PIETEIKTIES AMATIERU BOULINGA LĪGĀ >>> REĢISTRĀCIJA <<<

IR PIEEJAMS JAUNAIS CENU APKOPOJUMS (informācija par cenām apkopota 29.11.2022)

Boulinga celiņu izmaksas pa dienām. Uzspiežot uz attiecīgo dienu, varēsiet apskatīt konkrētās dienas izcenojumus boulinga centros.

Стоимость дорожек в боулинге по дням. Нажимая на соответствующий день, Вы можете увидеть цену дорожки в конкретный день в боулинг-центрах.

Izmantojiet Column visibility, izvēlieties interesējošo laiku. Lētāko,dārgāko tarifu noteikšanai tiek ierēķināts arī 1 apavu īres maksa. Vidējais tiek rēķināts: atšķirīgo dienas tarifu vidējam pieplusojot 1 apavu īres maksu.

Используйте Column visibility. При установлении самого дешёвого, самого дорогого тарифа включена также стоимость одной пары обуви. Средний считается – тариф соответствующего дня плюс стоимость одной пары обуви.

 

 

 


Raksti:
1) Boulinga centru cenas ziemā 2015/2016 – https://www.vissparboulingu.lv/boulinga-centru-cenas-ziema/
2) Boulinga centru cenas vasarā 2015 – https://www.vissparboulingu.lv/boulinga-centru-cenas-vasara/
3) Boulinga centru cenas 21.07.2022 – Boulinga centru cenas – 21.07.2022| www.VissParBoulingu.lv


Boulinga centri Latvijā:

Ja šeit nav minēts kāds no reāli strādājošiem boulinga centriem Latvijā, lūdzu atsūtiet mums par to informāciju uz e-pastu vai ierakstiet komentāros. Nepieciešams arī pievienot boulinga centra cenas, īsu aprakstu un kādu bildi. Ja redzat, ka ir kāda nepatiesa informācija par kādu boulinga centru, lūdzu norādiet kļūdu. Šī statistika ir tīri informatīvam nolūkam, lai Jūs varētu apuveni salīdzināt boulinga centru izcenojumus.

Share This

Share This

Share this post with your friends!