Esmu izveidojis nelielus video, kuros parādu kā izmantot un atrast atsevišķas statistikas un kā efektīvāk izmantot mājas lapu konkrētas informācijas atrašanai izmantojot mobilo ierīci.

Pārsvarā visi video ir par Amatieru Boulinga Līgas sadaļām, pievēršot uzmanību tam kā ātri un viegli atrast konkrētu informāciju.

Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.1): Video pamācības mājas lapas lietošanai| www.VissParBoulingu.lv;
Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.2): Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.2) | www.VissParBoulingu.lv

JAUNI VIDEO! – Ir veikti mājas lapas uzlabošanas darbi un tika ieviesti šādi jaunumi: 1) Ir uzlabots Amatieru Boulinga Līgas arhīvs. Tagad visas sezonas ir izveidotas vienā stilā un tās ir daudz pārskatāmākas lietojot mobilās ierīces. 2) Tagad spēlētājiem un ne tikai, ir iespējams pievienot savu preci “Sludinājuma dēlim”. Ja Jums ir kāda boulinga prece, ko pats nelietojat, bet vēlaties pārdot, varat izmantot šo pakalpojumu. Sludinājuma publicēšana ir bez maksas! Izmanto savu iespēju – Publicē sludinājumu un gaidi, kad ar Tevi sazināsies potenciālais pircējs! 3) Sākot ar nākamo sezonu visas reitinga tabulas tiks ievietotas kompaktā versijā. Ko tas nozīmē? Būs redzama tikai pati svarīgākā informācija (2,3 slejas), pārējās slejas varēsies pievienot, izmantojot ” Column Visibility” funkciju (paraugs te – Nospēlēto spēļu skaits ABL | www.VissParBoulingu.lv). Vēl strādāju pie jaunu tabulu izveides un spēletāju profiliem, bet neesmu pārliecināts vai šos visus darbus paspēšu līdz sezonas sākumam. Sekojiet jaunumiem, tiklīdz būs ieviests vēl kāds jaunums, par to tiks paziņots!

Ir pievienoti deviņi jauni video. Pirmajā video varat apskatīt kā tagad izskatās arhīva sadaļa un iepriekšējās sezonas sadaļas (visas sezonas ir izveidotas vienā stilā un vairs būtiski neatšķiras viena no otras). Otrajā video varat redzēt ieviesto jaunumu “Sludinājuma dēlis” un to kā var pievienot savu preci šim katalogam. Trešajā video varat apskatīties statistikas – Nospēlēto spēļu skaits ABL, atjauninājumu un iestrādātās tabulas. Līdzīgi šai tabulai tiks veikta nākamās sezonas Reitingu statistikas atspoguļošana. Ceurtajā – devītajam video varat apskatīt kā var atrast savu 4 spēļu, 1 spēles rekordu, izmantojot atjaunināto, pielāgoto arhīva sezonu sadaļas. Statistika tiek meklēta – Ģirtam Ķēberam, Artūram Ļevikinam un Vladimiram Lagunovam.

Atceramies, ka pagriežot telefona ekrānu ir iespējams lielākas informācijas pārskatamība ekrānā. Šajos piemēros es ekrānu negriežu, tāpēc redzams kā atrast informāciju to nedarot.

Amatieru Boulinga Līgas arhīvu pārskats. Katrā sezonas diviziona sadaļā augšā redzama turnīra tabula, rezultātu tabula, izspēlēto spēļu saraksts un rezultāti, kā arī komandas. Ja ir bijušas vairākas kārtas sezonā, tad pārslēgt kārtas var lapas augšējā daļā, izvēloties interesējošo kārtu. Sākot ar 13. sezonu zem turnīra tabulas varat apskatīties kuri cilvēki konkrētajā kārtā ir uzstādījuši savus personiskos rekordus. Zemāk ir atrodama visa informācija par sezonu un apakšā redzami kārtu un tūru spēļu protokoli. Lapas apakšā varat izvēlēties kādu no iepriekšējām sezonām. Visas sezonas un divizioni atrodami arī ABL – Arhīva sadaļā. 1-7 sezonai atrodas LABA mājas lapā, arhīva sadaļā atrodamas saites. 

Uz Sludinājuma dēli iziet varat no galvenās lapas. Spiediet uz ” Preču katalogs” un nonāksiet Sludinājuma dēlī. Preces pievienot varat spiežot uz Pievienot savu preci. Kad esat aizpildījuši un publicējuši savu sludinajumu, tas tiks publicēts Preču katalogā pēc tam kad es būšu to akceptējis. Kad Preču katalogā tiks publicētas vairākas preces, izvietošu saites visās pārskatāmākajās mājas lapas sadaļās un sociālajos kontos. Mājas lapas apmeklējums dienā vidēji ir 150-200 cilvēki, tapēc Jūsu sldinajums tiks pamanīts!

Šajā video varat apskatīt atjaunināto statistiku – Nospēlēto spēļu skaits ABL, Zelta fonds un 500/100 Klubs. Varat apskatīties cik esat aizvadījis spēles Amatieru Boulinga Līgā un salīdzināt ar citiem spēlētājiem. Sākot ar nākamo sezonu Reitinga tabulai tiks pievienota papildus sleja, kurā būs redzama šī informācija, līdz ar to varēsiet sekot līdzi savu izspēlēto spēļu skaitam visas sezonas gaitā. Drīzumā tiks atjaunināta arī statistika par vidējiem spēlētāju rezultātiem visās sezonās – Vidējais rezultāts vīriešiem | www.VissParBoulingu.lv un Vidējais rezultāts sievietēm | www.VissParBoulingu.lv. Tiks atjaunināta arī ikgadejā statistika – Visu sezonu tops (vieta ABL) | www.VissParBoulingu.lv, kas tiks atspoguļota ne tikai pdf, png formāta, bet arī tabulas veidā tāpat ka “Izpēlēto spēļu skaita” tabula. 

A.Ļevikina 4.spēļu rekords.

A.Ļevikina 4.spēļu rekorda publicēšana sociālajā vietnē facebok.

Ģ.Ķēbera 4.spēļu rekords.

Ģ.Ķēbera 4.spēļu rekorda publicēšana sociālajā vietnē facebok.

V.Lagunovs 1.spēles rekords.

V.Lagunova 1.spēles rekorda publicēšana sociālajā vietnē facebok.

Ja rodas jautājumi par kādu no statistikām, rakstiet man uz e-pastu, kāda no nākošajiem video tad parādīšu un apskaidrošu kas ir kas.

Ja Jums ir vēlme, lai Jūsu komandas profilā tiek pievienota kāda bilde, lūdzu man to atsūtiet uz e-pastu ar īsu komentāru. Nākošajā sezonā ir doma atsākt komandu bildēšanu, bet kas tur vēl priekšā būs, nav skaidri zināms, tāpēc sūtiet jau tagad paši. Mans e-pasts: info@vissparboulingu.lv

Share This

Share This

Share this post with your friends!