Klubu Kauss 2017

2017.gada 1.aprīlī  notiks Klubu kauss 2017. Sacensības noritēs Zelta Boulinga un Skvoša centrā.
Lai pieteiktu savu dalību un saņemtu papildus informāciju ir nepieciešams griezties pie saviem klubiem.

4.Latvijas Komandu Čempionāts

Reglamenti:

4.LKČ Reglaments (LV)
4.LKČ Reglaments (RU)

4.Latvijas Komandu Čempionāts

  1. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – līdz 26.09.2016 ieskaitot.
  2. Pieteikums jāiesniedz elektroniski – boulingslv@gmail.com
  3. Papildus informācija – 29505900 (Nikolajs)

4.Latvijas Komandu Čempionāts

  1. Срок подачи заявок на участие – до 26.09.2016. (включительно).
  2. Заявки подавать – boulingslv@gmail.com
  3. Дополнительная информация – 29505900 (Николай).

Baltic Tour 2016

Baltic Tour 2016
Latvia, Riga, Zelta Boulinga Centrs, 11.06.2016

Rezultāti: Rezultati Baltic Tour 2016

BALTIC TOUR RIGA 2016 – 11  JUNE 2016
Awarding Ceremony
     
Nomination Team/Country Players
BEST Team 2016 Latvia 2 – Ten Pin 1
Best Male Player Latvia 2 – Ten Pin 1 Daniels Vēzis
Best Female Player Latvia 2 – Ten Pin 1 Veronika Hudjakova
Best male player of the country Estonia Jaare Pentus
Best male player of the country Finland Veijo Ylitorma
Best male player of the country Latvia Daniels Vēzis
Best male player of the country Lithuania Rokas Rudžinskas
Best female player of the country Estonia Raili Vaarpuu
Best female player of the country Finland Eila Pitkanen
Best female player of the country Latvia Veronika Hudjakova
Best female player of the country Lithuania Ingrida Kurmyte

The winners – Latvia 2 – Ten Pin 1

image (30)

2-nd place – Lithuania 1 – Žirmūnai
image (28)
3-rd place – Latvia – 1 Zelta Prizma
image (27)
 

Best females from the country

image (22)

Best female player of the country Estonia Raili Vaarpuu
Best female player of the country Finland Eila Pitkanen
Best female player of the country Latvia Veronika Hudjakova
Best female player of the country Lithuania Ingrida Kurmyte

Best male players from the country

image (23)

Best male player of the country Estonia Jaare Pentus
Best male player of the country Finland Veijo Ylitorma
Best male player of the country Latvia Daniels Vēzis
Best male player of the country Lithuania Rokas Rudžinskas

Best individual reiting

image (26)

Best Male Player Latvia 2 – Ten Pin 1 Daniels Vēzis
Best Female Player Latvia 2 – Ten Pin 1 Veronika Hudjakova

 

Latvijas XIX Meistarsacīkstes boulingā

Latvijas XIX Meistarsacīkstes

Norises laiks: 12.-15.05.

Norises vieta: Zelta Boulinga un Skvoša centrs

Eļļojums: Eļļas programma Latvijas čempionātam

Events facebookā: https://www.facebook.com/events/1690404341211099/

LATVIJAS XIX Ms nolikums 2016 (3)-1.jpg

Picture 1 of 9

Latvijas Amatieru Boulinga Asociācijas vārdā vēlamies pateikties visiem LABA dalībniekiem, kuri ņēma dalību Latvijas čempionātā boulingā.
Apsveicam visus, kuri uzvarēja medaļas un sasniedza labus rezultātus.
Nevajag stipri pārdzīvot tiem, kuriem viss nesanāca kā bija iecerēts.
Jebkurā gadījumā priekš mums Jūs esat paši labākie!
Vēlam visai mūsu draudzīgajai komandai LABA turpmākus panākumus uz boulinga celiņiem.

LABA valdes priekšsēdētājs Nikolajs Ļevikins;
LABA izpilddirektore Karīna Maslova;
Projekta Vissparboulingu.lv īpašnieks un vadītājs, LABA PR direktors Edgars Kobiļuks.

От имени Latvijas Amatieru Boulinga Asocicija хотим выразить слова благодарности всем игрокам LABA принявшим участие в Чемпионате Латвии.
Поздравляем всех, кто выиграл медали или добился хороших результатов.
Не стоит сильно огорчаться тем, у кого не всё получилось.
В любом случае, для нас вы все – самые лучшие!
Желаем всей нашей дружной команде LABA дальнейших успехов на дорожках боулинга.

Председатель Правления LABA, Николай Левикин
Исполнительный директор LABA, Карина Маслова
Владелец и Руководитель проэкта Vissparboulingu.lv, PR директор LABA – Эдгар Кобилюк.

Visas bildes no čempionāta varat apskatīt šeit: WWW.VISSPARBOULINGU.LV

Bildes no Latvijas čempionāta:

Paldies par bildēm Jānim Zemītim un Karīnai Petrovai, kā arī Čempionāta organizatoriem.

Uzvarētāji:

0O4A03800O4A0387

uzvaretaji

Par Latvijas čempioni kļūst Jeļena Bistrova, apsveicam!

jelena

Par 5 kārtējo Latvijas čempionu kļūst Artūrs Ļevikins, apsveicam!

arturs levikins

Fināla rezultāti:

1.Artūrs Ļevikins vs 2.Pēteris Cimdiņš (Round Robin: 188:230) 269:204; 274:183 /2:0/
4.Jeļena Bistrova vs 3.Reina Smikarsta (Round Robin: 232:213) 157:147; 156:169; 190:183 /2:1/

Average Book: Artūrs Ļevikins sezonas vidējais: 218.35; Pēteris Cimdiņš: 215.02
Jeļena Bistrova: 168.49; Reina Smikarsta: 169.18

Pusfināla rezultāti:

21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kvalifikācijas 1 un 2 vietas ieguvējas piekāpjas pusfinālā un neiekļūst finālā!

Finālā iekļūst:
Artūrs Ļevikins un Pēteris Cimdiņš
Jeļena Bistrova un Reina Smikarsta

Vīrieši:

1.Artūrs Ļevikins vs 4.Raimonds Zemītis 280:243; 218:266; 247:203 /2:1/
2.Pēteris Cimdiņš vs 3.Jānis Zemītis 205:202; 226:193 /2:0/

Sievietes:

1.Marija Tkačenko vs 4.Jeļena Bistrova 218:151; 189:190; 187:199 /1:2/
2.Veronika Hudjakova vs 3.Reina Smikarsta 169:212; 170:176 /0:2/

Round Robin rezultāti:

rrtotal

Round Robin uzvarētājs: Artūrs Ļevikins (kopā 1893.p.).

Nākamajai kārtai kvalificējušies: Artūrs Ļevikins, Pēteris Cimdiņš, Jānis Zemītis, Raimonds Zemītis.

rrvir

Round Robin uzvarētāja: Marija Tkačenko (kopā 1376.p.).

Nākamajai kārtai kvalificējušās: Marija Tkačenko, Veronika Hudjakova, Reina Smikarsta, Jeļena Bistrova.

rrsiev

Trešās dienas rezultāti:

Kvalifikācijas kopvērtējums:

Kvalifikācijas uzvarētāji: Artūrs Ļevikins un Marija Tkačenko.

arturs levikins marija

 

 

 

 

 

 

 

Nākamajai kārtai kvalificējušies:

Vīrieši: Artūrs Ļevikins; Edmunds Jansons; Dmitrijs Čebotarjovs; Pēteris Cimdiņš; Toms Pultraks; Nikolajs Ovčiņņikovs; Raimonds Zemītis; Jānis Zemītis.

Sievietes: Marija Tkačenko; Veronika Hudjakova; Reina Smikarsta; Jeļena Šorohova; Karīna Petrova; Jeļena Bistrova; Aleksandra Ļitvjakova.

kopvertejums


Rezultāti pēc 24 spēlēm (2 maiņa).

Maiņas uzvarētāji: Artūrs Ļevikins (219.90) un Marija Tkačenko (205.60).
kopvertejums

Rezultāti pēc 24 spēlēm (1 maiņa).

Maiņas uzvarētāji: Edmunds Jansons (217.40) un Karīna Petrova (165.00)

dmitrijs gera jelena julians karina maksims martins toms

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Rezultāti pēc 24 spēlēm (1 maiņa):

3dienakvalif1m

3dienakvalif

Otrās dienas rezultāti:

Līderi Kopvērtējumā pēc 2 dienas: Artūrs Ļevikins (vidējais: 223.90) un Veronika Hudjakova (vidējais: 200.25)

arturs levikinsveronika
2diena1


1.maiņas rezultāti:

2diena

Rezultāti pēc 16 spēlēm (2 maiņa)

Pēteris Cimdiņš 15 partija – 300

2d2m

2mainja2d

Pirmās dienas rezultāti:

Līderi Kopvērtējumā pēc 1 dienas: Edmunds Jansons (vidējais: 220.50) un Veronika Hudjakova (vidējais: 193.75)

E.Jansons_LABA Meistars_lab.senjors_5.vietaveronika


Līderi 2 maiņā:

Artūrs Ļevikins un Veronika Hudjakova

arturs levikinsveronika

1diena

Rezultāti (B maiņa)

2maina

Rezultāti pēc 1 maiņas 8 spēlēm:

Līderi 1 maiņā: Edmunds Jansons un Jeļena Bistrova

E.Jansons_LABA Meistars_lab.senjors_5.vieta

1maina

Rezultāti (A maiņa)

rezult

Klubu Kauss 2016 rezultāti

TENPIN BEST BOWLING CLUB IN LATVIA 2016

Клуб TenPin третий раз подряд лучший в Латвии.

Klubs Ten Pin trešo gadu pēc kārtas uzvar Klubu kausa izcīņā.

tenpin

Citas foto galerijas: ŠEIT

Rezultāti: KLUBA_KAUSS_2016_rez

Latvijas Amatieru Boulinga Asociācija pateicas visiem savas komandas pārstāvjiem, kuri ņēma dalību turnīrā.

Latvijas Amatieru Boulinga Asociācija благодарит всех игроков своей команды за участие в турнире. 

Zelta Meistars

Eļļojums: ŠEIT

Nolikums: Zelta Meistars

L a t v i j a s  b o u l i n g a  t ū r e  2 0 1 5 – 2 0 1 6

5 . M E I S T A R S , 6 . R E I T I N G A  T U R N Ī R S

„ZELTA Boulinga Meistars”

2 0 1 6 .  g .  04 . – 1 0 .  aprīlī

Cienījamie spēlētāji!

Aicinām ņemt dalību sezonas 6. Reitinga turnīrā – Zelta Meistars, kas norisināsies no 4. līdz 10. aprīlim.
1.kārta 4.apr. pirmdiena. 19:00 – 21:30 – kvalif.; (MAX 24 sp.)

2.kārta 7.apr. ceturtdiena. 19:00 – 21:30 – kvalif. un pārspēle; (MAX 24 sp.)

3.kārta 9.apr. sestdiena. 10:00 – 12:30 – kvalif. un pārspēle; (MAX 32 sp.)

Pusfināls un Fināls 10.apr. svētdiena.  10:00 -14:00

Pieteikšanās – pa tālruni 27480704 vai elektroniski – twelveiar@gmail.com
Tiekamies uz celiņiem!