Piedāvājam Jums iespēju apskatīt un sekot līdz saviem rezultātiem Latvijas Amatieru Bolinga Līgā. Jūs varat redzēt savu un citu spēlētāju labākos 1 spēles un 4 spēļu rezultātus 15 ABL, kā arī savu individuālo kopējo rekordu (sākot no 8.ABL).

PLATINUM DIVIZIONS.

/spiežam divreiz uz attiecīgās kolonnas virsraksta (15.ABL1.K VAI _ UTT.) un rezultāti tiks sortēti no labākā uz sliktāko/

VietaKomandaVārds, Uzvārds(15.ABL 1.K.)(15.ABL labākais)Rekords(15.ABL 1.K.)(15.ABL labākais)Rekords
1RR DziednieksJānis Zemītis2672672909619611003
2Ten PinRihards Kovaļenko239239275899899952
3RR DziednieksAndis Dārziņš2352352988778771003
4PandoraPēteris Cimdiņš258258300875875994
5BASK APSArtemijs Hudjakovs2582583008648641023
6Jaunie BukiToms Pultraks223223299833833986
7BASK APSJānis Dzalbs2332332998338331019
8RR DziednieksAivars Belickis2252252998028021005
9Jaunie BukiIvars Vinters216216288780780977
10Jaunie BukiMārtiņš Vilnis220220290769769988
11Pārdaugavas AVANGARDSPauls Aizpurvs202202258757757873
12Pārdaugavas AVANGARDSIvars Vizulis205205278748748848
13Pārdaugavas AVANGARDSAndrejs Zilgalvis222222276726726872
14Liquid TimeMaksims Gerasimenko203203278698698925
15ReturnedAleksandrs Aleksejevs195195255689689894
16BASK APSGints Aksiks184184265688688888
17ReturnedAleksandrs Komars188188268687687922
18PandoraAleksandrs Tjuļins193193268687687953
19PandoraVladimirs Nahodkins185185238658658764
20ReturnedMaksims Aleksejevs193193279617617815

VietaKomandaVārds, Uzvārds(15.ABL 1.K.)(15.ABL labākais)Rekords(15.ABL 1.K.)(15.ABL labākais)Rekords
1Ten PinVeronika Hudjakova199199278719719913
2Liquid TimeŠarlote Stariņa189189230698698829
3BASK APSKarīna Maslova0027900863
4Ten PinLiāna Ponomarenko0024500788

Savas komandas rekordus pa sezonām varat apskatīt šeit:

1.spēle: VissParBoulingu.lv
4.spēles: VissParBoulingu.lv

58 Kopā apskatīts 2 Apskatīts šodien
0
Vēlamies uzzināt Jūsu domas, lūdzu komentējiet.x
()
x
Share This

Share This

Share this post with your friends!

Read previous post:
Spēlētāju labākie individuālie rezultāti 15.ABL – Bronze divizions

Piedāvājam Jums iespēju apskatīt un sekot līdz saviem rezultātiem Latvijas Amatieru Bolinga Līgā. Jūs varat redzēt savu un citu spēlētāju...

Close