Igaunijas pilsētā Pērnava norisinājās gadskārtējais boulinga turnīrs Pärnu Open 2015. No Latvijas dalību ņēma  14 dalībnieki. Vienīgais Latvijas pārstāvis, kuram izdevās pārvarēt kvalifikācijas kārtu ir Jurijs Dogovs, kurš vienīgais no visiem dalībniekiem uzmeta 300 punktus – vidējais 230.80. Konkurence ir ļoti liela, jo ar šo rezultātu Jurijs ierindojās tikai 15 vietā. Par kvalifikācijas uzvarētāju kļuva Vallo Lees EST – vidējais 246.20.

Diemžēl Jurijs izstājās jau 1 fināla kartā, uzrādot pat ļoti cienījamu vidējo rezultātu – 200.30. Jurijs ieņēma 13. vietu no 20. Tālāk kvalificējās 8.dalībnieki.

Ļoti iepriecināja ABL dalībnieku sniegumi, it sevišķi Mārtiņa Viļņa sniegums kvalifikācijā – 215.50. Liels prieks arī par pārējiem.

Par turnīra uzvarētāju kļuva: Lauri Sipilä FIN.
Fināls:

Rank Nimi/Name hcp 1 Sum Average
1 Lauri Sipilä FIN   251 251 251,0
2 Pasi Uotila FIN   154 154 154,0

Citi Latvijas pārstāvji:

33.vieta – Andis Dārziņš
36.vieta – Mārtiņš Vilnis
38.vieta – Jānis Zemītis
39.vieta – Ivars Vinters
41.vieta – Vladimirs Pribiļevs
42.vieta – Veronika Hudjakova
48.vieta – Juliāns Visockis
57.vieta – Edars Poišs
59.vieta – Nikolajs Ovčiņņikovs
66.vieta – Artūrs Perejolkins
71.vieta – Jeļena Bistrova
76.vieta – Toms Pultraks
81.vieta – Pēteris Cimdiņš

Pärnu Open 2015 results

Rank Nimi/Name Vahetus A/B hcp TURBO 1 2 3 4 5 6 Sum Average
1 Vallo Lees EST 20 A     254 247 228 211 300 237 1477 246,2
2 Joni Oksanen FIN 21 A     269 245 300 186 248 210 1458 243,0
3 Niko Oksanen FIN 22 A     254 249 219 279 211 230 1442 240,3
4 Pasi Uotila FIN 16 A     268 230 191 258 259 235 1441 240,2
5 Teemu Raatikainen FIN 23 A     253 218 241 277 238 211 1438 239,7
6 Joona Lehtonen FIN 17 A     203 256 248 242 194 290 1433 238,8
7 Kert Truus EST 20 A     238 225 258 210 257 237 1425 237,5
8 Janne Salonen FIN 20 A     253 180 246 234 255 256 1424 237,3
9 Mika Oksanen FIN 21 A     233 227 219 256 185 279 1399 233,2
10 Timo Raatikainen FIN 22 A     266 258 276 226 203 170 1399 233,2
11 Timo Murto FIN 23 A     245 206 227 267 201 249 1395 232,5
12 Domas Amolevicius LIT 20 A   T5 223 258 222 259 233 197 1392 232,0
13 Alex Stewart USA 22 A     206 247 227 232 245 234 1391 231,8
14 Lauri Sipilä FIN 17 A     244 228 191 212 214 298 1387 231,2
15 Jurijs Dolgovs LAT 3 A     267 220 300 211 184 203 1385 230,8
16 Tommi Kalliopuska FIN 20 A     194 187 268 263 257 210 1379 229,8
17 Kari Murtomäki FIN 16 A     242 248 213 209 215 250 1377 229,5
18 Ülari Lees EST 20 A     266 234 238 216 233 190 1377 229,5
19 Jesse Kallio FIN 16 A     190 199 249 268 212 235 1353 225,5
20 Rasmus Parts EST 8A A     234 225 194 269 200 221 1343 223,8
21 Jere Oksanen FIN 16 A     236 207 239 224 203 232 1341 223,5
22 Raul Beekmann EST 14 A   T5 197 182 269 232 223 233 1336 222,7
23 Olari Nebokat EST 21 A     201 222 199 211 224 275 1332 222,0
24 Udo Sulp EST 3 A     226 237 226 246 204 184 1323 220,5
25 Ivari Lige EST 3 A     205 258 163 233 221 236 1316 219,3
26 Mikko Pietilä FIN 12 A     196 210 203 256 216 235 1316 219,3
27 Hardi Dreier EST 4 A     195 214 188 211 238 266 1312 218,7
28 Linus Boström FIN 16 A     226 212 201 232 210 228 1309 218,2
29 Petri Murto FIN 23 A     199 162 240 224 239 244 1308 218,0
30 Silver Uibu EST 8A A     215 171 214 276 222 209 1307 217,8
31 Juho Mäkelä FIN 23 A     232 214 198 201 238 220 1303 217,2
32 Jüri Aleksandrov EST 20 A     246 279 213 193 183 188 1302 217,0
33 Andis Darzinš LAT 23 A     267 165 181 224 215 244 1296 216,0
34 Jaanus Jaanimägi EST 16 A   T5 228 204 180 224 256 203 1295 215,8
35 Raimo Aitta-aho FIN 17 B     227 192 214 206 223 232 1294 215,7
36 Martins Vilnis LAT 3 A     215 234 242 212 210 180 1293 215,5
37 Taimar Lank EST 19 A     203 204 205 213 276 191 1292 215,3
38 Janis Zemitis LAT 17 A     220 227 204 202 188 246 1287 214,5
39 Ivars Vinters LAT 3 A     201 213 254 182 201 235 1286 214,3
40 Vesa Lehmusvyöry FIN 21 A     216 208 202 216 215 223 1280 213,3
41 Vladimirs Pribilevs LAT 4 A     243 137 236 244 213 204 1277 212,8
42 Veronika Hudjakova LAT 22 A 10   186 226 202 188 215 195 1272 202,0
43 Aivar Leinemann EST 21 A     166 183 163 218 275 266 1271 211,8
44 Ivars Vinters LAT 23 A     197 193 204 205 246 220 1265 210,8
45 Marek Tammsoo EST 18 A     213 170 233 268 201 179 1264 210,7
46 Ülle Ristimägi EST 3 B 10   190 206 255 170 198 181 1260 200,0
47 Heikki Haljasmets EST 18 A     193 221 223 214 191 216 1258 209,7
48 Julians Visockis LAT 3 A     181 245 205 152 204 259 1246 207,7
49 Mikko Kaisti FIN 16 A     218 179 230 163 206 246 1242 207,0
50 Riho Rüütel EST 7 B     203 194 212 211 213 209 1242 207,0
51 Markku Ahola FIN 12 A     214 215 190 240 193 189 1241 206,8
52 Ants Katkosild EST 20 A     200 173 215 190 231 210 1219 203,2
53 Kauko Parviainen FIN 21 A     201 229 175 213 188 212 1218 203,0
54 Carl Kinnunen EST 22 B     231 167 220 198 236 162 1214 202,3
55 Taimi Dreier EST 11 B 10   186 187 181 223 180 184 1201 190,2
56 Mikko Isakow FIN 22 A     186 135 165 194 249 269 1198 199,7
57 Edgars Poišs LAT 6 A     171 158 247 214 179 211 1180 196,7
58 Hannu Kinnunen EST 17 B     145 206 199 203 179 242 1174 195,7
59 Nikolay Ovchinnikovs LAT 5 A     205 199 235 208 143 181 1171 195,2
60 Jüri Ristimägi EST 3 A     177 173 176 163 244 237 1170 195,0
61 Raivo Vähi EST 9 B     192 179 170 230 224 172 1167 194,5
62 Moonika Tamson EST 4 A 10   193 198 161 180 167 204 1163 183,8
63 Tauri Teevahi EST 2 B   T5 197 157 246 182 221 159 1162 193,7
64 Raivo Tamm EST 9 B   T2 229 183 180 214 169 182 1157 192,8
65 Hannu Tuppurainen FIN 21 A     192 192 146 192 217 212 1151 191,8
66 Arturs Perepjolkins LAT 3 A     181 200 202 226 167 174 1150 191,7
67 Tuomas Kilpi FIN 20 A     235 159 165 225 217 149 1150 191,7
68 Eli Haga EST 8 B 10   169 156 204 208 152 200 1149 181,5
69 Peep Lepikult EST 8 B     188 177 206 181 191 203 1146 191,0
70 Teemu Palonen FIN 20 B     188 209 161 233 182 166 1139 189,8
71 Jelena Bistrova LAT 3 B 10   185 193 127 182 225 164 1136 179,3
72 Meelis Malva EST 2 A     181 145 195 165 204 245 1135 189,2
73 Jami Salonen FIN 22 A     179 190 214 191 165 193 1132 188,7
74 Taavi Allsalu EST 8A B     182 176 181 212 176 201 1128 188,0
75 Inara Ratnik EST 5 A 10   188 201 145 151 182 198 1125 177,5
76 Toms Pultraks LAT 3 A     180 202 182 222 168 171 1125 187,5
77 Hannu Tuppurainen FIN 20 A     202 222 169 133 154 244 1124 187,3
78 Mart Rõuk EST 1 B     188 205 235 149 167 176 1120 186,7
79 Faustas Matiukas LIT 15 A     158 184 179 180 204 214 1119 186,5
80 Valentinas Pinelis LIT 15 B     171 211 207 157 206 165 1117 186,2
81 Peteris Cimdins LAT 3 A     175 159 188 188 168 218 1096 182,7
82 Priit Kolumbus EST 23 B     142 202 200 201 181 168 1094 182,3
83 Sander Tamm EST 7 B   T2 T5 144 204 208 176 191 168 1091 181,8
84 Riina Lõhmus EST 3 B 10   159 188 171 158 191 158 1085 170,8
85 Jaare Pentus EST 18 A   T5 170 211 175 157 191 175 1079 179,8
86 Heli Korpi FIN 20 B 10   178 110 148 200 204 164 1064 167,3
87 Sirie Luik EST 5 B 10   165 168 156 148 169 192 1058 166,3
88 Jane Iivonen EST 1 B 10   159 153 210 142 155 176 1055 165,8
89 Jarkko Maunus FIN 16 A     171 182 137 178 169 213 1050 175,0
90 Pasi Laito FIN 21 A     154 164 215 177 168 172 1050 175,0
91 Tiia Lige EST 4 B 10   156 167 157 222 140 142 1044 164,0
92 Sven Lubja EST 4 B     188 177 179 170 156 156 1026 171,0
93 Jaana Rasinen FIN 21 B 10   158 146 194 135 192 134 1019 159,8
94 Priit Põldsamm EST 5 B     144 170 150 227 148 178 1017 169,5
95 Raul Pärn EST 3 B     197 135 178 154 161 190 1015 169,2
96 Teet Vares EST 4 B     156 152 180 211 142 170 1011 168,5
97 Veikko Parikka FIN 4 B     155 184 180 177 131 182 1009 168,2
98 Sigrid Reiman 9 B 10   197 153 147 145 132 173 1007 157,8
99 Ritva Tuovinen FIN 21 B 10   147 136 150 189 155 155 992 155,3
100 Andrus Henga EST 3 B     164 149 142 180 152 178 965 160,8
101 Tauno Järvemets EST 21 B     197 143 206 135 131 126 938 156,3
102 Kalervo Korpi FIN 21 B     177 104 187 148 133 173 922 153,7
103 Sille Männiste 9 B 10   149 113 140 120 126 178 886 137,7

Fināla 1.kārta

Rank Nimi/Name hcp 1 2 3 4 Sum Average
1 Raul Beekmann EST   222 220 264 288 994 248,5
2 Jesse Kallio FIN   209 269 237 245 960 240,0
3 Lauri Sipilä FIN   201 231 248 236 916 229,0
4 Domas Amolevicius LIT   255 199 236 221 911 227,8
5 Timo Murto FIN   219 225 234 219 897 224,3
6 Jere Oksanen FIN   258 234 185 220 897 224,3
7 Kari Murtomäki FIN   238 207 244 203 892 223,0
8 Jaanus Jaanimägi EST   226 244 199 207 876 219,0
9 Alex Stewart USA   213 207 231 183 834 208,5
10 Riho Rüütel EST   266 177 157 230 830 207,5
11 Mika Oksanen FIN   227 221 177 202 827 206,8
12 Ülari Lees EST   215 205 199 201 820 205,0
13 Jurijs Dolgovs LAT   164 195 193 249 801 200,3
14 Rasmus Parts EST   159 185 213 236 793 198,3
15 Linus Boström FIN   177 207 224 172 780 195,0
16 Tommi Kalliopuska FIN   204 185 203 182 774 193,5
17 Raimo Aitta-aho FIN   179 212 182 194 767 191,8
18 Ülle Ristimägi EST 10 190 171 201 154 756 179,0
19 Tauri Teevahi EST   209 157 162 228 756 189,0
20 Timo Raatikainen FIN   186 204     390 195,0

Ņemts no: http://www.peronabowling.ee/

1783 Kopā apskatīts 2 Apskatīts šodien
Share This

Share This

Share this post with your friends!

Read previous post:
Pärnu Open 2015

Rezultāti uz 30.05., plkst. 13.20 20.00 startē pēdējā kvalifikācijas grupa.

Close