Jums vēl ir iespēja pieteikt savu komandu Amatieru Boulinga Līgā. Savāc komandu no vismaz 3 spēlētājiem, izdomā komandas nosaukumu un piesaki komandu. Komandā var tikt pieteikti Jūsu draugi, Jūsu ģimenes locekļi, Jūsu darba kolēģi u.c.

Vecuma ierobežojuma nav. Spēlēt vajag 1 reizi nedēļā. Spēļu sākums plkst. 19.00. Nekādas īpašās iemaņas nav vajadzīgas. Galvenais ir vēlēšanās spēlēt boulingu un sacensties ar tādiem pašiem spēlētājiem.

Viss notiekošais līgā tiek atspoguļots mājas lapā: ABL | www.VissParBoulingu.lv

Tāpat, tiek pieņemti individuālie pieteikumi no spēlētājiem bez komandām.

Sīkāka informācija ir pieejama jaunajā sacensību Nolikumā. Šobrīd vēršam Jūsu uzmanību uz aktuālāko informāciju, kas ir saistīta ar finansēm:
1. Maksa par licenci sastādīs 50 EUR par visu sezonu no katra spēlētāja, turklāt iemaksas par splitiem tiek atceltas. Apmaksāt licenci varēs pa daļām.
2. Maksa par celiņiem – 45 EUR no komandas (15 EUR no spēlētāja).

Reglaments LV: >> 18.ABL Reglaments << – 23.08.2022
Reglaments RU: >> 18.ABL Регламент << – 23.08.2022

Eļļas programma 1 kārta: Eļļas programma 18.ABL 1.kārta


Logo 18.ABL

Aizpildiet pieteikumu!

Contact Form
* obligāti aizpildīt

 


Mūsu koordinātas:
e-pasts: info@vissparboulingu.lv

Nikolajs Ļevikins, tālr. (+371) 29505900, e-pasts: boulingslv@gmail.com
Karīna Maslova, tālr. (+371) 20092131, e-pasts: karina.lababowling@gmail.com


VAIRĀK PAR MUMS:

Amatieru Boulinga Līga

 

Latvijas Amatieru Boulinga Asociācija (LABA) – ir oficiāli reģistrēta 2012.gada 8.martā. Mūsu organizācija ir Latvijas Boulinga Federācijas sastāvā.

Mūsu darbības sfērā ietilpst:

  1. Amatieru, studentu un skolēnu sacensību organizēšana.
  2. Boulinga kā viena no interesantākajiem, pieejamākajiem un populārākajiem aktīvās atpūtas veidiem popularizācija un propaganda.
  3. Visu sociālo un vecuma iedzīvotāju grupu masveida iesaistīšana regulārās boulinga spēlēs.
  4. Aktīva darbība Latvijas Boulinga Federācijā.

Mēs neuzstādām mērķi meklēt lielā sporta talantus, izveidot sporta skolas utt. Mūsu galvenā ideja ir tajā, lai, iesaistot mūsu sacensībās pēc iespējas vairāk cilvēku, nodrošināt tiem maksimāli komfortablus pašrealizācijas apstākļus – katram atkarībā no iespējām un vēlmēm. Mēs nepieprasām ievērojamu rezultātu sasniegšanu, pastāvīgus treniņus un dalību visās sacensībās pēc kārtas.

Līdztekus mūsu organizācijas attīstībai un dalībnieku skaita pieaugumam, auga arī daudzu mūsu spēlētāju profesionālais līmenis. Kādā brīdī kļuva skaidrs, ka ir laiks dzēst visas “sarkanās līnijas” un atļaut dalību līgā visiem spēlētājiem. Precīzāk – pievienot sev visu to, kas pastāvēja paralēli.

Dotajā mirklī pie mums spēlētāji vairs netiek dalīti amatieros un sportistos. Pastāv rekordliels dalībnieku skaits, kuri ir sadalīti piecos divizionos, kur katrs jūtas komfortabli spēlējot ar sev līdzīga līmeņa spēlētājiem.

Vēl bez tā, ka šo dažu gadu laikā esam izveidojuši dalībnieku skaita ziņā plašāko līgu visā Latvijas boulinga pastāvēšanas laikā, esam arī attīstījuši vēl papildus virzienus, un tie būtu:

  • tika atvērta bērnu – jauniešu kustība LABA Juniors, kur tiek apmācīti bērni/jaunieši sporta boulingā.
  • esam uzsākuši sadarbību un regulāri notiek treniņu nometnes pie viena no vadošajiem eiropas speciālistiem Genādija Sidorenko.
  • esam izveidojuši mājas lapu vissparboulingu.lv, kas ir kļuvis par galveno informācijas avotu Latvijas boulingā. Īpašs paldies par to mūsu līgas spēlētājam Edgaram Kobiļukam – galvenajam šī projekta autoram.

Īpaši patīkami ir aptvert to, ka visi mūsu pūliņi veicina attīstību.

Daži mūsu spēlētāji vēl nesen īsti nemācēja rokās turēt bumbu, šodien jau izrāda reālu konkurenci mūsu sportistiem, kuriem ir liela pieredze.

Mums ir piesātināts sacensību kalendārs priekš visa līmeņa spēlētājiem. LABA ir viens no aktīvākajiem dalībniekiem, organizējot lielāko daļu visu sacensību.

Papildus mēs ņemam aktīvu dalību Latvijas Boulinga Federācijas darbā.

Tomēr galvenais mūsu darbības virziens ir amatieru sports.

Mūsu kustība – tā ir arī laba iespēja ievērojami paplašināt savu paziņu loku, iegūt jaunus pazīstamos, draugus un pat biznesa partnerus, saņemt papildus reklāmu savai organizācijai. Pie mums spēlē: gan vienkārši darbinieki, gan lielu uzņēmumu vadītāji, gan mājsaimnieces, gan ierēdņi, gan profesori, gan studenti, policisti un biznesmeņi, skolēni un pensionāri. Savukārt, mūsu turnīri kļūst par īstiem svētkiem visiem dalībniekiem.

Draugi, izmetiet no galvas domas, ka boulings – tas nav priekš manis. Vajag vienkārši atnākt un paprovēt.

Pie mums Jūs varēsiet ne tikai labi un aktīvi pavadīt brīvo laiku, bet arī atrast sava līmeņa pretiniekus. Saņemsiet daudz labu emociju un papildus adrenalīna devu. Ja Jums iepatiksies varēsiet attīstīt savas boulinga spēles prasmes izmantojot mūsu instruktorus un pieredzi, ko iegūsiet spēlējot pie mums. Pavisam drīz spēsiet pārsteigt savus draugus uz boulinga celiņiem.

Mēs novērsīsim Jūsu uzmanību no vakara sviestmaizēm pie televizora ekrāna, piedāvājot tā vietā kustību, kuras Jums visdrīzāk pietrūkst, turklāt bez īpašas piepūles, patīkamā un komfortablā atmosfērā. Pie mums jūs saņemsiet pozitīvu emociju lādiņu un samazināsiet stresa līmeni pēc saspringta darba vai mācībām. Jūs saņemat jaunu noderīgu aizraušanos, no kuras vēlāk negribēsiet atteikties, bet Jūsu bērnu uzmanību  mēs palīdzēsim novērst no ielas, tādējādi pasargājot no kārdinošām nodarbēm, kurām ir nopietnas sekas.

Vispirms Jums ir jāatsakās no domas, ka boulings – tas ir dārgi. Pie mums tas nav nemaz tik dārgi. Atnāciet un pārliecinieties par to.

Jūs varēsiet ņemt dalību gan individuālajās, gan komandu sacensībās. Komandu jūs varat izveidot paši. Tā var sastāvēt no ģimenes locekļiem, draugiem, darba kolēģiem, kursa biedriem utt. Ja Jums nesanāk komandu izveidot saviem spēkiem, mēs jums varam tajā palīdzēt.

Lai kļūtu par mūsu kustības dalībnieku, vienkārši sazinieties ar mums.

e-pasts: boulingslv@gmail.com
Tālr.: (+371) 29505900

Jūsu LABA

 


 

Share This

Share This

Share this post with your friends!