Piedāvājam Jums iespēju apskatīt un sekot līdz saviem rezultātiem Latvijas Amatieru Bolinga Līgā. Jūs varat redzēt savu un citu spēlētāju labākos 1 spēles un 4 spēļu rezultātus 15 ABL, kā arī savu individuālo kopējo rekordu (sākot no 8.ABL).

BRONZE DIVIZIONS.

/spiežam divreiz uz attiecīgās kolonnas virsraksta (15.ABL1.K VAI _ UTT.) un rezultāti tiks sortēti no labākā uz sliktāko/

2.kārta

VietaKomandaVārds, Uzvārds(15.ABL 1.K.)(15.ABL 2.K.)(15.ABL labākais rezultāts)Rekords(15.ABL 1.K.)(15.ABL 2.K.)(15.ABL labākais rezultāts)Rekords
1Vissparboulingu.lvNikolajs Ļevikins258233258258837853853880
2JBPNikita Bobrovs237221237256745763763763
3LursoftĢirts Ķēbers247211247255794726794852
4Team RocketsIvans Turbins24602462468070807807
5NopietniGuntars Pugejs214192214224716684716716
6RTUMāris Umbraško209202209214665665665665
7Vissparboulingu.lvEdgars Kobiļuks200184200225676704704786
8MolotovEdgars Cimdiņš02002002000624624706
9NopietniArmands Štubis209171209209665605665672
10JBPJurijs Bokums sen.176199199208569665665680
11Wii sports resortRičards Toms Zvilna01981981980671671671
12NopietniEdgars Štubis198212212212647662662662
13Zaļie PumpuriAinārs Sedlenieks166172172208593553593714
14Wii sports resortPatriks Piternievs01711711710567567567
15Wii sports resortNiks Mežiņš02012012010656656656
16Vissparboulingu.lvJevgenijs Kobiļuks184176184230631600631656
17LursoftMārtiņš Belickis167153167180602536602615
18LursoftMārtiņš Vaicekovskis164153164164527550550550
19MolotovArtūrs Zigulins01731731730527527527
20NopietniArtūrs Priedītis17601762254800480676
21Team RocketsNikolajs Tkačenko19001902086250625687
22JBPKristaps Laucis15201522455790579800
23Team RocketsIvars Priedītis17701772475990599735
24Zaļie PumpuriGustavs Jaunzemis169189189207605618618647
25LursoftElvijs Bokanovs190178190190549586586586
26Team RocketsKonstantīns Ļeonovs17101712125870587682
27Wii sports resortTomass01521521520426426426
28NopietniArtūrs Pugejs01481481480536536536
29Team RocketsIlmārs Elijass18301832425770577777
30Wii sports resortRaivis Tilga01571571570442442442

VietaKomandaVārds, Uzvārds(15.ABL 1.K.)(15.ABL 2.K.)(15.ABL labākais rezultāts)Rekords(15.ABL 1.K.)(15.ABL 2.K.)(15.ABL labākais rezultāts)Rekords
1RTUAnnija Celmiņa191190191224716685716756
2JBPIrina Bokuma166189189189568655655655
3Zaļie PumpuriGuna Sedleniece174157174187553538553610
4RTUGunita Vasiļevska185151185185559514559559
5Zaļie PumpuriIndra Segliņa154157157157515528528528
6Team RocketsIveta Jakušenoka17101712646050605773
7Zaļie PumpuriIveta Lauciņa14901491805240524569
8MolotovMarta Kāne02012012010584584584
9JBPJūlija Moreneca (Koricka)14101411414620462462
10RTUKristīne Zaķīte11001101104010401401
11RTUMaija Ābelīte01781781780392392392
12MolotovSabīne Koļesņikova01071071070372372372

1.kārta

VietaKomandaVārds, Uzvārds(15.ABL 1.K.)(15.ABL labākais rezultāts)Rekords(15.ABL 1.K.)(15.ABL labākais rezultāts)Rekords
1LursoftĢirts Ķēbers247247255794794852
2WolverineDmitrijs Dumcevs235235300794794916
3Sun BallJurijs Bokums222222278779779799
4WolverineMiks Kļavsons214214242761761790
5WolverineVladislavs Saveļjevs182182279508508888
6JBPNikita Bobrovs237237237745745745
7Team RocketsIvans Turbins246246246807807807
8NopietniArtūrs Priedītis176176225480480676
9NopietniGuntars Pugejs214214224716716716
10Team RocketsNikolajs Tkačenko190190208625625687
11RTUMāris Umbraško209209214665665665
12NopietniArmands Štubis209209209665665672
13JBPKristaps Laucis152152245579579800
14Team RocketsIvars Priedītis177177247599599735
15Zaļie PumpuriGustavs Jaunzemis169169207605605647
16Zaļie PumpuriAinārs Sedlenieks166166208593593714
17LursoftMārtiņš Belickis167167180602602615
18NopietniEdgars Štubis198198198647647647
19Team RocketsKonstantīns Ļeonovs171171212587587682
20LursoftElvijs Bokanovs190190190549549586
21Sun BallNikita Korickis180180202638638638
22JBPJurijs Bokums sen.176176208569569680
23Team RocketsIlmārs Elijass183183242577577777
24LursoftMārtiņš Vaicekovskis164164164527527527

VietaKomandaVārds, Uzvārds(15.ABL 1.K.)(15.ABL labākais rezultāts)Rekords(15.ABL 1.K.)(15.ABL labākais rezultāts)Rekords
1Sun BallViktorija Armoloviča227227256765765966
2WolverineLiāna Ponomarenko247247247874874874
3RTUAnnija Celmiņa191191224716716756
4Team RocketsIveta Jakušenoka171171264605605773
5Zaļie PumpuriIveta Lauciņa149149180524524569
6WolverineLaura Priedīte160160171533533585
7Zaļie PumpuriGuna Sedleniece174174187553553610
8RTUGunita Vasiļevska185185185559559559
9JBPIrina Bokuma166166166568568568
10Zaļie PumpuriIndra Segliņa154154154515515515
11JBPJūlija Moreneca (Koricka)141141141462462462
12RTUKristīne Zaķīte110110110401401401

Savas komandas rekordus pa sezonām varat apskatīt šeit:

1.spēle: VissParBoulingu.lv
4.spēles: VissParBoulingu.lv

4399 Kopā apskatīts 72 Apskatīts šodien
Share This

Share This

Share this post with your friends!