Katras nedēļas ceturtdienā atcerēsimies notikumus no pagātnes, jo kas gan par nākotni nezinot pagātni? Apskatīsim nozīmīgu Starptautisku turnīru un čempionātu norisi, kur dalību ņēmuši arī mūsu spēlētāji. Kamēr mums vēl ir septembris, meklēsim notikumus tieši no septembra mēneša. Oktobrī meklēsim mūsu startus oktobra mēnesī. Tad nu aiziet, pagājušajā nedēļā atcerējāmies to kā gāja mūsu bouleriem ikgadējos boulinga turnīros – Brunswick Estonian Open (Igaunija) un V.I.P. Cup (Lietuva). Četras uzvaras, nav slikti,ne?


Apskatot arhīvus, tā nu ir sanācis, ka ir izdevies atrast tikai vienu Starptautisku boulinga turnīru. Par to tad arī šodien parunāsim un palasīsim. Neviens no Jums neatbildēja pareizi kas tas par turnīru bija un kurš no mūsu bouleriem tur ieņēma otro vietu, finālā piekāpjoties 258:265. Vēl viens interesants fakts, ka šo turnīru uzvarēja mūsu kaimiņš – lietuvietis Laurynas Narusis. Joprojām nezināt par kādu turnīru mēs runājam?

Nu tad skatāmies: 2019. gadā sudraba medaļu izcīnīja… – /spiežam uz saites/

Medal-winners

Image 1 of 2

Nākamnedēļ …

Ejam tālāk, nākamnedēļ parunāsim par vietējā mēroga boulinga turnīru, kas norisinājās no 2011. gada līdz pat 2017. gadam. Wow, tik ilgi, vai tas ir iespējams? Izrādās, ka var… Varu pateikt priekšā, ka kopvertējumā šo turnīru uzvarēja Edgars Poišs. Visvairāk reizes šo turnīru uzvarēja – Toms Pultraks. Ziniet cik? Rakstiet komentāros kā sauca šo boulinga turnīru un cik reizes šo turnīru uzvarēja Toms Pultraks.

bet tikmēr…
varbūt Jums ir kāds ieteikums ko mums derētu atsaukt atmiņā (notikumi septembra mēnesī?).

4388 Kopā apskatīts 76 Apskatīts šodien
Share This

Share This

Share this post with your friends!