Sveicināti mūsu jaunajā mājas lapā. Šeit Jūs atradīsiet daudz interesantas informācijas par boulingu un boulinga statistiku iekš ABL.

Krievu valodā: ŠEIT

Varat skatīties vidējos vīriešu, sieviešu reitingus, apskatīt mēneša čempiona kopējo statistiku, kā arī statistiku par katru komandu, kas spēlē ABL. Ir statistika arī par tām komandām,kas vairs neņem dalību ABL: ŠEIT. Mājas lapā ir ievadītas visas spēles, kas bijušas sākot no 1 ABL līdz pat šodienai, iekļaujot arī spēles ar tām komandām, kas vairs neņem dalību ABL.

Mājas lapa regulāri pilnveidojas un nākotnē ir gaidāmas vēl daudz dažādas interesantas informācijas. Tiks papildināti spēlētāju profili kur būs redzama informācija par spēlētāju. Aizpildiet formu un atsūtiet iztrūkstošo informāciju: ŠEIT.

Būs arī konkursi un ar laiku tiks arī piesaistīts interneta veikals, kur būs iespējams iegādāties boulinga preces par izdevīgām cenām. Plānos ir vēl daudz un dažādas interesantas lietas, cerams Jums būs interesanti!

Būšu pateicīgs, ja atbalstīsiet mani un izmaksāsiet kafijas krūzi 🙂 Izmaksājot Jūs atbalstīsiet manus centienus un vēlmi padarīt boulingu vēl interesantāku priekš mums visiem. Būšu pateicīgs par jebkura lieluma krūzi 🙂 Paldies jau iepriekš un tiksimies boulingā 🙂

Interesantu lasīšanu un skatīšanos, un sekojiet jaunumiem!

Dažādas preces boulingam/ Staff for Bowling

———————————————————————————–

Mans bankas konts:

Edgars Kobiļuks
personas kods: 230284
Banka Citadele
Konta Nr.: LV90PARX0006347690013

Share This

Share This

Share this post with your friends!