BoulingaLīga.lv
Loading ...
Mums 10 gadi! info@vissparboulingu.lv
Latvijas Jaukto Pāru Meitarsacīkstēs otro gadu pēc kārtas uzvar Andis un Jeļena

Latvijas Jaukto Pāru Meitarsacīkstēs otro gadu pēc kārtas uzvar Andis un Jeļena

LBF 5. Reitinga turnīrs 2025/2026

 

Latvijas Boulinga Federācijas piektais reitinga turnīrs (III Latvijas Jaukto Pāru Meistarsacīkstes boulingā) notika 04.februārī. Norisinājās tas Mēness boulinga telpās – RĪGA, PURVCIEMS, VAIDAVAS IELA 4. Turnīrs sastāvēja no 12 spēļu summas no pāra (6+6 no pāru dalībnieka) – kvalifikācija un fināla (Stepladder). Sievietēm katrā spēlē tika piešķirts 8 punktu handikaps. Tas tika spēlēts uz eļļas programmas – PWBA Hall of Fame Classic.

read more…

Latvijas 29. Meistarsacīkstes Boulingā

Latvijas 29. Meistarsacīkstes Boulingā

Mums ir labas ziņas. Esam vienojušies ar Pepsi Centra vadību par šī gada Meistarsacīkšu norises laiku. Šīs būs jau 29 Meistarsacīkstes un drīzumā jau atvērsim reģistrēšanos.

Iepriekšējā gadā par čempioniem kļuva: Nu jau Seškārtējais (2009.g.;2010.g.; 2013.g.;2015.g.;2016.g.;2025.g.) Latvijas čempions Artūrs Ļevikins un sieviešu konkurencē pie sava pirmā panākuma Latvijas Meistarsacīkstēs tika Liāna Ponomarenko.

read more…

LBF 5. Reitinga turnīrs 2025/2026

LBF 5. Reitinga turnīrs 2025/2026

Piektais 2025/26 gada sezonas Latvijas Boulinga Federācijas reitinga turnīrs notiks 04.Februārī (trešdiena). Sacensības norisināsies Rīgā, Boulinga centrā Mēness. Turnīrs sastāv no 6 kvalifikācijas priekšspēlēm (summa 12 spēles no pāra) un fināla (Stepladder). Šīs būs III Jaukto Pāru Meistarsacīkstes boulingā Latvijā.

read more…

[si-contact-form form=’5′]

Share This

Share This

Share this post with your friends!