Mums jau 5 gadi (13.12.2019). Laiks iet, bet mūsu entuziasms joprojām ir saglabājies un mēs joprojām turpinām attīstīt boulinga ideju. Mūsu “boulinga ideja” ir cilvēkus padarīt kaut nedaudz priecīgākus un ļaut cilvēkiem caur boulingu iegūt pozitīvas emocijas – prieku, entuziasmu, dzīvesprieku, mērķtiecību, pieklājību, cieņu, u.c. Boulings mums visiem ir kļuvis jau daudz vairāk kā ķegļu stumdīšana brīvajā laikā. Uzspēlēsim?

Šis projekts jau ir kļuvis par neatņemamu manas dzīves sastāvdaļu bez kura īsti nespētu iedomāties ikdienu. Katru dienu ienāku mājas lapā un kaut ko apskatos, papildinu, ielieku kādu materiālu. Pats neesmu kaislīgs boulinga spēlētājs, bet katru dienu cenšos uzzināt ko jaunu par šo sporta veidu un tas dod stimulu izveidot ko jaunu, papildināt informāciju. Daži projekti jau ir iesākti, bet vēl nav pabeigti (lapas angļu versija, lapas ielādes ātruma optimizācija u.c.). Kopumā viss ir labi un mēs dodamies tālāk.

16. janvārī sadarbībā ar Latvijas Amatieru Boulinga Asociāciju uzsāksim jaunu projektu – Senioru Boulinga Līga, tā būs pirmā boulinga līga Latvijā, kas būs domāta spēlētājiem, kuri ir vecāki par 45 gadiem. Līdztekus šim projektam arī tiks atvērta reģistrācija jaunai boulinga Līgai, kas sauksies – Tautas Līga. Šajā līgā varēs piedalīties spēlētāji un spēlētājas, kuri nav Amatieru Boulinga Līgas vai kādas citas Latvijas boulinga līgas dalībnieki. Reģistrācijas tiks atvērtas jau drīz un tāpat kā Amatieru Boulinga Līgas arī šo Līgu rezultāti un statistika tiks publicēta VissParBoulingu.lv mājas lapā. Nesen izveidota,papildināta mūsu video sadaļa, cenšos regulāri ielikt kādu jaunu video, tāpēc sekojiet līdzi.

Sekojiet jaunumiem un laižam tālāk!

Neliela statistika par mājas lapu:

5 gadu laikā Publicēti – 659 raksti.
Apmeklētāju skaits ir – mūs skatās vidēji 206.18 cilvēki dienā. 
20.09.-20.10. – 195.81 cilvēki vidēji dienā;
20.10.-20.11. – 241.03 cilvēki vidēji dienā;
20.11.-11.12. – 209.27 cilvēki vidēji dienā.

 

Visiem priecīgus svētkus un Dodamies tālāk!!!

 

ar cieņu
Edgars Kobiļuks
projekta autors un izveidotājs.

727 Kopā apskatīts 1 Apskatīts šodien

Komentāri

komentāri

Share This

Share This

Share this post with your friends!

Read previous post:
Santa Cup 2019

Santa Cup ir Starptautisks boulinga turnīrs. Tas norit jau ceturto gadu. Norises vieta – Igaunijas pilsēta Pērnava, boulinga centrs Perona...

Close