Statistika par ABL sezonām, kur tiek uzrādīta labākā komandu 1 spēles kopsumma attiecīgi katrā sezonā un kopsummā labākais rezultāts par visām sezonām. - SPĒLĒJOT 3 SPĒLĒTĀJIEM.

Nr.Komandas9.ABL10.ABL11.ABL12.ABL13.ABL14.ABLLabākais
1.unBOWLIEvable7577396707927810792
2.SamoKat/Pārdaugavas AVANGARDS738770625667683713770
3.Ten Pin700709745712768730768
4.BBBD/Wolfpack663761646667696673761
5.PērcTe.lv/Zelta Prizma6837580000758
6.RR Dziednieks7437487276950715748
7.Bossi650740616000740
8.Legends737685673000737
9.Strikers DVA/PVA Strikers/Liquid Time731719732706697703732
10.Nedzirdīgo Boulings649722642630680605722
11.BASK APS597657631679699720720
12.Bars/Buveleti.lv/Riga FC/AB Sistems70071768061200717
13.Red Star/Rags6817160000716
14.OPcar.lv/Jaunie Buki640678667710700665710
15.SamoKat 2/Vecā Gvarde/Šarmageddon616613598653707623707
16.TMRE Revolution70500000705
17.Go Hard0069161200691
18.ADO Team/CAPAROL634683642683
19.Nedzirdīgo Boulings 2601640673625679601679
19.Universal Services594671679655609628679
19.ŠAR-A00679613603663679
22.United Sexy Bowlers/Pandora544566624675678647678
22.DAX & NIKA/Dinamit/SigusDAX66066867864000678
22.Atlaiders/Returned6446780629673643678
25.iMarketings588623668000668
26.Forsāža6666110000666
27.Flowers5706126616395330661
28.BASK/Level Up588596582576660637660
29.Pin Pushers58163965562800655
30.Energy Sistem/AGED/77762560164961700649
31.Vissparboulingu.lv548592646522580608646
32.Bowling Sharks527587611548644618644
33.Uzsmaidi Mums005575806370637
33.Nedzirdīgo Boulings 300597532635637637
35.SIB0000636624636
36.Korness591599579556616628628
37.BK RIX538550594622560599622
38.Team Rocket000496565621621
39.Aldens Holding611611
40.Ligums.lv/ZG/Zivju Gurmans/Amberfish577571542607566609609
41.RTU604569590606545489606
42.Stormans575605518000605
42.Wolverine605605
44.LABA Juniors0480522553584604604
45.Straujie59800000598
46.Jūrmala GANG & Ko59200000592
47.Reload (Jaunā komanda)542561591000591
48.Macibuiestade.lv05860000586
49.Lursoft00527526575533575
50.Nopietni550550
51.LABA Vecāki000547538521547
52.GR 800054000540
53.OBO Bettermann00053500535
54.Zaļie Pumpuri000481476495495
55.Big Fish04640000464
Statistika par ABL sezonām, kur tiek uzrādīta labākā komandu 1 spēles kopsumma attiecīgi katrā sezonā un kopsummā labākais rezultāts par visām sezonām. - SPĒLĒJOT 4 SPĒLĒTĀJIEM.
Nr.Vieta pēc 7./6.ABLKomandas1.ABL2.ABL3.ABL4.ABL5.ABL6.ABL7.ABL8.ABLLabākais
1.3/3.Bars/Intensa.pro854810796799759996996
2.2/2.Legends757753859775981981
3.14/13.Bossi739774756749813725932932
4.6/18.Hansab694743783847930930
5.7/6.TMRE Revolution655764844781808801769929929
6.8/7.SamoKat654714778781836774915915
7.11/9.Atlaiders622756830782803754 895895
8.1/1.DAX & NIKA661818892810803801716868892
9.13/12.Nedzirdīgo Boulings821740888888
10.33/29.Flowers622644671683699680691874874
11.9/10.BBBD737829754775833866866
12.4/4.Hyaluron746741851822789793796846851
13.4/4.iMarketings775851834800808719762851
14.10/8.Bite Citāda komanda716764832765741729832
15.12/11.Stargorod746728802828756774723828
16.18/17.Vecie Buki675719716755774785689815815
17.35/SamoKat 2684813813
18.15/14.Intense596759810785655746810
19.17/16.Universal Services680751736790702732758809809
20.-BASK APS807807
21.16/15.Uzsmaidi Mums803677559803
22.25/Nedzirdīgo Boulings 2754801801
23.32/36.United Sexy Bowlers655709796796
24.23/23.BASK666680753757791791
25.30/31.Stormans676740782782
26.23/Straujie757774774
27.19/19.HOLA712773772736654703773
28.29/27.Korness736745733770770
29.20/20.Lokomotīve 2675770770
30.21/21.GR 8741768766768768
31.22/22.Rags-2763763
32.26/24.Citylife/Cherry717751751
33.27/25.The Incredibowls748748
34.28/26.BK RIX644662686699727747712736747
35.31/28.RTU649722654683738676743743
36.37/34.Premi Food647656647665 729729
37.34/30.Doka690675690
38.41/39.IT Stars633555575585650689689
39.-Soļjanka683683
40.36/32.Super Team676676
41.38/33.Senči662662
42.39/34.Viss Bumbās656656
43.39/37.Smeshariki560635656656
44.42/38.Refresh.lv616616
45.43/40.Stragov.lv584584
46.44/41.Saskaņā ar Jeļenu Bačinsku462462

15956 Kopā apskatīts 1 Apskatīts šodien

Komentāri

komentāri

Share This

Share This

Share this post with your friends!