Statistika par ABL sezonām, kur tiek uzrādīta labākā komandu 1 spēles kopsumma attiecīgi katrā sezonā un kopsummā labākais rezultāts par visām sezonām. - SPĒLĒJOT 3 SPĒLĒTĀJIEM.
Nr.Komandas9.ABL10.ABL11.ABL12.ABL13.ABL14.ABLLabākais
1.unBOWLIEvable7577396707927810792
2.SamoKat/Pārdaugavas AVANGARDS738770625667683621770
3.Ten Pin700709745712768730768
4.BBBD/Wolfpack663761646667696649761
5.PērcTe.lv/Zelta Prizma6837580000758
6.RR Dziednieks7437487276950715748
7.Bossi650740616000740
8.Legends737685673000737
9.Strikers DVA/PVA Strikers/Liquid Time731719732706697618732
10.Nedzirdīgo Boulings649722642630680604722
11.Bars/Buveleti.lv/Riga FC/AB Sistems70071768061200717
12.Red Star/Rags6817160000716
13.OPcar.lv/Jaunie Buki640678667710700642710
14.SamoKat 2/Vecā Gvarde/Šarmageddon616613598653707607707
15.TMRE Revolution70500000705
16.BASK APS597657631679699673699
17.Go Hard0069161200691
18.ADO Team/CAPAROL634683621683
19.Nedzirdīgo Boulings 2601640673625679590679
19.Universal Services594671679655609613679
19.ŠAR-A00679613603571679
22.United Sexy Bowlers/Pandora544566624675678630678
22.DAX & NIKA/Dinamit/SigusDAX66066867864000678
22.Atlaiders/Returned6446780629673643678
25.iMarketings588623668000668
26.Forsāža6666110000666
27.Flowers5706126616395330661
28.BASK/Level Up588596582576660637660
29.Pin Pushers58163965562800655
30.Energy Sistem/AGED/77762560164961700649
31.Vissparboulingu.lv548592646522580482646
32.Bowling Sharks527587611548644588644
33.Uzsmaidi Mums005575806370637
34.SIB0000636607636
35.Nedzirdīgo Boulings 300597532635554635
36.Korness591599579556616628628
37.BK RIX538550594622560573622
38.Ligums.lv/ZG/Zivju Gurmans/Amberfish577571542607566553607
39.RTU604569590606545489606
40.Stormans575605518000605
41.Straujie59800000598
42.Jūrmala GANG & Ko59200000592
43.Reload (Jaunā komanda)542561591000591
44.Macibuiestade.lv05860000586
45.LABA Juniors0480522553584536584
46.Lursoft00527526575496575
47.Team Rocket000496565543565
48.Aldens Holding558558
49.LABA Vecāki000547538521547
50.GR 800054000540
51.Nopietni536536
52.OBO Bettermann00053500535
53.Wolverine512512
54.Zaļie Pumpuri000481476494494
55.Big Fish04640000464
Statistika par ABL sezonām, kur tiek uzrādīta labākā komandu 1 spēles kopsumma attiecīgi katrā sezonā un kopsummā labākais rezultāts par visām sezonām. - SPĒLĒJOT 4 SPĒLĒTĀJIEM.
Nr.Vieta pēc 7./6.ABLKomandas1.ABL2.ABL3.ABL4.ABL5.ABL6.ABL7.ABL8.ABLLabākais
1.3/3.Bars/Intensa.pro854810796799759996996
2.2/2.Legends757753859775981981
3.14/13.Bossi739774756749813725932932
4.6/18.Hansab694743783847930930
5.7/6.TMRE Revolution655764844781808801769929929
6.8/7.SamoKat654714778781836774915915
7.11/9.Atlaiders622756830782803754 895895
8.1/1.DAX & NIKA661818892810803801716868892
9.13/12.Nedzirdīgo Boulings821740888888
10.33/29.Flowers622644671683699680691874874
11.9/10.BBBD737829754775833866866
12.4/4.Hyaluron746741851822789793796846851
13.4/4.iMarketings775851834800808719762851
14.10/8.Bite Citāda komanda716764832765741729832
15.12/11.Stargorod746728802828756774723828
16.18/17.Vecie Buki675719716755774785689815815
17.35/SamoKat 2684813813
18.15/14.Intense596759810785655746810
19.17/16.Universal Services680751736790702732758809809
20.-BASK APS807807
21.16/15.Uzsmaidi Mums803677559803
22.25/Nedzirdīgo Boulings 2754801801
23.32/36.United Sexy Bowlers655709796796
24.23/23.BASK666680753757791791
25.30/31.Stormans676740782782
26.23/Straujie757774774
27.19/19.HOLA712773772736654703773
28.29/27.Korness736745733770770
29.20/20.Lokomotīve 2675770770
30.21/21.GR 8741768766768768
31.22/22.Rags-2763763
32.26/24.Citylife/Cherry717751751
33.27/25.The Incredibowls748748
34.28/26.BK RIX644662686699727747712736747
35.31/28.RTU649722654683738676743743
36.37/34.Premi Food647656647665 729729
37.34/30.Doka690675690
38.41/39.IT Stars633555575585650689689
39.-Soļjanka683683
40.36/32.Super Team676676
41.38/33.Senči662662
42.39/34.Viss Bumbās656656
43.39/37.Smeshariki560635656656
44.42/38.Refresh.lv616616
45.43/40.Stragov.lv584584
46.44/41.Saskaņā ar Jeļenu Bačinsku462462

 

Untitled-1

 

 

Untitled-2

15757 Kopā apskatīts 1 Apskatīts šodien

Komentāri

komentāri

Share This

Share This

Share this post with your friends!