Pārspēles

ABL Pārspēles: 10.ABL – Parspēle (Rezult. tabula)

10.AMATIERU BOULINGA LĪGA

PARSPĒLE

PLATINUM / GOLD

  KOMANDAS         U Z SUMMA
1 Legends

2 :0

522

0 :0

0

0 :0

0

1 0 522
2 NB-1 0 :2

512

0 :0

0

0 :0

0

0 1 512
3 Pērc Te.lv 0 :0

0

0 :0

0

0 :0

0

0 0 0
4 BBBD 0 :0

0

0 :0

0

0 :0

0

0 0 0

GOLD / SILVER

  KOMANDAS         U Z SUMMA
1 Universal Services

2 :0

565

2 :0

499

0 :2

471

2 1 1535
2 OPcar.lv 0 :2

500

2 :0

551

2 :0

518

2 1 1569
3 Korness 0 :2

451

0 :2

492

2 :0

468

1 2 1365
4 Dinamit 2 :0

549

0 :2

446

0 :2

428

1 2 1469

SILVER / BRONZE

  KOMANDAS         U Z SUMMA
1 BASK

2 :0

505

2 :0

496

0 :2

416

2 1 1417
2 Energy Sistem 0 :2

483

2 :0

481

2 :0

549

2 1 1513
3 Vissparboulingu.lv 0 :2

490

0 :2

387

2 :0

501

1 2 1378
4 Flowers 2 :0

448

0 :2

516

0 :2

465

1 2 1429

 BRONZE / COPPER

  KOMANDAS         U Z SUMMA
1 BK RIX

2 :0

474

2 :0

477

0 :0

0

2 0 951
2 Pandora 0 :2

424

2 :0

467

0 :0

0

1 1 891
3 Big Fish 0 :2

401

0 :2

394

0 :0

0

0 2 795
4 Mācībuiestāde.lv 0 :0

0

0 :0

0

0 :0

0

0 0 0 

11.ABL. Divizionu sastāvi.

Platinum Gold Silver Bronze Copper
RR Dziednieks PērcTe.lv/Zelta Prizma Dinamit Vissparboulingu.lv Macībuietāde.lv
unBOWLIEvable Būvēlēti.lv Nedzirdīgo Boulings – 2 SamoKat-2 Stormans
Strikers DVA Rags Atlaiders Forsāža Līgums.lv
SamoKat BBBD Korness Flowers Big Fish
Legends OPcar.lv Energy Sistem BK RIX LABA Juniors
Ten Pin BASK APS RTU Pandora
Bossi iMarketīngs Pin Pushers Reload
Nedzirdīgo Boulings – 1 Universal Services BASK Bowling Sharks

 

10.ABL COPPER divizions

copper

10.ABL Copper diviziona statistika.

COPPER diviziona medaļnieki:

1.v.Reload;
2.v.Bowling Sharks;
3.v.Pandora.

team5team1team71


Komandas, kas kvalificējušās uz pārspēlēm par tiesībām nākamsezon spēlēt Bronze divizionā:

1) Pandora;
2) Big Fish.

Individuālais reitings (1.,2.kārta):

Lielākais vidējais:

Vīrieši

1) Artūrs Rukmanis (Reload) – 174.25;
2) Normunds Bundzenieks (Reload) – 160.76;
3) Vladimirs Nahodkins (Bowling Sharks) – 157.74.

Artūrs-RukmanisNormunds-BundzenieksVladimirs-Nahodkins


Sievietes

1) Svetlana Tomiļina (Pandora) – 152.37;
2) Lāsma Bezdelīga (Reload) – 123.65.

Svetlana-Tomilinalasma

 


Labākais diviziona 1 SPĒLES rezultāts (TOP 3):

Vīrieši:
1) Jurijs Nahodkins (Bowling Sharks) – 232;
2) Vladimirs Nahodkins (Bowling Sharks) – 226;
3) Normunds Bundzenieks (Reload) – 222.

Sievietes:

1) Svetlana Tomiļina (Pandora) – 179;
1) Lāsma Bezdelīga (Reload) – 179.

Labākais diviziona 4 SPĒĻU rezultāts (TOP 3):

Vīrieši:

1) Artūrs Rukmanis (Reload) – 772;
2) Maksims Jemeļjanovs (Big Fish) – 712;
3) Vladimirs Nahodkins (Bowling Sharks) – 708.

Sievietes:

1) Svetlana Tomiļina (Pandora) – 629;
1) Lāsma Bezdelīga (Reload) – 501.

Komandu reitings:

Labākais diviziona 1 SPĒLES rezultāts (TOP 3):

1) Bowling Sharks – 587;
2) Pandora – 566;
3) Reload – 561.

Labākais diviziona 4 SPĒĻU rezultāts (TOP 3):

1) Bowling Sharks – 2012;
2) Pandora – 1981;
3) Reload – 1975.

Statistika par tūrēm:

Spēlētāji, kuri ir bijuši tūres labākie spēlētāji 1.spēle:

Vīrieši:

1) Vladimirs Nahodkins (Bowling Sharks) /1 reizi/ – 220;
1) Jurijs Nahodkins (Bowling Sharks) /1 reizi/ – 232;
1) Artūrs Rukmanis (Reload) /1 reizi/ – 204;
1) Kristaps Laucis (Big Fish) /1 reizi/ – 183;
1) Oļegs Kirevičevs (Big Fish) /1 reizi/ – 212;
1) Maksims Jemeļjanovs (Big Fish) /1 reizi/ – 203.

Sievietes:

1) Svetlana Tomiļina (Pandora) /5 reizes/ – 147; 179; 170; 169; 166;
2) Lāsma Bezdelīga (Reload) /1 reizi/ – 179.

Spēlētāji, kuri ir bijuši tūres labākie spēlētāji 4.spēles:

Vīrieši:

1) Oļegs Kirevičevs (Big Fish) /2 reizes/ – 640 ( 160.00); 707 (176.75);
2) Vladimirs Nahodkins (Bowling Sharks) /1 reizi/ – 708 (177.00);
2) Artūrs Rukmanis (Reload) /1 reizi/ – 772 (193.00);
2) Kristaps Laucis (Big Fish) /1 reizi/ – 693 (173.25);
2) Maksims Jemeļjanovs (Big Fish) /1 reizi/ – 712 (178.00).

Sievietes:

1) Svetlana Tomiļina (Pandora) /6 reizes/ – 525 ( 131.25); 598 ( 149.50); 629 ( 157.25); 583 ( 145.75); 599 ( 149.75); 556 ( 139.00).

Komandas, kas ir bijušas tūres labākās – KOMANDAS SPĒLE:

1) Bowling Sharks /3 reizes/ – 515 (171.67); 587 (195.67); 515 (171.67);
2) Pandora /1 reizi/ – 529 (176.33);
2) Reload /1 reizi/ – 513 (171.00);
2) Big Fish /1 reizi/ – 498 (166.00).

Komandas, kas ir bijušas tūres labākās – KOMANDAS KOPSUMMA:

1) Bowling Sharks /2 reizes/ – 2012 (167.67); 1766 (147.17);
1) Reload /2 reizes/ – 1824 (152.00); 1834 (150.83);
2) Pandora /1 reizi/ – 1923 (157.58);
2) Big Fish /1 reizi/ – 1928 (160.67).

10.ABL SILVER divizions

silver

10.ABL Silver diviziona statistika.

SILVER diviziona medaļnieki:

1.v.BASK APS;
2.v.iMarketings;
3.v.Universal Services.

WEB_bouling_logo_miniWEB_bouling_logo_miniIMG-20160415-WA0021


Komandas, kas izkritušas no Silver diviziona un nākamajā sezonā spēlēs Bronze divizionā:

1) SamoKat 2;
2) Forsāža.

Individuālais reitings (1.,2.kārta):

Lielākais vidējais:

Vīrieši

1) Rihards Meijers (Universal Services) – 188.33;
2) Elviss Volkops (Universal Services) – 188.09;
3) Jānis Ļaksa (BASK APS) – 182.88.

Rihards-MejersDSC_0001image (19)


Sievietes

1) Karīna Maslova (BASK APS) – 181.40;
2) Evija Vende Priekule (Energy Sistem) – 167.32;
3) Iveta Jakušenoka (iMarketings) – 161.93.

karinaIMG_9063-Small

iveta-350x400


Labākais diviziona 1 SPĒLES rezultāts (TOP 3):

Vīrieši:
1) Elviss Volkops (Universal Services) – 278 (10.ABL 1.kārta);
2) Jānis Raņķis (Forsāža) – 259 (10.ABL 1.kārta);
3) Rihards Meijers (Universal Services) – 247 (10.ABL 1.kārta).

Sievietes:

1) Iveta Jakušenoka (iMarketings) – 229 (10.ABL 1.kārta);
2) Svetlana Jemeļjanova (BASK) – 220 (10.ABL 1.kārta);
3) Ilze Raņķe (Forsāža) – 212 (10.ABL 2.kārta).

Labākais diviziona 4 SPĒĻU rezultāts (TOP 3):

Vīrieši:

1) Elviss Volkops (Universal Services) – 914 (10.ABL 1.kārta);
2) Rihards Meijers (Universal Services) – 865 (10.ABL 1.kārta);
3) Eduards Kobiļuks (Universal Services) – 832 (10.ABL 1.kārta).

Sievietes:

1) Karīna Maslova (BASK APS) – 755 (10.ABL 2.kārta);
2) Svetlana Jemeļjanova (BASK) – 731 (10.ABL 1.kārta);
3) Iveta Jakušenoka (iMarketings) – 723 (10.ABL 2.kārta);

Komandu reitings:

Labākais diviziona 1 SPĒLES rezultāts (TOP 3):

1) Universal Services – 671 (10.ABL 1.kārta);
2) iMarketings – 623 (10.ABL 1.kārta);
3) SamoKat-2 – 613 (10.ABL 1.kārta).

Labākais diviziona 4 SPĒĻU rezultāts (TOP 3):

1) Universal Services – 2537 (10.ABL 1.kārta);
2) BASK APS – 2278 (10.ABL 2.kārta);
3) Forsāža – 2254 (10.ABL 1.kārta).

Statistika par tūrēm:

Spēlētāji, kuri ir bijuši tūres labākie spēlētāji 1.spēle:

Vīrieši:

1) Elviss Volkops (Universal Services) /4 reizes/ – 278; 246; 246; 249;
2) Nikolajs Ļevikins (SamoKat 2) /3 reizes/ – 245; 245; 214;
2) Jānis Raņķis (Forsāža) /3 reizes/ – 259; 245; 246;
3) Jānis Zālītis (SamoKat 2) /1 reizi/ – 239;
3) Jānis Surna (Forsāža) /2 reizes/ – 240; 226;
3) Ģirts Priekulis (Energy Sistem) /1 reizi/ – 234;
3) Valdis Skudra (Korness) /1 reizi/ – 217;
3) Artūrs Kaļiņins (Vissparboulingu.lv) /1 reizi/ – 233;
3) Elvijs Dimpers (Vissparboulingu.lv) /1 reizi/ – 246.

Sievietes:

1) Iveta Jakušenoka (iMarketings) /5 reizes/ – 210; 185; 229; 194; 207;
2) Svetlana Jemeļjanova (BASK) /4 reizes/ – 220; 189; 210; 190;
3) Dace Anspaka (Korness) /2 reizes/ – 192; 191;
4) Karīna Maslova (BASK APS) /1 reizi/ – 205;
4) Ilze Raņķe (Forsāža) /1 reizi/ – 212;
4) Linda Tomsone (Korness) /1 reizi/ – 197;
4) Jeļena Kuruško (BASK) /1 reizi/ – 198;
4) Aleksandra Litvjakova (SamoKat 2) /1 reizi/ – 202.

Spēlētāji, kuri ir bijuši tūres labākie spēlētāji 4.spēles:

Vīrieši:

1) Elviss Volkops (Universal Services) /3 reizes/ – 830 (207.50); 914 (228.50); 882 (220.50);
1) Rihards Meijers (Universal Services) /3 reizes/ – 846 (211.50); 822 (205.50); 835 (208.75);
2) Nikolajs Ļevikins (SamoKat 2) /2 reizes/ – 772 (193.00); 791 ( 197.75);
2) Jānis Raņķis (Forsāža) /2 reizes/ – 807 (201.75); 831 (207.75);
3) Jānis Zālītis (SamoKat 2) /1 reizi/ – 826 (206.50);
3) Jānis Surna (Forsāža) /1 reizi/ – 757 (189.25);
3) Valdis Skudra (Korness) /1 reizi/ – 779 (194.75);
3) Jānis Ļaksa (BASK APS) /1 reizi/ – 802 (200.50);
3) Valērijs Ņizkodubovs (iMarketings) /1 reizi/ – 755 (188.75);
3) Ģirts Priekulis (Energy Sistem) /1 reizi/ – 766 ( 191.50).

Sievietes:

1) Iveta Jakušenoka (iMarketings) /4 reizes/ – 721 ( 180.25); 652 ( 163.00); 723 ( 180.75); 677 ( 169.25);
2) Svetlana Jemeļjanova (BASK) /2 reizes/ – 731 ( 182.75); 668 ( 167.00);
2) Dace Anspaka (Korness) /2 reizes/ – 627 (156.75); 675 ( 168.75);
2) Karīna Maslova (BASK APS) /2 reizes/ – 755 ( 188.75); 735 ( 183.75);
2) Evija Vende Priekule (Energy Sistem) /2 reizes/ – 671 ( 167.75); 674 ( 168.50);
2) Jeļena Kuruško (BASK) /2 reizes/ – 695 (173.75); 702 ( 175.50);
2) Aleksandra Litvjakova (SamoKat 2) /2 reizes/ – 690 (172.50); 611 ( 152.75).

Komandas, kas ir bijušas tūres labākās – KOMANDAS SPĒLE:

1) Universal Services /7 reizes/ – 619 (206.33); 638 (212.67); 664 (221.33); 645 (215.00); 671 (223.67); 642 (214.00); 609 (203.00);
2) Vissparboulingu.lv /3 reizes/ – 592 (197.33); 570 (190.00); 582 (194.00);
2) BASK APS /3 reizes/ – 554 (184.67); 599 (199.67); 584 (194.67);
3) iMarketings /2 reizes/ – 607 (202.33); 565 (188.33);
4) Energy Sistem /1 reizi/ – 599 (199.67);
4) SamoKat 2 /1 reizi/ – 613 (204.33).

Komandas, kas ir bijušas tūres labākās – KOMANDAS KOPSUMMA:

1) Universal Services /8 reizes/ – 2272 (189.33); 2345 (195.42); 2537 (211.42); 2492 (207.67); 2412 (201.00); 2268 (189.00); 2227 (185.58); 2269 (189.08);
2) SamoKat 2 /3 reizes/ – 2231 (183.25); 2153 (176.75); 2149 (176.42);
3) BASK APS /2 reizes/ – 2278 (188.50); 2099 (172.25);
3) Korness /2 reizes/ – 2065 (166.75); 2110 (170.50);
4) Energy Sistem /1 reizi/ – 2114 (173.50).

10.ABL PLATINUM divizions

platinum

10.ABL Platinum diviziona statistika.

PLATINUM diviziona medaļnieki:

1.v.RR Dziednieks;
2.v.unBOWLIEvable;
3.v.Strikers DVA.

RR Dziednieks_8.ABL Kauss_Platinum_2.vietaunBOWLIEvable_8.ABL Kauss_Platinum_1.vieta10.ABL_Strikers-DVA2


Komandas, kas izkritušas no Platinum diviziona un nākamajā sezonā spēlēs Gold divizionā:

1) Būvēlēti.lv;
2) Rags.

Individuālais reitings (1.,2.kārta):

Lielākais vidējais:

Vīrieši

1) Artūrs Ļevikins (unBOWLIEvable) – 225.92;
2) Edmunds Jansons (PērcTe.lv/Zelta Prizma) – 223.38;
3) Nikolajs Ovčiņņikovs (Strikers DVA) – 222.18.

arturs levikinsE.Jansons_LABA Meistars_lab.senjors_5.vietaIMG_20160410_133838


Sievietes

1) Marija Tkačenko (unBOWLIEvable) – 207.78;
2) Tatjana Teļnova (RR Dziednieks) – 194.71.

marija

Tatjana-Teļnova-350x400


Labākais diviziona 1 SPĒLES rezultāts (TOP 3):

Vīrieši:
1) Pēteris Cimdiņš (SamoKat) – 300 (10.ABL 1.kārta);
1) Artūrs Perepjolkins (Strikers DVA) – 300 (10.ABL 1.kārta);
3) Rolands Vecums Veco (unBOWLIEvable) – 299 (10.ABL 1.kārta).

Sievietes:

1) Marija Tkačenko (unBOWLIEvable) – 268 (10.ABL 1.kārta);
2) Tatjana Teļnova (RR Dziednieks) – 256 (10.ABL 1.kārta);
3) Tatjana Kožemjakina (unBOWLIEvable) – 225 (10.ABL 1.kārta).

Labākais diviziona 4 SPĒĻU rezultāts (TOP 3):

Vīrieši:

1) Artūrs Ļevikins (unBOWLIEvable) – 1012 (10.ABL 2.kārta);
2) Edmunds Jansons (PērcTe.lv/Zelta Prizma) – 1009 (10.ABL 1.kārta);
3) Andis Dārziņš (RR Dziednieks) – 1003 (10.ABL 1.kārta);
3) Janis Zemītis (RR Dziednieks) – 1003 (10.ABL 2.kārta).

Sievietes:

1) Marija Tkačenko (unBOWLIEvable) – 982 (10.ABL 1.kārta);
2) Tatjana Teļnova (RR Dziednieks) – 877 (10.ABL 1.kārta);
3) Tatjana Kožemjakina (unBOWLIEvable) – 780 (10.ABL 1.kārta);

Komandu reitings:

Labākais diviziona 1 SPĒLES rezultāts (TOP 3):

1) SamoKat – 770 (10.ABL 1.kārta);
2) Pērc Te.lv / Zelta Prizma – 758 (10.ABL 1.kārta);
3) RR Dziednieks – 748 (10.ABL 1.kārta).

Labākais diviziona 4 SPĒĻU rezultāts (TOP 3):

1) unBOWLIEvable – 2789 (10.ABL 1.kārta);
2) Rags – 2720 (10.ABL 1.kārta);
3) Pērc Te.lv / Zelta Prizma – 2694 (10.ABL 1.kārta).

Statistika par tūrēm:

Spēlētāji, kuri ir bijuši tūres labākie spēlētāji 1.spēle:

Vīrieši:

1) Pēteris Cimdiņš (SamoKat) /4 reizes/ – 300; 299; 267; 288;
2) Ints Krievkalns (Bossi) /2 reizes/ – 290; 296;
2) Artūrs Ļevikins (unBOWLIEvable) /2 reizes/ – 277; 257;
3) Arnis Bērziņš (Bossi) /1 reizi/ – 279;
3) R.Vecums-Veco (unBOWLIEvable) /1 reizi/ – 299;
3) Jānis Zemītis (RR Dziednieks) /1 reizi/ – 278;
3) Daniels Vēzis (Rags) /1 reizi/ – 268;
3) Nikolajs Ovčiņņikovs (Strikers DVA) /1 reizi/ – 278;
3) Haralds Zeidmanis (PērcTe.lv / Zelta Prizma) /1 reizi/ – 267;
3) Artūrs Perepjolkins (Strikers DVA) /1 reizi/ – 300;
3) Andis Dārziņš (RR Dziednieks) /1 reizi/ – 298;

Sievietes:

1) Marija Tkačenko (unBOWLIEvable) /13 reizes/ – 258; 245; 258; 268; 235; 226; 234; 213; 244; 226; 226; 242; 179;
2) Tatjana Teļnova (RR Dziednieks) /2 reizes/ – 256; 246.

Spēlētāji, kuri ir bijuši tūres labākie spēlētāji 4.spēles:

Vīrieši:

1) Artūrs Ļevikins (unBOWLIEvable) /7 reizes/ – 983 ( 245.75); 918 ( 229.50); 1012 ( 253.00); 956 ( 239.00); 882 ( 220.50); 858 ( 214.50); 899 ( 224.75);
2) Pēteris Cimdiņš (SamoKat) /3 reizes/ – 976 (244.00); 946 ( 236.50); 892 ( 223.00);
3) Daniels Vēzis (Rags) /2 reizes/ – 942 ( 235.50); 973 ( 243.25);
4) Ints Krievkalns (Bossi) /1 reizi/ – 983 ( 245.75);
4) Edmunds Jansons (PērcTe.lv / Zelta Prizma) /1 reizi/ – 1009 ( 252.25);
4) Jānis Zemītis (RR Dziednieks) /1 reizi/ – 1003 ( 250.75);
4) Andis Dārziņš (RR Dziednieks) /1 reizi/ – 1003 (250.75).

Sievietes:

1) Marija Tkačenko (unBOWLIEvable) /14 reizes/ – 887 (221.75); 774 (193.50); 938 (234.50); 943 (235.75); 982 (245.50); 823 (205.75); 834 (208.50); 842 (210.50); 755 (188.75); 860 (215.00); 782 ( 195.50); 769 ( 192.25); 817 ( 204.25); 683 ( 170.75);
2) Tatjana Teļnova (RR Dziednieks) /1 reizi/ – 845 (211.25).

Komandas, kas ir bijušas tūres labākās – KOMANDAS SPĒLE:

1) RR Dziednieks /4 reizes/ – 728 (242.67); 707 (235.67); 736 (245.33); 649 (216.33);
1) SamoKat /4 reizes/ – 770 (256.67); 681 (227.00); 682 (227.33); 614 (204.67);
1) unBOWLIEvable /4 reizes/ – 735 (245.00); 656 (218.67); 684 (228.00); 677 (225.67);
2) Buveleti.lv /1 reizi/ – 693 (231.00);
2) Bossi /1 reizi/ – 740 (246.67);
2) Pērc Te.lv / Zelta Prizma /1 reizi/ – 758 (252.67);
2) Strikers DVA /1 reizi/ – 707 (235.67).

Komandas, kas ir bijušas tūres labākās – KOMANDAS KOPSUMMA:

1) unBOWLIEvable /6 reizes/ – 2613 ( 217.75); 2733 ( 225.08); 2789 ( 229.75); 2470 ( 203.17); 2522 ( 207.50); 2513 ( 206.75);
2) RR Dziednieks /3 reizes/ – 2579 ( 214.92); 2619 ( 218.25); 2356 ( 196.33)
2) SamoKat /3 reizes/ – 2620 ( 218.33); 2469 ( 205.75); 2531 ( 210.92); 
3) Legends /1 reizi/ – 2672 ( 222.67);
3) Bossi /1 reizi/ – 2591 ( 215.92);
3) Pērc Te.lv / Zelta Prizma /1 reizi/ – 2457 ( 204.75);
3) Strikers DVA /1 reizi/ – 2619 ( 218.25);

10.ABL BRONZE divizions

bronze

10.ABL Bronze diviziona statistika.

BRONZE diviziona medaļnieki:

1.v.RTU;
2.v.PIN Pushers;
3.v.BASK.

9.ABL-RTUteam6BASK_LABA Kauss_Silver_2


Komandas, kas kvalificējušās Silver divizionam:

1) RTU;
2) PIN Pushers.

Komandas, kas izkritušas no Bronze diviziona un nākamajā sezonā spēlēs Copper divizionā:

1) Stormans;
2) Ligums.lv / ZG.

Individuālais reitings (1.,2.kārta):

Lielākais vidējais:

Vīrieši

1) Vitālijs Litvins (PIN Pushers) – 183.02;
2) Aleksandrs Ručevics (PIN Pushers) – 176.54;
3) Rihards Zābers (RTU) – 175.98.

litvinsPIN Pushers9.ABL-R.Zābers-350x400


Sievietes

1) Svetlana Jemeļjanova (BASK) – 166.00;
2) Karīna Petrova (Flowers) – 164.63;
3) Jeļena Kuruško (BASK) – 164.61.

DSC_0775-300x400

karinaDSC_0774-Small


Labākais diviziona 1 SPĒLES rezultāts (TOP 3):

Vīrieši:
1) Aleksandrs Ručevics (PIN Pushers) – 277 (10.ABL 2.kārta);
2) Artūrs Rukmanis (Reload) – 247 (10.ABL 1.kārta);
3) Toms Metla (Stormans) – 246 (10.ABL 1.kārta).

Sievietes:

1) Karīna Petrova (Flowers) – 246 (10.ABL 1.kārta);
2) Jeļena Kuruško (BASK) – 245 (10.ABL 2.kārta);
3) Jeļena Šorohova (Flowers) – 214 (10.ABL 1.kārta).

Labākais diviziona 4 SPĒĻU rezultāts (TOP 3):

Vīrieši:

1) Toms Metla (Stormans) – 884 (10.ABL 1.kārta);
2) Vitālijs Litvins (PIN Pushers) – 853 (10.ABL 1.kārta);
3) Rihards Zābers (RTU) – 837 (10.ABL 2.kārta).

Sievietes:

1) Karīna Petrova (Flowers) – 799 (10.ABL 1.kārta);
2) Olga Morozova (Flowers) – 748 (10.ABL 1.kārta);
3) Jeļena Kuruško (BASK) – 738 (10.ABL 2.kārta);

Komandu reitings:

Labākais diviziona 1 SPĒLES rezultāts (TOP 3):

1) PIN Pushers – 639 (10.ABL 1.kārta);
2) Stormans – 605 (10.ABL 1.kārta);
3) Flowers – 604 (10.ABL 1.kārta).

Labākais diviziona 4 SPĒĻU rezultāts (TOP 3):

1) Stormans – 2255 (10.ABL 1.kārta);
2) PIN Pushers – 2251 (10.ABL 1.kārta);
3) Flowers – 2169 (10.ABL 1.kārta).

Statistika par tūrēm:

Spēlētāji, kuri ir bijuši tūres labākie spēlētāji 1.spēle:

Vīrieši:

1) Aleksandrs Ručevics (PIN Pushers) /3 reizes/ – 213; 224; 277;
1) Vitālijs Litvins (PIN Pushers) /3 reizes/ – 210; 242; 237;
2) Toms Metla (Stormans) /2 reizes/ – 246; 237;
2) Sergejs Meņšikovs (Stormans) /2 reizes/ – 243; 198;
2) Kaspars Semjonovs (BK RIX) /2 reizes/ – 215; 236;
3) Artūrs Rukmanis (Reload) /1 reizi/ – 247.
3) Jānis Ieviņš (RTU) /1 reizi/ – 231.
3) Aleksejs Tomaševskis (Ligums.lv/ZG) /1 reizi/ – 227.
3) Nikolajs Kiseļovs (Stormans) /1 reizi/ – 226.

Sievietes:

1) Karīna Petrova (Flowers) /5 reizes/ – 211; 172; 246; 220; 200;
1) Jeļena Šorohova (Flowers) /5 reizes/ – 173; 214; 200; 177; 183;
2) Jeļena Kuruško (BASK) /3 reizes/ – 245; 185; 212;
2) Olga Morozova (Flowers) /3 reizes/ – 211; 172; 204;
3) Svetlana Tomiļina (Pandora) /2 reizes/ – 173; 200.

Spēlētāji, kuri ir bijuši tūres labākie spēlētāji 4.spēles:

Vīrieši:

1) Vitālijs Litvins (PIN Pushers) /4 reizes/ – 743 ( 185.75); 853 ( 213.25); 808 ( 202.00); 783 ( 195.75);
1) Aleksandrs Ručevics (PIN Pushers) /4 reizes/ – 758 ( 189.50); 783 ( 195.75); 746 ( 186.50); 740 ( 185.00);
2) Rihards Zābers (RTU) /2 reizes/ – 837 ( 209.25); 682 ( 170.50)
2) Sergejs Meņšikovs (Stormans) /2 reizes/ – 823 ( 205.75); 803 ( 200.75); 
3) Toms Metla (Stormans) /1 reizi/ – 884 ( 221.00); 
3) Kaspars Semjonovs (BK RIX) /1 reizi/ – 833 ( 208.25).
3) Artūrs Rukmanis (Reload) /1 reizi/ – 790 ( 197.50).
3) Aldis Lapiņš (RTU) /1 reizi/ – 673 ( 168.25).

Sievietes:

1) Jeļena Kuruško (BASK) /4 reizes/- 738 ( 184.50); 587 ( 146.75); 613 ( 153.25); 692 ( 173.00); 611 ( 152.75);
1) Svetlana Tomiļina (Pandora) /4 reizes/ – 592 (148.00); 611 (152.75); 633 (158.25); 652 (163.00);
2) Karīna Petrova (Flowers) /3 reizes/ – 799 (199.75); 745 ( 186.25); 738 ( 184.50);
3) Jeļena Šorohova (Flowers) /2 reizes/ – 726 ( 181.50); 678 ( 169.50);
4) Olga Morozova (Flowers) /1 reizi/ – 748 (187.00);
4) Olga Šakaļuka (Flowers) /1 reizi/ – 478 (159.33);

Komandas, kas ir bijušas tūres labākās – KOMANDAS SPĒLE:

1) PIN Pushers /7 reizes/ – 542 (180.67); 596 (198.67); 602 (200.67); 606 (202.00); 604 (201.33); 565 (188.33); 628 (209.33);
2) Flowers /3 reizes/ – 604 (201.33); 612 (204.00); 595 (198.33);
2) Stormans /3 reizes/ – 605 (201.67); 544 (181.33); 539 (179.67);
3) RTU /1 reizi/ – 569 (189.67);
3) Ligums.lv/ZG /1 reizi/ – 571 (190.33);
3) Bowling Sharks /1 reizi/ – 570 (190.00).

Komandas, kas ir bijušas tūres labākās – KOMANDAS KOPSUMMA:

1) PIN Pushers /8 reizes/ – 2067 ( 172.25); 2186 ( 182.17); 2251 ( 187.58); 2173 ( 181.08); 2213 ( 184.42); 2134 ( 177.83); 2053 ( 171.08); 2007 ( 167.25);
2) Stormans /3 reizes/ – 2066 (172.17); 2255 ( 187.92); 2220 ( 185.00);
2) RTU /3 reizes/ – 1990 ( 165.83); 2087 ( 173.92); 1931 ( 160.92);
3) Flowers /2 reizes/ – 2001 ( 158.75); 2120 ( 168.67);

10.ABL GOLD divizions

gold

 

10.ABL Gold diviziona statistika.

GOLD diviziona medaļnieki:

1.v.Ten Pin
2.v.Bossi
3.v.Nedzirdīgo Boulings 1

Ten Pin_8.ABL Kauss_Gold_3.vieta10.ABL_BossiNedzirdīgo-Boulings


Komandas, kas kvalificējušās Platinum divizionam:

1) Ten Pin;
2) Bossi.

Komandas, kas izkritušas no Gold diviziona un nākamajā sezonā spēlēs Silver divizionā:

1) Atlaiders;
2) Nedzirdīgo Boulings 2.

Individuālais reitings (1.,2.kārta):

Lielākais vidējais:

Vīrieši

1) Dmitrijs Masčenko (Dinamit) – 207.38;
2) Ints Krievkalns (Bossi) – 204.55;
3) Julians Visockis (Ten Pin) – 201.69.

Dmitrijs-MasčenkoInts-Krievkalnsjulians


Sievietes

1) Veronika Hudjakova (Ten Pin) – 187.62

9.ABL-V.Hudjakova

Labākais diviziona 1 SPĒLES rezultāts (TOP 3):

Vīrieši:
1) Dmitrijs Masčenko (Dinamit) – 290 (10.ABL 1.kārta);
2) Deivids Ȍervinskis Bušs (BBBD) – 289 (10.ABL 1.kārta);
3) Maksims Aleksejevs (Atlaiders) – 279 (10.ABL 1.kārta);
3) Vladislavs Saveļjevs (BBBD) – 279 (10.ABL 1.kārta).

Sievietes:

1) Veronika Hudjakova (Ten Pin) – 269 (10.ABL 1.kārta);
2) Karīna Maslova (BASK APS) – 246 (10.ABL 1.kārta);
3) Evija-Vende Priekule (AGED/Energy Sistem) – 212 (10.ABL 1.kārta).

Labākais diviziona 4 SPĒĻU rezultāts (TOP 3):

Vīrieši:

1) Artēmijs Hudjakovs (Ten Pin) – 932 (10.ABL 1.kārta);
2) Dmitrijs Dumcevs (BBBD) – 916 (10.ABL 1.kārta);
3) Dmitrijs Masčenko (Dinamit) – 911 (10.ABL 1.kārta).

Sievietes:

1) Veronika Hudjakova (Ten Pin) – 899 (10.ABL 1.kārta);
2) Karīna Maslova (BASK APS) – 863 (10.ABL 1.kārta);
3) Evija-Vende Priekule (AGED/Energy Sistem) – 761 (10.ABL 1.kārta);

Komandu reitings:

Labākais diviziona 1 SPĒLES rezultāts (TOP 3):

1) BBBD – 761 (10.ABL 1.kārta);
2) Nedzirdīgo Boulings 1 – 722 (10.ABL 1.kārta);
3) Ten Pin – 709 (10.ABL 1.kārta).

Labākais diviziona 4 SPĒĻU rezultāts (TOP 3):

1) Ten Pin – 2596 (10.ABL 1.kārta);
2) OPcar.lv – 2529 (10.ABL 1.kārta);
3) BBBD – 2475 (10.ABL 1.kārta).

Statistika par tūrēm:

Spēlētāji, kuri ir bijuši tūres labākie spēlētāji 1.spēle:

Vīrieši:

1) Ints Krievkalns (Bossi) 3 reizes – 268; 257; 245.
1) Dmitrijs Masčenko (Dinamit) 3 reizes – 268; 249; 290.
2) Artēmijs Hudjakovs (Ten Pin) 2 reizes – 268; 269.
2) Julians Visockis (Ten Pin) 2 reizes – 277; 268.
3) Toms Pultraks (OPcar.lv) 1 reizi – 249.
3) Maksims Isajevs (Dinamit) 1 reizi – 233.
3) Jānis Bojārs (Bossi) 1 reizi – 223.
3) Vladimirs Lagunovs (NB 2) 1 reizi – 275.
3) Maksims Aleksejevs (Atlaiders) 1 reizi – 279.
3) Deivids Červinskis Bušs (BBBD) 1 reizi – 289.
3) Kristaps Liecinieks (OPcar.lv) 1 reizi – 268.
3) Vladislavs Saveļjevs (BBBD) 1 reizi – 279.

Sievietes:

1) Veronika Hudjakova (Ten Pin) 11 reizes – 239;248;256;269;197;202;225;183;180;197;194;
2) Karīna Maslova (BASK APS) 3 reizes – 246;237;225.
3) Evija Vende-Priekule (AGED/Energy Sistem) 2 reizes – 191;201.

Spēlētāji, kuri ir bijuši tūres labākie spēlētāji 4.spēles:

Vīrieši:

1) Artēmijs Hudjakovs (Ten Pin) 3 reizes – 932 (233.00); 902 (225.50); 801( 200.25).
1) Vladimirs Lagunovs (NB 2) 3 reizes – 887 (221.75); 864 (216.00); 864 ( 216.00).
2) Deivids Červinskis-Bušs (BBBD) 2 reizes – 892 (223.00); 881 ( 220.25).
2) Dmitrijs Masčenko (Dinamit) 2 reizes – 911 (227.75); 880 (220.00).
2) Ints Krievkalns (Bossi) 2 reizes – 902 ( 225.50); 821( 205.25).
3) Julians Visockis (Ten Pin) 1 reizi – 895 (223.75).
3) Dmitrijs Dumcevs (BBBD) 1 reizi – 916 (229.00).
3) Guntars Beisons (NB) 1 reizi – 798 ( 199.50).
3) Jānis Naļivaiko (NB) 1 reizi – 800( 200.00).

Sievietes:

1) Veronika Hudjakova (Ten Pin) 11 reizes – 871 ( 217.75); 865 ( 216.25); 874 ( 218.50); 899 ( 224.75); 720 ( 180.00); 682 ( 170.50); 776 ( 194.00); 635( 158.75); 644( 161.00); 682( 170.50); 726(181.50);
2) Karīna Maslova (BASK APS) 3 reizes – 759 ( 189.75); 784 ( 196.00); 709 ( 177.25);
3) Evija Vende-Priekule (AGED/Energy Sistem) 2 reizes – 734 ( 183.50); 697 ( 174.25);

Komandas, kas ir bijušas tūres labākās – KOMANDAS SPĒLE:

1) Ten Pin /5 reizes/ – 706 (235.33); 688 (229.33); 679 (226.33); 709 (236.33); 689 (229.67).
2) Nedzirdīgo Boulings 1 /3 reizes/ – 679 (226.33); 722 (240.67); 595 (198.33).
2) Dinamit /3 reizes/ – 655 (218.33); 651 (217.00); 647 (215.67).
2) Atlaiders /3 reizes/ – 678 (226.00); 603 (201.00); 648 (216.00).
3) BBBD /1 reizi/ – 761 (253.67).
3) Bossi /1 reizi/ – 616 (205.33).

Komandas, kas ir bijušas tūres labākās – KOMANDAS KOPSUMMA:

1) Ten Pin /9 reizes/ – 2351 (193.25); 2492 ( 202.33); 2590 ( 210.50); 2596 ( 211.00); 2409 ( 195.42); 2291 ( 185.58); 2298 ( 186.17); 2468 ( 200.33); 2332 ( 189.00).
2) Nedzirdīgo Boulings 1 /3 reizes/ – 2455 ( 204.58); 2200 ( 183.33); 2187 ( 182.25).
3) OPcar.lv /1 reizi/ – 2529 ( 210.75).
3) Dinamit /1 reizi/ – 2427 ( 202.25).
3) BBBD /1 reizi/ – 2475 ( 206.25).
3) Atlaiders /1 reizi/ – 2176 ( 178.67).

ABL kausa ieguvēji SILVER divizions

Crown_(Silver)_KHIIFM

Vieta   Komanda Speles U N Z Summa+/- Punkti Pedejas 5 speles
1 Universal Services 8 8 0 0 18672:16663+2009 68       
2 SamoKat-2 8 7 0 1 17067:16081+986 58       
3 Forsāža 8 5 0 3 16998:16141+857 50       
4 iMarketings 8 5 0 3 16448:16358+90 44       
5 Vissparboulingu.lv 8 3 0 5 16282:16687-405 34       
6 Korness 8 3 0 5 16080:16326-246 30       
7 BASK 8 1 0 7 15996:16668-672 30       
8 RTU 8 2 0 6 15385:16756-1371 26       
9 Macibuiestade.lv 8 2 0 6 15813:17061-1248 20       

ABL kausa ieguvēji: Universal Services

IMG-20160415-WA0021

2.vietas ieguvēji: SamoKat 2

IMG-20160415-WA0013

3.vietas ieguvēji: Forsāža

IMG-20160415-WA0008

ABL kausa ieguvēji PLATINUM divizions

platcrown

Vieta   Komanda Speles U N Z Summa+/- Punkti Pedejas 5 speles
1 unBOWLIEvable 8 8 0 0 20943:19819+1124 66       
2 RR Dziednieks 8 6 0 2 19805:18367+1438 54       
3 Rags 8 5 0 3 19544:19774-230 42       
4 Strikers DVA 8 3 0 5 18801:18862-61 38       
5 Legends 8 3 0 5 18979:19438-459 36       
6 SamoKat 8 4 0 4 19455:19544-89 34       
7 Būvēlēti.lv 8 2 0 6 19348:20258-910 32       
8 Bossi 8 2 0 6 19090:19714-624 30       
9 Pērc Te.lv 8 3 0 5 18577:18766-189 28       

ABL kausa ieguvēji: unBOWLIEvable

unBOWLIEvable_8.ABL Kauss_Platinum_1.vieta

2.vietas ieguvēji: RR Dziednieks

RR Dziednieks_8.ABL Kauss_Platinum_2.vieta

3.vietas ieguvēji: Rags

Rags_8.ABL Kauss_Platinum_3.vieta

ABL kausa ieguvēji BRONZE divizions

lap-32-p1036-LA-2

Vieta   Komanda Speles U N Z Summa+/- Punkti Pedejas 5 speles
1 PIN Pushers 8 7 0 1 17145:14606+2539 66       
2 Flowers 8 7 0 1 15877:14678+1199 58       
3 Stormans 8 6 0 2 16208:14822+1386 58       
4 BK RIX 8 5 0 3 14919:14679+240 44       
5 Līgums.lv / ZG 8 3 0 5 15094:14722+372 42       
6 Reload 8 4 0 4 14606:15277-671 40       
7 Pandora 8 2 0 6 14869:15196-327 32       
8 Bowling Sharks 8 2 0 6 13673:14993-1320 18       
9 LABA Juniors 8 0 0 8 11865:15283-3418 2       

ABL kausa ieguvēji: PIN Pushers

PIN Pushers

2.vietas ieguvēji: Flowers

flowers

3.vietas ieguvēji: Stormans

ABL kausa ieguvēji GOLD divizions

images (Small)

Vieta   Komanda Speles U N Z Summa+/- Punkti Pedejas 5 speles
1 BBBD 8 7 0 1 18691:17750+941 54       
2 Nedzirdīgo Boulings 2 8 5 0 3 18086:17734+352 52       
3 Ten Pin 8 6 0 2 17215:18283-1068 50       
4 Dinamit 8 5 0 3 18168:15462+2706 46       
5 Nedzirdīgo Boulings 8 5 0 3 18753:18410+343 44       
6 Atlaiders 8 3 0 5 18238:18525-287 36       
7 OPcar.lv 8 3 0 5 17611:18500-889 32       
8 BASK APS 8 1 0 7 17657:18413-756 26       
9 AGED 8 1 0 7 17366:18708-1342 20       

ABL kausa ieguvēji: BBBD

BBBD_8.ABL Kauss_Gold_1.vieta

2.vietas ieguvēji: Nedzirdīgo Boulings 2

IMG-20160415-WA0023

3.vietas ieguvēji: Ten Pin

Ten Pin_8.ABL Kauss_Gold_3.vieta

Jauns ABL rekords

1) SamoKat – 770 komandas 1. spēle. Par 9 ķegļiem tika labots komandas BBBD rekords.

Komandas nosaukums: SamoKat
Vārds, Uzvārds HDC 1. spēle HDC 2. spēle HDC 3. spēle HDC 4. spēle Summa Vidējais
1 A.Titkovs 187 204 166 266 823 205,75
2 M.Gerasimenko 204 211 211 205 831 207,75
3 P.Cimdiņš 173 259 235 299 966 241,50
Summa: 564 674 612 770 2620 218,33
Starpība -22 68 -52 61 55
Ieskaites punkti: 0 2 0 2 2 6

Jauns ABL rekords

1) BBBD – 761 komandas 1. spēle. Par 3 ķegļiem tika labots PērcTe.lv / Zelta Prizma rekords.

Komandas nosaukums: BBBD
Vārds, Uzvārds HDC 1. spēle HDC 2. spēle HDC 3. spēle HDC 4. spēle Summa Vidējais
1 D.Červinskis-Bušs 151 144 150 289 734 183.50
2 V.Saveļjevs 173 210 207 225 815 203.75
3 D.Dumcevs 177 170 185 247 779 194.75
Summa: 501 524 542 761 2328 194.00
Starpība -103 -144 -145 130 -262
Ieskaites punkti: 0 0 0 2 0 2

Jauni ABL rekordi

1) Marija Tkačenko – 982 četrās spēlēs. 39 ķegļiem tika labots savs rekords.
2) unBOWLIEvable – 2789- komandas summa. Par 56 ķegļiem tika uzlabots savs rekords.
Komandas nosaukums: unBOWLIEvable
Vārds, Uzvārds HDC 1. spēle HDC 2. spēle HDC 3. spēle HDC 4. spēle Summa Vidējais
1 M.Tkačenko 8 258 8 268 8 227 8 229 982 245,50
2 R.Vecums-Veco 299 253 205 215 972 243,00
3 J.Dzalbs 170 160 239 234 803 200,75
4
Summa: 735 689 679 686 2789 229,75
Starpība 79 13 27 9 128
Ieskaites punkti: 2 2 2 2 2 10

Jauni ABL rekordi

1) PērcTe.lv / Zelta Prizma – 758 vienā spēlē. Tika labots unBOWLIEvable iepriekšējais rekords par 1 ķegli;
Komandas nosaukums: Pērc Te.lv / Zelta Prizma
Vārds, Uzvārds HDC 1. spēle HDC 2. spēle HDC 3. spēle HDC 4. spēle Summa Vidējais
1 V.Troksa 212 222 194 169 797 199,25
2 E.Jansons 236 278 248 247 1009 252,25
3 I.Volodko 246 258 202 182 888 222,00
4 0
Summa: 694 758 644 598 2694 224,50
Starpība -13 81 -72 -22 -26
Ieskaites punkti: 0 2 0 0 0 2
2) Marija Tkačenko – 943 četrās spēlēs. 5 ķegļiem tika labots savs rekords.
Komandas nosaukums: unBOWLIEvable
Vārds, Uzvārds HDC 1. spēle HDC 2. spēle HDC 3. spēle HDC 4. spēle Summa Vidējais
1 M.Tkačenko 8 218 8 245 8 232 8 248 943 235,75
2 R.Vecums-Veco 180 194 187 214 775 193,75
3 J.Dzalbs 256 234 264 229 983 245,75
4
Summa: 662 681 691 699 2733 225,08
Starpība 2 -52 45 133 128
Ieskaites punkti: 2 0 2 2 2 8
3) unBOWLIEvable – 2733 – komandas summa. Par 11 ķegļiem tika uzlabots savs rekords.
Komandas nosaukums: unBOWLIEvable
Vārds, Uzvārds HDC 1. spēle HDC 2. spēle HDC 3. spēle HDC 4. spēle Summa Vidējais
1 M.Tkačenko 8 218 8 245 8 232 8 248 943 235,75
2 R.Vecums-Veco 180 194 187 214 775 193,75
3 J.Dzalbs 256 234 264 229 983 245,75
4
Summa: 662 681 691 699 2733 225,08
Starpība 2 -52 45 133 128
Ieskaites punkti: 2 0 2 2 2 8

Informācija par 10.ABL

Galvenās izmaiņas un informācija par 10 ABL čempionātu:
1. Spēļu grafiks (skatīties pielikumu);
2. Eļļa (skatīties pielikumu);
3. Spēļu dienas divizioniem: pirmdiena – SILVER; otrdiena – Bronze; trešdiena – Platinum; ceturtdiena – Gold;
4. Pārspēlēt spēles var piektdienās, sestdienās un svētdienās – jebkurā laikā pēc vienošanās. Vai arī pirmdien – ceturtdienai, plkst. 19.00 kopā ar citu divizionu spēlēm;
5. Formāts:
– Tiek spēlēts 1 aplis, pēc kura notiek šādas izmaiņas: katrā divizionā paliek pa 8 komandām. No Platinum diviziona uz Gold izkrīt 1 komanda(9.vieta). No Gold diviziona uz Silver izkrīt 2 komandas(8 un 9 vieta). No diviziona Silver uz Bronze izkrīt 3 komandas (7-9 vieta). No diviziona Bronze uz jauno 5 divizionu izkrīt 4 komandas (6-9 vietas), tām pievienojas vēl 4 jaunas komandas. 5 diviziona nosaukums tiks paziņots vēlāk, spēles notiks pirmdienās (sākot no 11.04.) boulinga centrā Bowlero.
– Uzvarētāji un divizionu medaļnieki pēc pirmā apļa saņem LABA kausus;
– katrs savā divizionā;
– Otrajā aplī visi punkti tiek skaitīti no 0 un tiek uzklāta cita eļļa;
– Individuālais reitings un top 10 tiek rēķināti par visu sezonu kopā;
– Position Round netiks izspēlēts;
– Pēc čempionāta beigām komandu rotācija notiek sekojoši: 2 labākās komandas (1 un 2 vieta) automātiski kvalificējas augstākam divizionam, 3 un 4 vieta spēlē pārspēles. 9 un 10 izkrīt, 7 un 8 spēlē pārspēles.
– Ja viena komanda ir pilnā sastāvā, bet otrā komandā par vienu spēlētāju mazāk, komandas nedrīkst spēlēt formātā 2 vs 2 pēc savstarpējas vienošanās. Komandām jāspēlē formātā 3 pret 2, iztrūkstošā spēlētāja vietā piemērojot attiecīgā diviziona punktu skaitu.
– Piedalīšanās izmaksas paliek nemainīgas. Tās ir jāsedz ne vēlāk kā līdz otrās tūres sākumam.
– Pēc papildus informācijas, ieteikumiem, lūgumiem varat griesties pie Nikolaja vai Karīnas.

Spēļu grafiki: 

10.ABL-Spēļu grafiks – Silver
10.ABL-Spēļu grafiks – Bronze
10.ABL-Spēļu grafiks – Gold
10.ABL-Spēļu grafiks – Platinum

Reglaments LV: 10.ABL Reglaments (LAT)
Reglaments RU: 10.ABL Reglaments (RUS)

Eļļojums:

Eļļa_10.ABL_1.kārta
—–
Основные изменения и информация о 10-м чемпионате ABL:
1. График игр (см. приложение).

2. Масло (см. приложение).

3. Игровые дни дивизионов: понедельник – Silver; вторник – Bronze; среда – Platinum; четверг – Gold.
4. Переигрывать можно по пятницам, субботам и воскресеньям – в любое время по согласованию. Либо в понедельник – четверг в 19:00 с другим дивизионом.

5. Формат:
– Играется один круг, после которого из всех дивизионов отсеиваются команды таким образом, что бы в дивизионах осталось по 8 команд. Из дивизиона Platinum в Gold уходит одна команда (9). Из дивизиона Gold в Silver – две команды (8-9). Из дивизиона Silver в Bronze – три команды (7-9). Из дивизиона Bronze в 5-й дивизион – четыри команды, к ним присоединятся ещё 4 новые команды. Название 5-го дивизиона будет объявлено позже, игры будут проходить по понедельникам (начиная с 11.04.) в Bowlero.
– Победители и призёры дивизионов после первого круга получают кубки LABA – каждый в своём дивизионе.
– На второй круг все очки обнуляются и меняется программа масла.
– Индивидуальный рейтинг и ТОП-10 идут в зачёт за весь чемпионат.
– Position Round не проводится.
– После окончания чемпионата обмен между дивизионами происходит по схеме 2 на 2 обмен на прямую + 2 на 2 в переигровку.
8. Если в паре соперников одна команда в полном составе, а в другой на одного игрока меньше, команды не могут играть 2 на 2 по договорённости между собой. Они обязаны играть 3 на 2 с применением правила фиксированных очков за отсутствующего игрока.

7. Взносы за участие остаются прежними. Их необходимо оплатить не позднее второго тура.

8. За дополнительной информацией, а так же с просьбами и предложениями обращаться к Николаю (т.29505900) или Карине (т.20092131); e-pasts: boulingslv@gmail.com