Mums ir jauns čempions  – Elvijs Udo Dimpers !!!
Iepriekšējo 22 Latvijas čempionātu laikā titulu izcīnīja kopumā 11 vīrieši. Elvijs kļuva par 12 Latvijas čempionu. Ar to mēs viņu arī apsveicam! 

Ir vērts izcelt to, ka Elvijs sāka nodarboties ar boulingu tikai piecus gadus atpakaļ, kad viņam bija 17 gadi. Šis čempionāts viņam bija tikai 4 viņa karjerā. Elvijs patstāvīgi ir progresējis. Pirmajā Elvija Latvijas čempionātā viņš ieņēma 31 vietu, tad 19 vietu, gadu atpakaļ Elvijs ienēma 13 vietu un tagad 1 vieta!!!
Mūsu apsveikumi arī viņa trenerim – Pēterim Cimdiņam. Jāatzīmē, ka arī Pēteris šogad izcīnīja medaļu (bronzas), tādējādi apvienojot spēlētāja un trenera funkcijas. Pēteris ir pirmais un vienīgais Elvija treneris. Bravo!!! Interesanti, ka čempionāta pusfinālā tieši Elvijs apspēlēja Pēteri, tādējādi aizliekot kāju priekšā iespējamam otrajam Pētera titulam. 
Vēl ļoti interesants fakts – Pēteris Cimdiņš kļuva par otro Latvijas boulingā un pirmais vīriešu konkurencē, kuram izdevies uzvarēt Latvijas čempionātā kā spēlētājam un trenerim. Līdz šim šis neoficiālais tituls piederēja Karīnai Maslovai. Īpaši patīkami atzīmēt, ka viņi abi ir boulinga kluba LABA pārstāvji. 
Sieviešu konkurencē viss palika bez pārsteigumiem. Trešo reizi par Latvijas čempioni kļuva Veronika Hudjakova. Ar šo Veronika ir kļuvusi par otro sievieti pēc izcīnītajām zelta medaļām (vairāk ir tikai Marijai Ļevikinai – 5) un otro dalīto pēc kopējām izcīnītajām medaļām. Veronikai ir 7 medaļas, Diānai Zavjalovai 5 medaļas. Vairāk ir tikai Marijai Ļevikinai – 9 un Jeļenai Jubertei arī 7.
Senioru konkurencē piekto titulu pēc kārtas uzvarēja Edmunds Jansons. Vēl viens interesants fakts – Edmunds atrodas otrajā vietā pēc izcīnītajām medaļām (8 medaļas) visu Latvijas čempionātu dalībnieku vidū (vairāk ir tikai Artūram Ļevikinam – 11). Edmundam nav nevienas zelta medaļas. Senioru konkurencē viņam nav līdzīgu, 5 čempionāti un 5 tituli.
Nobeigumā atzīmēsim interesantu faktu – 8 Latvijas čempionāta laureātu vidū 5 spēlētāji ir jaunieši 15-22 gadu vecumā. Mums ir nākotne!
610 Kopā apskatīts 1 Apskatīts šodien
Share This

Share This

Share this post with your friends!

Read previous post:
Donatas Lengvinas no Lietuvas uzvar VIP CUP 2020

Noslēdzies starptautiskais boulinga turnīrs V.I.P. CUP, kas norisinās Lietuvas pilsētā Klaipēda. Turnīrs norisinājās no 06.-09.augustam. Turnīrā dalību ņēma arī dalībnieki no...

Close