Tuvojas jaunas sezonas sākums.

Tuvojoties jaunajai boulinga sezonai beidzot ir izdevies rast kompromisus un savākties pie apaļā Latvijas Boulinga Federācijas galda. Ļoti priecē, ka visi ir atmetuši savus aizvainojumus un nepatiku vienam pret otru un spējuši veikt uz nākotni tendētu lēmumu pieņemšanu.

Ja esat izlasījuši LBF federācijas preses relīzi, tad jau zināt, ka esam vienojušies par 2015/2016 gada sezonas turnīru kalendāru un citu jautājumu risināšanu, par to sīkāk lasiet LBF preses relīzē. Tas ir liels panākums, ka beidzot puses ir gatavas strādāt komandā un iet uz vienotu mērķi. Darba ir daudz un nodoties eiforijai vēl ir pāragri, bet ļoti, ļoti priecē tas ka beidzot šīs pārrunas ir notikušas. Līdz ar šī raksta publicešanu, izveidoju arī atsevišķu sadaļu, kas tiks veltīta LBF, tur varēsiet atrast informāciju, kas saistīta ar šīs organizācijas darbu. Iesākumam tiks publicēts Latvijas Boulinga Tūres Reglaments, LBF turnīru kalendārs. Šie visi turnīri protams tiks publicēti arī mūsu mājas lapas kalendārā. Pārējā informācija tiks publicēta laika gaitā.

Līdz ar šo patīkamo ziņu, ir vēl daudz ne mazāk priecīgu ziņu. 9. ABL sezona tuvojas savam startam. Lai arī vēl neesmu paspējis mājas lapā visu savest kārtībā, lai šo pasākumu pilnvērtīgi uzņemtu, tomēr varu visus iepriecināt, ka šo sezon boulinga mums būs vēl vairāk kā iepriekš 🙂 Jaunums ir tas, ka šosezon mums būs 4 divizioni, katrā pa 9 komandām, katra spēle ilgs 4 spēles. Visiem divizioniem būs gan individuālo reitingu statistika, gan arī komandu statistika. Sezonas gaitā esmu ieplānojis vēl pāris jaunumu ieviešanu – statistika par katra spēlētāja kopējo spēļu skaitu ABL(varēsim atzīmēt spēlētājus, kuri sasniegs “apaļas jubilejas”), komandu kopējo (par visām sezonām) summu skaitīšana u.c.. Cīņas būs spraigas, jo visos divizionos komandu spēki ir samērā līdzīgi.

Papildus vēl veiksim darbības, kas veicinās Latvijas Boulinga Federācijas attīstību un daudz ko citu.

p.s. vissparboulingu.lv komanda arī startēs 9.ABL sezonā 🙂

Tiekamies jaunajā sezonā!!!

Edgars Kobiļuks

14.08.2015

1685 Kopā apskatīts 2 Apskatīts šodien
Share This

Share This

Share this post with your friends!

Read previous post:
Перезагрузка?

Перезагрузка? Уважаемые боулеры, если вы уже ознакомились с пресс-релизом, то вы уже в курсе наметившихся изменений в нашем боулинге. А...

Close