2018. gada 24. jūlijā – 03. augustā Detroitā, ASV, norisināsies Pasaules Jauniešu Meistarsacīkstes boulingā. Čempionāts notiks Thunderbowl Lanes boulinga centrā.

Latviju pārstāvēs Elvijs DimpersArvids Ermans,Sergejs Kiseļovs ( Серж Киселёв) un Rihards Kovaļenko.

Dalībnieki: LV

Sekojam līdzi rezultātiem un atbalstām mūsējos –http://2018wyc.worldbowling.org/

Live scoring: WYC2018
Online results boys: WYC2018
Online results girls: WYC2018
Oficiālais facebook: WYC2018
Official website: WBYC2018
Photo gallery: WYC2018



Mūsējo rezultāti čempionātā.

All Events:
Elvijs Dimpers vidējais: 180.67 – 115 vieta;
Arvids Ermans vidējais: 169.33 – 128 vieta;
Rihards Kovalenko vidējais: 187.33 – 105 vieta;
Sergejs Kiselovs vidējais: 184.61 – 111 vieta.
Kopā: 132 dalībnieki

Team of Four:
Latvija 27 vieta no 36
Elvijs Dimpers vidējais: 176.60;
Arvids Ermans vidējais: 167.40;
Rihards Kovalenko vidējais: 183.20;
Sergejs Kiselovs vidējais: 202.40.

Doubles:
Elvijs Dimpers vidējais: 190.50;
Arvids Ermans vidējais: 177.67
Summa – 2209 un 52.vieta;

Rihards Kovalenko vidējais: 181.67;
Sergejs Kiselovs vidējais: 164.17
Summa – 2075 un 63.vieta.
No 67 komandām

Singles:
Elvijs Dimpers vidējais: 169.33 un 129.vieta;
Arvids Ermans vidējais: 164.50 un 131.vieta;
Rihards Kovalenko vidējais: 198.33 un 67.vieta;
Sergejs Kiselovs vidējais: 194.50 un 79.vieta.


By default, the table is ordered by the number of gold medals the athletes from a nation have won. The number of silver medals is taken into consideration next and then the number of bronze medals. If there is still a tie after that, then the nations shared the tied rank and are listed alphabetically according to their NOC code.

Included: Singles, Doubles, Teams, All Event, Masters.


03.08.

Masters Boys

GOLD – Cortez Schenck, USA
SILVER – Shahrukh Amin Zulkifli, Malaysia
BRONZE – Hideaki Hata, Japan
Jaehyeon Han, Korea




Masters Girls

GOLD – Jungmin Lee, Korea
SILVER – Hyeonji Son, Korea
BRONZE – Emma Williamson, Australia
Nur Syazvani Sahar, Malaysia




02.08.

All Event Boys TOP 15

GOLD – Ghanim Aboujassoum, Qatar
SILVER – Jaehyeon Han, Korea
BRONZE – Niko Oksanen, Finland

Latvia:

Elvijs Dimpers vidējais: 180.67 – 115 vieta;
Arvids Ermans vidējais: 169.33 – 128 vieta;
Rihards Kovalenko vidējais: 187.33 – 105 vieta;
Sergejs Kiselovs vidējais: 184.61 – 111 vieta.

Kopā: 132 dalībnieki

All Event Girls TOP 15

GOLD – Nur Syazwanu Sahar, Malaysia
SILVER – Juliana Botero, Colombia
BRONZE – Sunhwa Hong, Korea

2018 World Youth Championship Team of four – Boys

GOLD – QATAR1
SILVER – FINLAND1
BRONZE – PHILIPPINES1
JAPAN1

2018 World Youth Championship Team of four – Girls

GOLD – USA1
SILVER – KOREA1
BRONZE – MALAYSIA1
SWEDEN1


31.07.- 01.08.

2018 World Youth Championship Team of four – Girls QUALIFICATION

2018 World Youth Championship Team of four – Boys

Qualification

Latvija 27 vieta no 36

Elvijs Dimpers vidējais: 176.60;
Arvids Ermans vidējais: 167.40;
Rihards Kovalenko vidējais: 183.20;
Sergejs Kiselovs vidējais: 202.40.


30.07.

2018 World Youth Championship Doubles – Girls

GOLD – Paola Limon, Raquel Orozco, Mexico
SILVER – Taylor Bailey, Breanna Clemmer, USA
BRONZE – Alida Molander, Casja Wegner, Sweden
Dakota Faichnie, Mykaela Mitchell, Canada

2018 World Youth Championship Doubles – Boys

GOLD – Robert Lindberg, Alfred Berggren, Sweden
SILVER – Jayden Panella, Blayne Fletcher, Australia
BRONZE – Emanuel Jonsson, William Svensson, Sweden
Geun Ji, Jaehyeon Han, Korea


Elvijs Dimpers vidējais: 190.50;
Arvids Ermans vidējais: 177.67

Summa – 2209 un 52.vieta;

Rihards Kovalenko vidējais: 181.67;
Sergejs Kiselovs vidējais: 164.17

Summa – 2075 un 63.vieta.

No 67 komandām


29.07.

2018 World Youth Championship Doubles – Boys (Squad A)

2018 World Youth Championship Doubles – Girls Qualification


28.07.

2018 World Youth Championship Singles – Girls

GOLD – Nanami Irie, Japan
SILVER – Caitlyn Johnson, USA
BRONZE – Breanna Clemmer, USA
Juliana Botero, Colombia

Girls singles qualification results:

2018 World Youth Championship Singles – Boys

GOLD – Georg Skryten, Norway
SILVER – Danylo Yatsko, Ukraine
BRONZE – Alkheliwi, Abdulrahman Abdulwahab, Saudi Arabia
Alfred Berggren, Sweden


27.07.

2018 World Youth Championship – Boys

Fināliem kvalificējušies:

1.   Yatsko, Danylo   UKR   257 235 204 267 265 244     1472   245.33   0    
2.   Berggren, Alfred   SWE   243 223 258 244 263 238     1469   244.83   -3    
3.   Skryten, Georg   NOR   242 229 233 181 278 300     1463   243.83   -9    
4.   Alkheliwi, Abdulrahman Abdulwahab   KSA   209 191 268 300 264 197     1429   238.17   -43  

Defending singles champion Wesley Low – 95 vieta; vidējais 190.67.

Pirmā diena:

Elvijs Dimpers vidējais: 169.33 un 129.vieta;
Arvids Ermans vidējais: 164.50 un 131.vieta;
Rihards Kovalenko vidējais: 198.33 un 67.vieta;
Sergejs Kiselovs vidējais: 194.50 un 79.vieta.

 

Squad B.

2018 World Youth Championship – Boys

 


Opening Ceremony


Iepriekšējais pasaules čempionāts jauniešiem:

website at http://2016wyc.worldbowling.org/

24 July – 3 August 2016 in Lincoln, USA
World Youth Championships 2016
Latvija nepiedalās

SCHEDULE

(Preliminary)

PLEASE NOTE THAT THE SCHEDULE IS BASED ON A MAXIMUM OF 208 BOYS AND 104 GIRLS. IF REGISTRATION RECEIVED BY JUNE 15, 2018 EXCEEDS EITHER OF THOSE NUMBERS, THEN THE CHAMPIONSHIP SCHEDULE FOR JULY 27 THROUGH JULY 30 WILL BE REVISED TO EXTEND EACH DAY, WITH LAST DAYS OF ARRIVAL AND DEPARTURE REMAINING THE SAME.

Unofficial practice may be scheduled directly with Thunderbowl Lanes. Contact
Vicki Ingham,
Work: +1 (313) 928-4688 ext. 111,
Cell: +1 (248) 231-5901,
Email: justbowl300@yahoo.com;

or

Mike Callaway,
Work: +1 (313) 928-4688 ext. 128,
Cell: +1 (248) 910-4521,
Email: mcallawaythunderbowl@gmail.com

TUESDAY24.07.2018

14:00 – 18:00 Ball Registration / last day of arrival

WEDNESDAY25.07.2018

10:00 – 18:00 Ball Registration
15:00 – 17:00 Team Managers’ Meeting
18:00 – 19:00 Opening Ceremony

THURSDAY26.07.2018

09:00 – 18:00 Ball Registration
10:00 – 11:30 Official Practice Squad A
11:30 – 12:30 Lane Maintenance
12:30 – 14:00 Official Practice Squad B
14:00 – 15:00 Lane Maintenance
15:00 – 16:30 Official Practice Squad C

FRIDAY27.07.2018

07:30 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 12:30 Singles – Boys (Squad A)
12:30 – 13:30 Lane Maintenance
13:30 – 17:00 Singles – Boys (Squad B)

SATURDAY28.07.2018

07:30 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 12:30 Singles – Girls
12:30 – 13:30 Lane Maintenance
13:30 – 15:00 Boys Singles Semi-finals and Finals
15:00 – 15:30 Lane Maintenance
15:30 – 17:00 Girls Singles Semi-finals and Finals
17:15 – 17:30 Medal Presentation for Singles (Boys & Girls)

SUNDAY29.07.2018

07:30 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 12:30 Doubles – Girls
12:30 – 13:30 Lane Maintenance
13:30 – 17:00 Doubles – Boys (Squad A)

MONDAY30.07.2018

07:30 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 12:30 Doubles – Boys (Squad B)
12:30 – 13:30 Lane Maintenance
13:30 – 15:00 Girls Doubles Semi-finals and Finals
15:00 – 15:30 Lane Maintenance
15:30 – 17:00 Boys Doubles Semi-finals and Finals
17:15 – 17:30 Medal Presentation for Doubles (Boys & Girls)

TUESDAY31.07.2018

07:30 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 12:00 Team – Boys Block 1
12:00 – 13:00 Lane Maintenance
13:00 – 16:00 Team – Girls Block 1

WEDNESDAY01.08.2018

07:30 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 12:00 Team – Girls Block 2
12:00 – 13:00 Lane Maintenance
13:00 – 16:00 Team – Boys Block 2

THURSDAY02.08.2018

07:30 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 11:00 Boys Team Semi-finals and Finals
11:00 – 11:30 Lane Maintenance
11:30 – 13:30 Girls Team Semi-finals and Finals
13:45 – 14:00 Medal Presentation for Team & All Events (Boys & Girls)
13:30 – 14:30 Lane Maintenance
14:30 – 15:45 Masters Step 1 – Boys & Girls
15:45 – 16:45 Lane Maintenance
16:45 – 18:00 Masters Step 2 – Boys & Girls

FRIDAY03.08.2018

07:30 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 10:00 Masters Step 3 – Boys & Girls
10:15 – 11:30 Masters Step 4 Semi-finals – Boys & Girls
11:45 – 13:00 Girls Masters Finals
13:00 – 13:30 Lane Maintenance
13:30 – 14:45 Boys Masters Finals
15:00 – 15:15 Medal Presentation for Masters Boys & Girls
18:00 Victory Banquet – Henry Ford Museum
351 Kopā apskatīts 2 Apskatīts šodien

Komentāri

komentāri

Share This

Share This

Share this post with your friends!

Read previous post:
Artūrs Ļevikins uzvar VIP Cup 2018

Noslēdzies starptautiskais boulinga turnīrs V.I.P. CUP, kas norisinās Lietuvas pilsētā Klaipēda. Turnīrā dalību ņēma arī dalībnieki no Latvijas – Viktorija...

Close