Katras nedēļas ceturtdienā atcerēsimies notikumus no pagātnes, jo kas gan par nākotni nezinot pagātni? Apskatīsim nozīmīgu Starptautisku turnīru un čempionātu norisi, kur dalību ņēmuši arī mūsu spēlētāji. Kamēr mums vēl ir augusts, meklēsim notikumus tieši no augusta mēneša. Septembrī meklēsim mūsu startus septembra mēnesī. Tad nu aiziet, pagājušajā nedēļā atcerējāmies to kā gāja mūsu puišiem 2018. gada Pasaules Jauniešu Meistarsacīkstēs boulingā. Bija interesanti, vai ne?


Tā nu ir sanācis, ka ir šī mēneša (augusta) pēdējā ceturtdiena, tāpēc atcerēsimies mūsu bouleru rezultātus uzreiz no diviem Starptautiskiem turnīriem, jo abi ir mums ļoti labvēlīgi. Viens ir Brunswick Estonian Open (Igaunija) un otrs ir V.I.P. Cup (Lietuva). Abos šajos turnīros ir triumfējuši 2 mūsu spēlētāji. Komentāros Jūs jau minējāt pareizi šo turnīru uzvarētājus.

Mazāk vārdu un skatāmies paši:

1)Dalība Brunswick Estonian Open mums bija veiksmīga 2018 gadā, kad uzvaru svinēja Artemijs HudjakovsArtemijs Hudjakovs uzvar Brunswick Estonian Open 2018. Otrs šī turnīra uzvarētājs ir Nikolajs Ovčiņņikovs un tas notika 2006. gadā, par šo turnīru mums sīkākas informācijas diemžel nav, bet rezultātus mēs varam apskatīt šeit: Nikolajs Ovčiņņikovs uzvar Brunswick Estonian Open 2006.

Interesanta tabuliņa par šo turnīru apskatāma zemāk:

Brunswick Estonian Open notika arī 2019 gadā, augstākā vieta starp Latvijas bouleriem – Artemijam Hudjakovam 13.vieta; Veronikai Hudjakovai – 16.vieta; Danielam Vēzim – 18.vieta; Andim Dārziņam – 25.vieta; Elvijs Udo Dimpers – 33.vieta; Jānim Zemītim – 35.vieta; Tomam Pultrakam – 58.vieta. Visi rezultāti: Brunswick Estonian Open 2019.

2)Otrs Starptautiskais boulinga turnīrs, kas norisinājies Augusta mēnesī ir V.I.P. Cup. Arī šo turnīru mūsu bouleri ir uzvarējuši divas reizes. Atkal 2018. gads, augusta mēnesis un kausu rokās tur – Artūrs Ļevikins uzvar VIP Cup 2018. Šo turnīru izdevās uzvarēt arī Raimondam Zemītim un tas notika 2014. gadā, fināla video varēsiet apskatīt šā raksta apakšā: Jānim Zemītim neizdodas atkārtot brāļa sniegumu VIP kausā – Jānis Zemītis izcīna sudraba medaļu.

2 turnīri 4 uzvaras, nav slikti!

Nākamnedēļ …

Ejam tālāk, klāt ir septembris un pirmajā ceturtdienā parunāsim par Starptautisku boulinga turnīru, kur mums ir izdevies aizcīnīties līdz finālam un pat ar uzmestiem 258 fināla spēlē bija par maz, lai uzvarētu, vai ziniet par kuru turnīru mēs runājam? Rakstam komentāros savus minējumus par turnīru un kurš/a ieguva tur sudraba godalgu. Pačukstēt priekšā varu, ka šis turnīrs notika valstī, par kuru pēdējās nedēļās neraksta tikai retais ziņu medijs, ieintriģēju?

bet tikmēr…
varbūt Jums ir kāds ieteikums ko mums derētu atsaukt atmiņā (notikumi septembra mēnesī?).

p.s. Vēl mums septembrī ir nodoms parunāt par vietējā mēroga turnīriem, visiem interesantu lasīšanu!

Papildus – apskatīsim mūsējo bouleru startus Eiropas Jauniešu čempionātos 2008.-2011. gadam – tika izcīnītas 21(!) medaļa (3 zelta, 10 sudraba un 8 bronzas) un tika uzstādīti 15 rekordi. Vai par to var nerunāt?

6438 Kopā apskatīts 32 Apskatīts šodien
Share This

Share This

Share this post with your friends!