Labdien, cienījamie mājas lapas lietotāji. Droši vien Jūs esat pamanījuši, ka mājas lapā bieži parādās dažāda veida reklāmas, dažiem tās nepatīk vairāk, dažiem mazāk, gribēju Jums īsumā izskaidrot kāpēc tas notiek un kamdēļ tās tur ir.

Kā Jūs vairums droši vien zināt, tad vissparboulingu.lv ir bezpeļņas boulinga projekts, kas sākotnēji tika izveidots kā Amatieru Boulinga Līgas mājas lapa, bet laikam ejot šo visu esmu attīstījis nedaudz plašāk un cenšos šeit atspoguļot visu notiekošo Latvijas un pasaules boulingā. Nesen tika uzsākts projekts – ALL ABOUT BOWLING. Šeit Jūs varat atrast aktuālus rezultātus un video no Amerikas profesionālajām līgām (PBA, PWBA, PBA50), kā arī Eiropas Boulinga Tūres u.c. Šis projekts ir paredzēts angļu valodā un nākotnē tiks papildināts arī ar citām sadaļām, dažas jau varat apskatīt (ir izstrādes stadijā). Protams tam visam ir vajadzīgs laiks un darba resurss. Lai uzturētu projektu, izmantoju savus darba resursus un tamdēļ, lai vismaz nedaudz segtu izdevumus arī esmu ievietojis dažāda veida reklāmas. Reklāmas nav projekta sponsoru vai partneru reklāmas, bet gan Google Adsense projekta reklāmas un Booking.com saistīto uzņēmumu programmas (Affiliate). Par klikšķiem uz reklāmām vissparboulingu.lv saņem nelielu samaksu, to mums maksā Google, Booking.com.

Noteikti, ka starp Jums ir daudzi, kuri izmanto Booking.com pakalpojumus, tāpat kā to daru es. Mans lūgums būtu veicot rezervējumu Booking.com vietnē izmantot mājas lapas banerīšus (Booking.com), kas atrodami sadaļās Ziņas (labajā stabiņā) un citur vai šo SAITI. Viss kas Jums ir jāizdara, jāuzspiež uz banera (saites) un tālāk jāveic savs rezervējums. No Jums papildus par to nekas netiks iekasēts, bet ar to Jūs izdarīsiet labu darbu, atbalstīsiet manus centienus padarīt boulingu vēl interesantāku un pieejamāku mums visiem. Paldies jau iepriekš!

Informācija par Booking.com reklāmām: Booking.com
Informācija par Google AdSense: AdSense

Saite rezervējumam caur Booking.com: SAITE

ar cieņu Edgars Kobiļuks


Добрый день, уважаемые пользователь страницы! Наверняка вы заметили, что на домашней страничке часто появляется разного рода реклама. Некоторым это не нравится больше, некоторым меньше. Хочу вам коротко разъяснить почему это происходит и для чего это там находится. Большинство из вас знает, что vissparboulingu.lv – это бесприбыльный проект, который изначально был разработан как домашняя страничка Любительской Лиги боулинга, но с течением времени я это все разбил немного шире и стараюсь здесь отразить всё происходящее в латвийском и мировом боулинге. Недавно начат проект – ALL ABOUT BOWLING. Здесь вы можете найти актуальные результаты и видео американских профессиональных лиг (PBA, PWBA, PBA50), а также европейского боулинг-тура. Этот проект предусмотрен на английском языке и в будущем будет дополнен и другими разделами. Некоторые вы уже можете посмотреть (в стадии разработки). Конечно, для всего этого нужно время и трудовые ресурсы. Чтобы содержать проект, использую свои рабочие ресурсы и поэтому, чтобы немного покрыть расходы, я разместил разного рода рекламу. Здесь нет спонсорской или партнерской рекламы, но есть реклама Google Adsense и Booking.com (Affiliate). За клики на рекламу vissparboulingu.lv получает небольшую денежку, которую нам платит Google, Booking.com.
Конечно, среди вас есть много тех ,кто использует услуги Booking.com, так же как делаю это я. Моя просьба – резервируя через сайт Booking.com используйте баннеры домашней странички (Booking.com), которые находится в разделе НОВОСТИ ( в правом столбике) и других местах или эту ссылку. Всё что вам надо будет сделать, это нажать на баннер и дальше произвести резервацию. С вас за это ничего дополнительно не берется, но вы сделаете доброе дело и поддержите мои старания сделать боулинг ещё интереснее и доступнее для вас. Заранее спасибо!

Информация о рекламе Booking.com – Booking.com
Информация о Google AdSense – AdSense

Ссылка для резервация через Booking.com – ССЫЛКА

ar cieņu Edgars Kobiļuks

1570 Kopā apskatīts 1 Apskatīts šodien
Share This

Share This

Share this post with your friends!

Read previous post:
Labdarības boulinga maratons

Š.g. 17.oktobrī atpūtas un izklaides centrā  Bowlero turpinot tradīciju otro reizi notiks  Labdarības boulinga maratons, kura mērķis ir vākt ziedojumus biedrībai Dr....

Close