Boulingā ir daudz lietu, kas traucē Tev gūt panākumus. Lai varētu iemācīties uzvarēt, nepietiek tikai ar to, ka Tu pārzini boulinga tehniku un māki kontrolēt bumbas virzību, bet nepieciešams arī mācēt kontrolēt sevi, kas ir daudz sarežģītāk. Atceries, ka boulingā Tev ir tikai viens ienaidnieks – tas esi Tu pats.

10 boulinga baušļi.

WEB_bouling_logo_mini

Lai uzvarētu pretinieku, pirmkārt ir nepieciešams uzvarēt sevi – savu slinkumu, savu nepārliecību, savu vājumu. Uzvaras noslēpums ir Tava psiholoģija. Iemācies kontrolēt sevi un Tu kļūsi par čempionu. Šie noteikumi palīdzēs Tev izvairīties no slēptajiem un viltīgajiem šķēršļiem, kas gaida to, kurš iziet cīnīties ar ķegļiem.
1.    Sakoncentrējies uz metienu.
Izejot uz celiņu, sakoncentrējies tikai uz metienu. Šajā brīdī priekš Tevis jāeksistē tikai bumbai un ķegļiem, un Tavai vēlmei uzmest straiku. Uz spēles laiku visām problēmām ir jāpazūd. Koncentrācija – tas ir viss, kas Tev ir nepieciešams.
2.    Nedomā par sliktu.
Sekundēs, kas Tevi atdala no starta pozīcijas līdz metienam, nekādā gadījumā neļauj šaubām „iezagties savās domās”. Atceries: negatīvas domas pievelk negatīvu rezultātu. Tu zaudēsi tajā brīdī, kad atļausi šaubām pārņemt savas domas.
3.    Tici sev.
Nekas nedod tik daudz spēka uzvarēt, kā pārliecība par sevi. Piedalies spēlē tikai ar mērķi uzvarēt. Izejot uz celiņa esi pārliecināts: šodien Tu – labākais boulinga spēlētājs pasaulē.
4.    Esi mierīgs.
Lai kas notiktu spēlē, vienmēr paliec mierīgs un nesatricināms. Neļauj neveiksmīgam metienam izjaukt Tavu mieru un pārliecību. Nekad neļaujies nekontrolējamai eiforijai pēc labi izpildīta metiena – tās ir lamatas. Nekontrolējama eiforija izsitīs Tevi no pierastā spēles ritma.
5.    Neatslābinies.
Ja pēc pirmā metiena paliek viegli nositams ķeglis, nesteidzies pirms laika ieskaitīt sev spare. Atceries, freims ir nepabeigts, kamēr nav nosists pēdējais ķeglis. Paliec koncentrējies pat pie šķietami viegla metiena.
6.    Nekad nepadodies.
Bezizejas situāciju nav. Nevajag panikot, ja ir palicis šķietami neņemams splits. Visi spliti ir ņemami. Ir nepieciešams pacensties. Nekad nenolaid rokas, pat ja Tu bezcerīgi zaudē. Viss var izmainīties vienā brīdī. Geims nav zaudēts, kamēr nav izmests pēdējais metiens.
7.    Cīnies par katru ķegli.
Pat ja spliti ir nomocījuši Tevi, nesteidzies norakstīt spēli. Katru freimu spēlē tā it kā tas būtu izšķirošais Tavā dzīvē. Nekad nevar zināt kurā brīdī atkal uzsmaidīs veiksme. Tagad neveicas Tev, iespējams jau nākamajā freimā veiksme pametīs Tavu pretinieku.
8.    Spēlē pats ar sevi.
Vienalga ar ko Tu spēlētu – ar iesācēju vai rūdītu profesionāli, vienmēr skaties tikai uz savu rezultātu. Kad Tu izej uz celiņa atceries, ka neviens nav spējīgs Tev patraucēt uzmest 300, to vari tikai Tu pats. Esi tikai Tu, Tava bumba un ķegļi.
9.    Izdari secinājumus.
Ja Tava bumba vairs neklausa, izdari secinājumus. Ja vairs nevari uzmest straiku, izdari secinājumus. Ja Tu zaudēji, izdari secinājumus.
10.    Vienmēr gūsti baudu.
Pat ja šie noteikumi Tev nespēja palīdzēt un Tu tāpat zaudēji, nepārdzīvo pārāk daudz. Tā ir tikai spēle, kā jebkura spēle tā ir izveidota, lai no tās gūtu baudu.

2027 Kopā apskatīts 2 Apskatīts šodien
Share This

Share This

Share this post with your friends!

Read previous post:
ABL 14.sezona
14.ABL 4.kārtas grafiks un eļļas programma

Mēs esam atpakaļ un atsākam spēles Amatieru Boulinga Līgā. Gaidīsim Jūs atpakaļ boulingā un pavadīsim labu laiku! Grafiki un top...

Close