23.Novembrī sākās Pasaules čempionāts vīriešiem. Tas notiek vienreiz četros gados un šoreiz tas notiks Hong Kongā un ilgs līdz 5.Decembrim. Latviju čempionātā pārstāvēs: Pēteris Cimdiņš, Artemijs Hudjakovs, Daniels Vēzis, Mārtiņš Vilnis, Ivars Vinters un Jānis Zemītis.

23 November – 5 December 2018 in Hong Kong
World Men Championships 2018

Official web site: http://2018wmc.worldbowling.org/
Results: http://2018wmc.worldbowling.org/results/
Online scoring: http://2018wmc.worldbowling.org/scoring/
Online stream: http://2018wmc.worldbowling.org/where-to-watch/

This year’s World Championship is hosted in Hong Kong from November 23 to December 5, 2018. Once every fourth year.


PASAULES ČEMPIONĀTS

Pirmais pasules čempionāts tika rīkots 1954. gadā Somijas galvaspilsētā Helsinkos. Turpmāk 1955., 1958., 1960 gadā. No 1963.līdz 2003. gadam Pasaules čempionāts tika rīkots katru ceturto gadu sievietēm un vīriešiem kopā. Vēlāk čempionātu sāka rīkot katru otro gadu sievietēm un vīriešiem atsevišķi. Vīriešiem pāra gados, sievietēm nepāra gados. Latvijas bouleru debija Pasaules čempionātā notika 1999. gadā.

Latvijas bouleru rekordi:

Singles – 150 vieta – E.Jansons
Doubles – 97 vieta – J.Lipenītis / E.Jansons
Trios – 92 vieta – J.Lipenītis / E.Jansons / J.Kalnrācenis
Teams – 47 vieta – J.Lipenītis / J.Kalnrācenis / О.Brenčs / V.Tomsons / G.Šerbaks / E.Jansons
All event – 214 vieta – E.Jansons

1999  Arābu Emirāti, Abu Dabi

Latvija – vīrieši: Raimonds Bebris (Axel Wolf), Aleksandrs Ručevics, Aleksandrs Rihters, Oskars Brenčs, Visvaldis Trokša.

Singles – 345 dalībnieki.
267 – R.Bebris
321 – А.Ručevics
337 – А.Rihters
342 – О.Brenčs
344 – V.Trokša

Doubles – 166 pāri.  
159 – R.Bebris / А.Ručevics
166 – V.Trokša / О.Brenčs

Trios – 104 trijnieki.  
102 – R.Bebris  / А.Rihters / А.Ručevics

Teams – 53 komandas.  
53 – R.Bebris  / А.Ručevics / А.Rihters / О.Brenčs / V.Trokša

All events – 345 dalībnieki.   
286 – А.Ručevics
302 – R.Bebris 
309 – О.Brenčs
311 – V.Trokša
332 – А.Rihters

2003  Malāzija , Kuala Lumpura

Latvija – vīrieši: Juris Kalnrācenis, Edmunds Jansons, Oskars Brenčs, Jānis Lipenītis, Vladislavs Tomsons, Germans Šerbaks.

Singles –  348 dalībnieki.  
150 – E.Jansons
233 – О.Brenčs
238 – J.Lipenītis
297 – J.Kalnrācenis
331 – G.Šerbaks
335 – V.Tomsons

Doubles – 170 pāri.    
97 – J.Lipenītis / E.Jansons
118 – V.Tomsons / G.Šerbaks
140 – J.Kalnrācenis / О.Brenčs

Trios – 111 trijnieki.  
92 – J.Lipenītis / E.Jansons / J.Kalnrācenis
100 – G.Šerbaks / V.Tomsons / О.Brenčs

Teams – 54 komandas.   
47 – J.Lipenītis / J.Kalnrācenis / О.Brenčs / V.Tomsons / G.Šerbaks / E.Jansons

All events – 348 dalībnieki.    
214 – E.Jansons
258 – J.Lipenītis
274 – J.Kalnrācenis
282 – G.Šerbaks
291 – О.Brenčs
326 – V.Tomsons


Mūsējo video no čempionāta:
29.11.


Medals


05.12.

Masters semi finals and final: http://2018wmc.worldbowling.org/

11:00 – 12:00 Lane Maintenance
12:00 – 13:15 Masters Round 2, 8 Matches
13:15 – 14:30 Masters Round 3, 4 Matches
14:30 – 15:00 Break and Lane Maintenance
15:00 – 16:00 Masters Semi Final 1
16:00 – 17:00 Masters Semi Final 2
17:00 – 18:00 Masters Final
18:00 Medal Ceremony, Masters
20:00 Victory Banquet

04.12.

Team of Five semi finals and finals:

Team of Five Semi-Finals 1,2

Final

Masters round 1:

12:00 – 13:00 Lane Maintenance
13:00 – 14:30 Masters Round 1, 8 Matches
16:00 – 17:00 Break and Lane Maintenance
17:00 – 18:20 Team of 5 Semi Final 1
18:20 – 18:30 Lane Maintenance
18:30 – 19:50 Team of 5 Semi Final 2
19:50 – 20:00 Lane Maintenance
20:00 – 21:30 Team of 5 Final
21:30  Medal Ceremony, Team of 5

03.12.

Trios semi finals and finals:

Trios Semi-Finals 1

Tackett, EJ; Troup, Kyle; Anderson, Andrew (USA) vs Park, Jongwoo; Ko; o, Seonghoi; Kim, Kyungmin (Korea) 695:654 (245; 243; 207 vs 199; 212; 243)

Trios Semi-Finals 2

Islam, Billy Muhammad; Rachmadian, Hardy; Lalisang, Ryan Leonard (Indonesia) vs Wetterberg, Mattias; Svensson, Jesper; Larsen, Martin (Sweden) 632:591 (181; 216; 235 vs 202; 195; 194)

Trios Final

Tackett, EJ; Troup, Kyle; Anderson, Andrew (USA) vs Islam, Billy Muhammad; Rachmadian, Hardy; Lalisang, Ryan Leonard (Indonesia)

632:551 (229; 223; 180 vs 183; 179; 189)


All Events results:

All Event kategorijā (ķegļu summa no kategorijām “Singles”, “Doubles”, “Trios”, “Team of Five”) par uzvarētāju ir kļuvis Amerikas Savienoto Valstu sportists EJ Tackett ar summu 5352, otrajā vietā viņa tautietis Andrew Anderson ar summu 5285 un trešo vietu izcīnījis Kanādietis Dan MacLelland.

Latvijas sportistu vietas:

🇱🇻Artemijs Hudjakovs – summa – 4632. – 120 vieta – JAUNS 🇱🇻LATVIJAS rekords. /iepriekšējais rekords 214 vieta – E.Jansons/
🇱🇻Pēteris Cimdiņš – summa – 4518. – 156 vieta
🇱🇻Jānis Zemītis – summa – 4485. – 166 vieta
🇱🇻Daniels Vēzis – summa – 4261. – 226 vieta
🇱🇻Ivars Vinters – summa – 4164. – 240 vieta
🇱🇻Mārtiņš Vilnis – summa – 3920. – 261 vieta

Kopā piedalījās: 265 dalībnieki


Team of Five qualification results:

Noslēgušās kvalifikācijas spēles Team of Five kategorijā. Top 4 kvalificējas pusfinālam, kas tiks izspēlēts 04.12.2018.
Kvalifikācijas rezultāti Team of Five kategorijā:

🇱🇻Jānis Zemītis – vidējais – 184,33.
🇱🇻Pēteris Cimdiņš – vidējais – 185,67.
🇱🇻Artemijs Hudjakovs – vidējais – 195,83.
🇱🇻Mārtiņš Vilnis – vidējais – 179,00.
🇱🇻Daniels Vēzis – vidējais – 172,33.
🇱🇻Ivars Vinters – vidējais – 173,00.

Komandas vidējais: 181,57.
Vieta: 35 – JAUNS 🇱🇻LATVIJAS rekords. /iepriekšējais rekords – 47 vieta/

Kopā: 46 komandas

Visi rezultāti šeit: http://2018wmc.worldbowling.org/results/


HKT → Riga, Latvia Time

11:00 – 12:00 Lane Maintenance
12:00 – 16:30 Team of 5 Squad A
16:30 Medal Ceremony, All Events
17:00 – 18:00 Break and Lane Maintenance
18:00 – 19:00 Trios Semi Final 1
19:00 – 20:00 Trios Semi Final 2
20:00 – 21:00 Trios Final
21:00 Medal Ceremony, Trios

 


02.12.

Doubles semi finals and finals:

Doubles Semi-Finals 1

Tackett, EJ; Anderson, Andrew (USA) vs Park, Jongwoo; Kim, Kyungmin (Korea) 495:377 (259; 236 vs 188; 189).

Doubles Semi-Finals 2

Ang, Adrian Hsien Loong; Al-Hakim, Tun Ameerul (Malaysia) vs MacLelland, Dan; Lavoie, Francois (Canada) 458:412 (196; 262 vs 228; 184).


Final:

Tackett, EJ; Anderson, Andrew (USA) vs Ang, Adrian Hsien Loong; Al-Hakim, Tun Ameerul (Malaysia) 370:433 (196; 174 vs 205; 228).

Hong Kong Time (HKT): 6.30.PM
Riga, Latvia Time: 12:30 PM (12:30)

Latvijas sportistu rezultāti Team of Five kategorijā:

Visi rezultāti šeit: http://2018wmc.worldbowling.org/results/

HKT → Riga, Latvia Time

Hong Kong Time (HKT): 12.PM
Riga, Latvia Time: 6:00 AM (6:00)
Hong Kong Time (HKT): 6.30.PM
Riga, Latvia Time: 12:30 PM (12:30)
Hong Kong Time (HKT): 8.PM
Riga, Latvia Time: 2:00 PM (14:00)
 
11:00 – 12:00 /Lane Maintenance/
17:00 – 18:00 /Break and Lane Maintenance/
18:30 – 19:15 /Doubles Semi Final 1/
19:15 – 20:00 /Doubles Semi Final 2/
20:00 – 20:45 /Doubles Final/
20:45 /Medal Ceremony, Doubles/
 


01.12.

Singles semi final:

Singles Semi-Finals 1

MacLelland, Dan (Canada) vs Anderson, Andrew (USA) 256:170

Singles Semi-Finals 2

Ismail, Muhammad Rafiq (Malaysia) vs Troup, Kyle (USA) 171:170

Final:

Ismail, Muhammad Rafiq (Malaysia) vs MacLelland, Dan (Canada) 217:204
Divas kritiskas kļūdas no Kanādieša un stabila spēle no Malāzieša. Tā varētu raksturot šo fināla spēli.

Finālu skatieties šeit: http://2018wmc.worldbowling.org/

Team of five: Pēc 3 spēlēm no 6 Latvijas sportisti atrodas 38 vietā un atpaliek no 4 vietas par 466 ķegļiem. Komandas summa: 2618, vidējais: 174,53. Kopā 46 komandas.

Visus rezultātus skatieties šeit: http://2018wmc.worldbowling.org/results/

HKT → Riga, Latvia Time

Hong Kong Time (HKT): 9.AM
Riga, Latvia Time: 3.AM
Hong Kong Time (HKT): 14.30.PM
Riga, Latvia Time: 8:30 AM (8:30)
Hong Kong Time (HKT): 7.30.PM
Riga, Latvia Time: 1:30 PM (13:30)
 
08:00 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 13:30 Team of 5 Squad 1
13:30 – 14:30 Lane Maintenance
14:30 – 19:00 Team of 5 Squad 2 – Vezis, Daniels; Hudjakovs, Artemijs; Zemitis, Janis; Vilnis, Martins; Vinters, Ivars
19:00 – 19:30 Lane Maintenance
19:30 – 20:00 Singles Semi Final 1
20:00 – 20:30 Singles Semi Final 2
20:30 – 21:00 Singles Final
21:00 Medal Ceremony, Singles

30.11.

Noslēgušās kvalifikācijas spēles Trios kategorijā. Top 4 kvalificējas pusfinālam, kas tiks izspēlēts 03.12.2018.
Kvalifikācijas rezultāti Trios kategorijā:

🇱🇻Jānis Zemītis – vidējais – 172,50.
🇱🇻Pēteris Cimdiņš – vidējais – 191,50.
🇱🇻Artemijs Hudjakovs – vidējais – 187,83.
Komandas vidējais: 183,94.
Vieta: 62 – JAUNS 🇱🇻LATVIJAS rekords. /iepriekšējais rekords – 92 vieta/

🇱🇻Mārtiņš Vilnis – vidējais – 157,50.
🇱🇻Daniels Vēzis – vidējais – 193,50.
🇱🇻Ivars Vinters – vidējais – 172,67.
Komandas vidējais: 174,56.
Vieta: 76

Kopā: 91 komanda

Visi rezultāti te: http://2018wmc.worldbowling.org/results/


29.11.

HKT → Riga, Latvia Time

Hong Kong Time (HKT): 9.AM
Riga, Latvia Time: 3.AM
Hong Kong Time (HKT): 12.30.PM
Riga, Latvia Time: 6:30 AM (6:30)
Hong Kong Time (HKT): 4.30.PM
Riga, Latvia Time: 10:30 AM (10:30)
 
08:00 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 11:45 Trios Squad 1, Block 1
11:45 – 12:45 Lane Maintenance
12:45 – 15:30 Trios Squad 2, Block 1 – Cimdins, PeterisZemitis, JanisHudjakovs, Artemijs
15:30 – 16:30 Lane Maintenance
16:30 – 19:15 Trios Squad 3, Block 1 – Vilnis, MartinsVezis, DanielsVinters, Ivars

28.11.

Noslēgušās kvalifikācijas spēles Doubles kategorijā. Top 4 kvalificējas pusfinālam, kas tiks izspēlēts 02.12.2018.
Kvalifikācijas rezultāti Doubles kategorijā:

🇱🇻Jānis Zemītis – vidējais – 201,83.
🇱🇻Pēteris Cimdiņš – vidējais – 189,50.
Komandas vidējais: 195,67.
Vieta: 54 – JAUNS 🇱🇻LATVIJAS rekords.

🇱🇻Artemijs Hudjakovs – vidējais – 199,83.
🇱🇻Daniels Vēzis – vidējais – 180,17.
Komandas vidējais: 190,00.
Vieta: 69

🇱🇻Ivars Vinters – vidējais – 171,33.
🇱🇻Mārtiņš Vilnis – vidējais – 178,67.
Komandas vidējais: 175,00.
Vieta: 117

Kopā: 133 komandas.

Visi rezultāti te: http://2018wmc.worldbowling.org/results/

HKT → Riga, Latvia Time

 
Hong Kong Time (HKT): 9.AM
Riga, Latvia Time: 3.AM
Hong Kong Time (HKT): 1.30.PM
Riga, Latvia Time: 7.30.AM
 
08:00 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 12:45 Doubles Squad 3 –
12:45 – 13:45 Lane Maintenance
13:45 – 17:30 Doubles Squad 4 –  Cimdins, Peteris; Zemitis, Janis

27.11.

Ir izspēlētas pirmās dienas spēles Doubles kategorijā. 

Rezultāti:
 
🇱🇻️Mārtiņš Vilnis – vidējais: 178,67;
🇱🇻Ivars Vinters – vidējais: 171,33 ;
Kopējais vidējais: 175,00
Vieta: 56
 
🇱🇻Artemijs Hudjakovs – vidējais: 199,83;
🇱🇻Daniels Vēzis – vidējais: 180,17;
Kopējais vidējais: 190,00
Vieta: 29
 
Kopā piedalījās: 68 pāri.
 
Pusfinālam kvalificējas labākie 4 pāri.
3 un 4 grupa spēlēs rītdien.
 
Latvijas rekods:
2003 gads – 
Doubles – 97 vieta – J.Lipenītis / E.Jansons

Results after 1,2 squad:

Results doubles after 1,2 squad Top 21

Results doubles after 1,2 squad 22-42

Results doubles after 1,2 squad 43-63

Results doubles after 1,2 squad 64-68

HKT → Riga, Latvia Time

 
Hong Kong Time (HKT): 9.AM
Riga, Latvia Time: 3.AM
Hong Kong Time (HKT): 1.30.PM
Riga, Latvia Time: 7.30.AM
 
08:00 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 12:45 Doubles Squad 1 – Vilnis, Martins; Vinters, Ivars
12:45 – 13:45 Lane Maintenance
13:45 – 17:30 Doubles Squad 2 – Hudjakovs, ArtemijsVezis, Daniels

26.11.

Top 4 kvalificējas pusfinālam, kas tiks izspēlēts 01.12.2018.
Kvalifikācijas rezultāti Singles kategorijā:

Jānis Zemītis – 139 vieta, vidējais – 188,83. – JAUNS LATVIJAS rekords.
Pēteris Cimdiņš – 143 vieta, vidējais – 188,50.
Ivars Vinters -208 vieta, vidējais – 177,00.
Mārtiņš Vilnis – 261 vieta, vidējais – 155,83.
Artemijs Hudjakovs – 146 vieta, vidējais – 188,50.
Daniels Vēzis – 252 vieta, vidējais – 164,17.

Kopā: 265 dalībnieki.

Top 50 singles qualification

50-100 singles qualification

100-150 singles qualification

150-200 singles qualification

200-250 singles qualification

250-265 singles qualification

HKT → Riga, Latvia Time

 
Hong Kong Time (HKT): 9.AM
Riga, Latvia Time: 3.AM
Hong Kong Time (HKT): 1.30.PM
Riga, Latvia Time: 7.30.AM
 
08:00 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 12:45 Singles Squad 3 – Hudjakovs, ArtemijsVezis, Daniels
12:45 – 13:45 Lane Maintenance
13:45 – 17:30 Singles Squad 4

25.11.

Results after 1 and 2 squad:

Jānis Zemītis – 67 vieta, vidējais – 188,83.
Pēteris Cimdiņš – 69 vieta, vidējais – 188,50.
Ivars Vinters – 101 vieta, vidējais – 177,00.
Mārtiņš Vilnis – 133 vieta, vidējais – 155,83.

Results after 1 and 2 squad

Results after 1 and 2 squad


HKT → Riga, Latvia Time

 
Hong Kong Time (HKT): 9.AM
Riga, Latvia Time: 3.AM
Hong Kong Time (HKT): 1.30.PM
Riga, Latvia Time: 7.30.AM
 
08:00 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 12:45 Singles Squad 1 – Vilnis, Martins; Vinters, Ivars
12:45 – 13:45 Lane Maintenance
13:45 – 17:30 Singles Squad 2 – Cimdins, Peteris; Zemitis, Janis


LV izlase boulingā dodas iekarot pasauli.


INFORMATION

OIL BANK

For the WMC 2018 the Bank 30 (33′-39′)  will be used.
The lane pattern to be used during the championships shall be circulated to all member federations at the Team Managers meeting.

FRIDAY 23.11.2018

  Last Day of Team Arrival
10:00 – 18:00 Ball Check
10:00 – 16:00 Unofficial Practice
19:00 – 23:00 Unofficial Practice
18:30 – 20:00 Team Managers Meeting
(Lecture Theatre, 2/F, Olympic House)

SATURDAY 24.11.2018

09:00 – 19:00 Ball Registration
08:00 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 10:30 Official Practice Squad 1
10:30 – 11:30 Lane Maintenance
11:30 – 13:00 Official Practice Squad 2
13:00 – 14:00  Lane Maintenance
14:00 – 15:30 Official Practice Squad 3
15:30 – 16:30 Lane Maintenance
16:30 – 18:00 Official Practice Squad 4
19:00 – 20:00 Opening Ceremony

SUNDAY 25.11.2018

08:00 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 12:45 Singles Squad 1
12:45 – 13:45 Lane Maintenance
13:45 – 17:30 Singles Squad 2

MONDAY 26.11.2018

08:00 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 12:45 Singles Squad 3
12:45 – 13:45 Lane Maintenance
13:45 – 17:30 Singles Squad 4

TUESDAY 27.11.2018

08:00 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 12:45 Doubles Squad 1
12:45 – 13:45 Lane Maintenance
13:45 – 17:30 Doubles Squad 2

WEDNESDAY 28.11.2018

08:00 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 12:45 Doubles Squad 3
12:45 – 13:45 Lane Maintenance
13:45 – 17:30 Doubles Squad 4

THURSDAY 29.11.2018

08:00 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 11:45 Trios Squad 1, Block 1
11:45 – 12:45 Lane Maintenance
12:45 – 15:30 Trios Squad 2, Block 1
15:30 – 16:30 Lane Maintenance
16:30 – 19:15 Trios Squad 3, Block 1

FRIDAY 30.11.2018

08:00 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 11:45 Trios Squad 2, Block 2
11:45 – 12:45 Lane Maintenance
12:45 – 15:30 Trios Squad 3, Block 2
 15:30 – 16:30 Lane Maintenance
 16:30 – 19:15 Trios Squad 1, Block 2

SATURDAY 01.12.2018

08:00 – 09:00 Lane Maintenance
09:00 – 13:30 Team of 5 Squad 1
13:30 – 14:30 Lane Maintenance
14:30 – 19:00 Team of 5 Squad 2
19:00 – 19:30 Lane Maintenance
19:30 – 20:00 Singles Semi Final 1
20:00 – 20:30 Singles Semi Final 2
20:30 – 21:00 Singles Final
21:00 Medal Ceremony, Singles

The highest ranked teams from day 1 will be seeded for Squad A.
All other teams and extra players will be seeded for Squad B.

SUNDAY 02.12.2018

11:00 – 12:00 Lane Maintenance
12:00 – 16:30 Team of 5 Squad B
17:00 – 18:00 Break and Lane Maintenance
18:30 – 19:15 Doubles Semi Final 1
19:15 – 20:00 Doubles Semi Final 2
20:00 – 20:45 Doubles Final
20:45 Medal Ceremony, Doubles

MONDAY 03.12.2018

11:00 – 12:00 Lane Maintenance
12:00 – 16:30 Team of 5 Squad A
16:30 Medal Ceremony, All Events
17:00 – 18:00 Break and Lane Maintenance
18:00 – 19:00 Trios Semi Final 1
19:00 – 20:00 Trios Semi Final 2
20:00 – 21:00 Trios Final
21:00 Medal Ceremony, Trios

TUESDAY 04.12.2018

12:00 – 13:00 Lane Maintenance
13:00 – 14:30 Masters Round 1, 8 Matches
16:00 – 17:00 Break and Lane Maintenance
17:00 – 18:20 Team of 5 Semi Final 1
18:20 – 18:30 Lane Maintenance
18:30 – 19:50 Team of 5 Semi Final 2
19:50 – 20:00 Lane Maintenance
20:00 – 21:30 Team of 5 Final
21:30  Medal Ceremony, Team of 5

WEDNESDAY 05.12.2018

11:00 – 12:00 Lane Maintenance
12:00 – 13:15 Masters Round 2, 8 Matches
13:15 – 14:30 Masters Round 3, 4 Matches
14:30 – 15:00 Break and Lane Maintenance
15:00 – 16:00 Masters Semi Final 1
16:00 – 17:00 Masters Semi Final 2
17:00 – 18:00 Masters Final
18:00 Medal Ceremony, Masters
20:00 Victory Banquet

THURSDAY 06.12.2018

  Departure of Teams
338 Kopā apskatīts 1 Apskatīts šodien

Komentāri

komentāri

Share This

Share This

Share this post with your friends!

Read previous post:
Treniņu nometne ar Genādiju Sidorenko Nr.11

Godājamie spēlētāji! Aicinām visus interesentus uz treniņu nometni pie Genādija Sidorenko. Šī būs jau nometne Nr.11. Norises vieta: 06.-08. decembrī - Bowlero.

Close