Noslēdzies ikgadējais turnīrs V.I.P. CUP, kas norisinās Lietuvas pilsētā Klaipēda. Kā jau ierasts, arī šogad turnīrā dalību ņēma dalībnieki no Latvijas – Jeļena Blagova, Artemijs Hudjakovs, Veronika Hudjakova, Jurijs Dolgovs, Jānis Zemītis, Jeļena Dolgova, Aleksandrs Rosco. Kopumā turnīrā piedalījās 80 dalībnieki. 

Kvalifikācijas spēlēs tika izspēlētas 5 spēles, otrajai kārtai (TOP 28) kvalificējās 28 dalībnieki. Par kvalifikācijas spēļu uzvarētāju kļuva Timofej Muravjov. Labākā no Latvijas – Jeļena Blagova (6.vieta). TOP 28 kvalificējās arī: Artemijs Hudjakovs (11.vieta), Jurijs Dolgovs (14.vieta), Jānis Zemītis (18.vieta).

TOP 28 tika izspēlētas vēl 4 spēles un rezultāts tika rēķināts, ņemot vērā arī kvalifikācijas spēļu summu. Labāko summu TOP 28 spēlēs uzrādīja Jānis Zemītis, bet tā kā rezultātam tika pieplusota arī kvalifikācijas spēļu summa, tad Jānim augstā 4 vieta un garantēta vieta Fināla 2 etapa 3.kārtā. Nākamajai kārtai kvalificējās 20 labāko rezultātu īpašnieki. Jānis Zemītis – 4.vieta; Jeļena Blagova – 12.vieta; Jurijs Dolgovs – 14.vieta; Artemijs Hudjakovs – 15.vieta. 

2.etapa 1.kārtā tika izspēlētas vēl 2 spēles. Dalību ņēma 5-20 vietas. Pirmās 4 automātiski nodrošināja vietu 2.etapa 3.kārtā.

1.kārtā spēlētāji tika sadalīti 4 grupās pa 4 dalībniekiem (A,B,C,D grupas). 2.etapa 2.kārtai kvalificējās divi labākie savas grupas īpašnieki. 

2.kārtā dalībnieki tika sadalīti 2 grupās. Ceturtdaļfinālam kvalificējās abu grupu 2 labāko rezultātu īpašnieki. Jeļena Dolgova uzrādīja labāko summu savā grupā un tāpat kā Jānis Zemītis kvalificējās turnīra ceturtdaļfinālam.

Ceturdaļfināls tika izspēlēts pēc līdzīgas shēmas kā iepriekšējās kārtas. Jeļena Blagova tika vienā grupā ar Jāni Zemīti un izspēlējot divas spēles noskaidroja pusfināla dalībniekus. Spēlētāji spēlēja 2 grupās un 2 labāko rezultātu summas īpašnieki kvalificējas pusfinālam. Diemžēl Jeļenai nepadevās abas spēles un viņa ieņēma 4 vietu grupā. Jānis Zemītis uzmetot – 209, 252, iekļuva pusfinālā, kur arī iekļuva 3 Lietuvas spēlētāji.

Pusfinālā spēlētāji spēlēja tikai 1 spēli, bet pēc play off principa. Jānis Zemītis spēlēja pret H grupas 2 vietu – Algridas Motiejūnas, bet kvalifikācijas uzvarētājs Timofej Muravjov pret H grupas 1 vietu – Paulius Bagdonas. Cīņa šoreiz izpalika un par finālistiem kļuva abi ceturdaļfināla G grupas dalībnieki – Jānis Zemītis un Timofej Muravjov.

Fināls izvērtās ļoti dramatisks. 10 freimā Jānis Zemītis uzmeta Spare un 9 ķegļus, kas Lietuvietim deva cerības uz uzvaru uzmetot 2 straikus un vismaz 5 ķegļus (būtu neizšķirts). Lietuvietis šo iespēju izmantoja pilnā apmērā, uzmetot trīs XXX pēc kārtas. Jānis zaudēja par 5 ķegļiem un diemžēl viņam neizdevās atkārtot brāļa, Raimonda Zemīša, sasniegumu (uzvara turnīrā pirms trijiem gadiem), varbūt nākamgad? 

Raimonds Zemītis uzvar V.I.P. Cup:

Turnīra Informācija/Reglaments: vip.2017_info_eng

2110 Kopā apskatīts 1 Apskatīts šodien
Share This

Share This

Share this post with your friends!

Read previous post:
LABA
LABA Privilēģiju kartes un Normatīvi

Informācija par LABA Privilēģiju kartēm un LABA Normatīviem. Sīkāka informācija zvanot: Tel.: 20092131 (Karīna), 29505900 (Nikolajs).

Close