Piedāvājam Jums iespēju apskatīt un sekot līdz saviem rezultātiem Latvijas Amatieru Bolinga Līgā. Jūs varat redzēt savu un citu spēlētāju labākos 1 spēles un 4 spēļu rezultātus 15 ABL, kā arī savu individuālo kopējo rekordu (sākot no 8.ABL).

BRONZE DIVIZIONS.

/spiežam divreiz uz attiecīgās kolonnas virsraksta (15.ABL1.K VAI _ UTT.) un rezultāti tiks sortēti no labākā uz sliktāko/

2.kārta

VietaKomandaVārds, Uzvārds(15.ABL 1.K.)(15.ABL 2.K.)(15.ABL labākais rezultāts)Rekords(15.ABL 1.K.)(15.ABL 2.K.)(15.ABL labākais rezultāts)Rekords
1Vissparboulingu.lvNikolajs Ļevikins258230258258837853853880
2LursoftĢirts Ķēbers247161247255794593794852
3JBPNikita Bobrovs23702372377450745745
4Team RocketsIvans Turbins246236246246807702807807
5NopietniArtūrs Priedītis17601762254800480676
6NopietniGuntars Pugejs214192214224716680716716
7Vissparboulingu.lvEdgars Kobiļuks200182200225676704704786
8Team RocketsNikolajs Tkačenko19001902086250625687
9RTUMāris Umbraško209187209214665654665665
10NopietniArmands Štubis209178209209665642665672
11Wii sports resortRaivis Tilga01571571570442442442
12MolotovEdgars Cimdiņš02002002000620620706
13JBPKristaps Laucis15201522455790579800
14Team RocketsIvars Priedītis17701772475990599735
15Zaļie PumpuriGustavs Jaunzemis16901692076050605647
16Wii sports resortRičards Toms Zvilna01761761760568568568
17Wii sports resortPatriks Piternievs01681681680562562562
18Zaļie PumpuriAinārs Sedlenieks166172172208593553593714
19NopietniEdgars Štubis198158198198647587647647
20Team RocketsKonstantīns Ļeonovs17101712125870587682
21LursoftElvijs Bokanovs19001901905490549586
22LursoftMārtiņš Belickis167153167180602536602615
23JBPJurijs Bokums sen.176169176208569562569680
24Team RocketsIlmārs Elijass18301832425770577777
25Vissparboulingu.lvJevgenijs Kobiļuks184175184230631600631656
26Wii sports resortMiks Mežiņš01411411410484484484
27LursoftMārtiņš Vaicekovskis164153164164527512527527
28MolotovArtūrs Zigulins01621621620505505505

VietaKomandaVārds, Uzvārds(15.ABL 1.K.)(15.ABL 2.K.)(15.ABL labākais rezultāts)Rekords(15.ABL 1.K.)(15.ABL 2.K.)(15.ABL labākais rezultāts)Rekords
1RTUAnnija Celmiņa191166191224716577716756
2Team RocketsIveta Jakušenoka171188188264605619619773
3Zaļie PumpuriIveta Lauciņa14901491805240524569
4Zaļie PumpuriGuna Sedleniece174157174187553538553610
5RTUGunita Vasiļevska185124185185559458559559
6JBPIrina Bokuma166169169169568519568568
7Zaļie PumpuriIndra Segliņa154157157157515528528528
8MolotovMarta Kāne01541541540445445445
9JBPJūlija Moreneca (Koricka)14101411414620462462
10RTUKristīne Zaķīte11001101104010401401
11MolotovSabīne Koļesņikova08787870294294294

1.kārta

VietaKomandaVārds, Uzvārds(15.ABL 1.K.)(15.ABL labākais rezultāts)Rekords(15.ABL 1.K.)(15.ABL labākais rezultāts)Rekords
1LursoftĢirts Ķēbers247247255794794852
2WolverineDmitrijs Dumcevs235235300794794916
3Sun BallJurijs Bokums222222278779779799
4WolverineMiks Kļavsons214214242761761790
5WolverineVladislavs Saveļjevs182182279508508888
6JBPNikita Bobrovs237237237745745745
7Team RocketsIvans Turbins246246246807807807
8NopietniArtūrs Priedītis176176225480480676
9NopietniGuntars Pugejs214214224716716716
10Team RocketsNikolajs Tkačenko190190208625625687
11RTUMāris Umbraško209209214665665665
12NopietniArmands Štubis209209209665665672
13JBPKristaps Laucis152152245579579800
14Team RocketsIvars Priedītis177177247599599735
15Zaļie PumpuriGustavs Jaunzemis169169207605605647
16Zaļie PumpuriAinārs Sedlenieks166166208593593714
17LursoftMārtiņš Belickis167167180602602615
18NopietniEdgars Štubis198198198647647647
19Team RocketsKonstantīns Ļeonovs171171212587587682
20LursoftElvijs Bokanovs190190190549549586
21Sun BallNikita Korickis180180202638638638
22JBPJurijs Bokums sen.176176208569569680
23Team RocketsIlmārs Elijass183183242577577777
24LursoftMārtiņš Vaicekovskis164164164527527527

VietaKomandaVārds, Uzvārds(15.ABL 1.K.)(15.ABL labākais rezultāts)Rekords(15.ABL 1.K.)(15.ABL labākais rezultāts)Rekords
1Sun BallViktorija Armoloviča227227256765765966
2WolverineLiāna Ponomarenko247247247874874874
3RTUAnnija Celmiņa191191224716716756
4Team RocketsIveta Jakušenoka171171264605605773
5Zaļie PumpuriIveta Lauciņa149149180524524569
6WolverineLaura Priedīte160160171533533585
7Zaļie PumpuriGuna Sedleniece174174187553553610
8RTUGunita Vasiļevska185185185559559559
9JBPIrina Bokuma166166166568568568
10Zaļie PumpuriIndra Segliņa154154154515515515
11JBPJūlija Moreneca (Koricka)141141141462462462
12RTUKristīne Zaķīte110110110401401401

Savas komandas rekordus pa sezonām varat apskatīt šeit:

1.spēle: VissParBoulingu.lv
4.spēles: VissParBoulingu.lv

427 Kopā apskatīts 1 Apskatīts šodien
Share This

Share This

Share this post with your friends!

Read previous post:
ECC team Latvia
Latvijas boulinga vēsture – Oktobra mēnesis (15.10.) ECC I daļa

Katras nedēļas ceturtdienā atcerēsimies notikumus no pagātnes, jo kas gan par nākotni nezinot pagātni? Apskatīsim nozīmīgu Starptautisku turnīru un čempionātu...

Close