Esmu izveidojis nelielus video, kuros parādu kā izmantot un atrast atsevišķas statistikas un kā efektīvāk izmantot mājas lapu konkrētas informācijas atrašanai izmantojot mobilo ierīci.

Pārsvarā visi video ir par Amatieru Boulinga Līgas sadaļām, pievēršot uzmanību tam kā ātri un viegli atrast konkrētu informāciju.

Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.2): Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.2) | www.VissParBoulingu.lv

JAUNI VIDEO! – Pievienoju četrus jaunus video. Pirmajā, otrajā video varat redzēt kā ir iespējams atrast spēles protokolu spēlei, kurā komandai tekošajā sezonā ir bijis visaugstākais rezultāts gan 1 spēlē, gan arī 4 spēlēs. Trešais video ir par to kā atrast Individuālo rekorda protokolu tekošajā sezonā un ceturtajā video kā atrast visu sezonu 4 spēļu individuālā rekorda protokolu. Šeit es pievienošu vairākus video ar sīkāku izklāstu. Saprotu, ka atsevišķas arhīva sadaļas nav pilnīgas un ir nepieciešami uzlabojumi, bet nu kā ir uz doto brīdi, tā jādzīvo. Arhīviem domāju pieķerties šajā vasarā un savest nedaudz tos kārtībā. Atceramies, ka ja kādā arhīva sadaļā nav kaut kas pārskatāms, pagriežam ekrānu, jo bieži tas atrisina problēmu un iztrūkstošā informācija parādās paplašinot ekrāna izmēru. Šajos piemēros es ekrānu negriežu, tāpēc redzams kā atrast informāciju to nedarot.

Kā atrast spēles protokolu savam 1.spēles vai 4.spēļu visu sezonu rekordam? Šajā piemērā apskatīsimies kā to izdarīt Platinum diviziona spelētājam – Intam Krievkalnam. Tā kā Ints tekošajā sezonā spēlē Platinum divizionā, tad dodos uz: Spēlētāju labākie individuālie rezultāti 16.ABL – Platinum divizions| www.VissParBoulingu.lv. Lodziņā ierakstu Inta vārdu un atrodu viņa 4.spēļu rekordu. Kad to esmu atradis, dodos uz diviziona sadaļu kur Ints spēlē šajā sezonā (Platinum). Platinum diviziona sadaļā dodos uz Individuālā reitinga tabulu un atveru ” Excel” pilno reitinga failu. Mob.tel. versijā tā atrodama zem statistikas par tūrēm, datora versijā sadaļā – Individualais reitings. Kad esam lejupielādējuši excel failu un to atvēruši, atrodam Inta rekordu un sezonu kurā tas tika uzstādīts. Mēs redzam, ka tas tika izdarīts 10. sezonā, tatad mums jādodas uz 10.ABL arhīva sadaļu. Tā kā es zinu, ka Ints spelē un ir spēlējis visu laiku Platinum divizionā, tad es uz šo sezonu varu iziet caur Platinum diviziona sadaļu, noritinot uz pašu lapas apakšu un atrodot tur 10. sezonu. Ja tas būtu kāds spēlētajs, kurš spēlē dažādos divizionos, tad es meklētu caur ABL sadaļu – Arhīvs | www.VissParBoulingu.lv. Kad esmu iegājis 10 sezonas Platinum diviziona sadaļā, es redzu, ka šajā sezonā ir bijušas 2.kārtas. Tātad Inta rekords būs vai nu 1 vai 2.kārtā. Apskatu 2.kārtas spēļu protokolus un meklēju viņa rekordu. Šajos protokolos viņu neatrodu un saprotu, ka 2.kārtā Ints nav spēlējis. Tad dodos uz 1.kārtas sadaļu, spiežot uz pogas lapas augšā – PLATINUM divizions 1.kārta | www.VissParBoulingu.lv Atrodu spēļu protokolus un uzreiz ieraugu, ka Ints ir spēlējis komandā Bossi. Skatos spēļu protokolus līdz atrodu interesējošo spēli – Bossi vs Buvetleti.lv. Inta rekords (983) ir šajā spēlē. 

10 sezonā uz Individuālo reitingu var iziet caur Arhīva sadaļu 10.ABL PLATINUM Indviduālais reitings | www.VissParBoulingu.lv 2.kārtai. 1.kārtas individuālajam reitingam Jūs varat piekļūt tikai caur – 10.ABL Platinum komandas sadaļu (10.ABL Platinum komandas | www.VissParBoulingu.lv). Tad poga – 1.kārats statistika un ritinam uz leju līdz šai statistikai.

p.s. šis ir viens no veidiem kā atrast interesējošo protokolu, vel ir citi varianti, bet tos mēs apskatīsim vēlāk.

Sākumā noskaidrojam mūsu komandas 1 spēles rekordu. To var izdarīt šeit: ABL – labākais rezultāts (1.spēle) | www.VissParBoulingu.lv. Kad esam to uzzinājuši, dodamies uz sava diviziona sadaļu un apskatām 4 kārtas protokolus. Apskatot konstatēju, ka 4 kārtā šis rekords nav uzstādīts, tad dodos uz 1.,2.,3.kārtas Bronze diviziona arhīvu, kas atrodams diviziona sadaļas apakšā. Tā kā šo statistiku skatos savai komandai, tad es zinu, ka Bronze divizionā mēs spēlējām arī 2 kārtā, turpretī 1 un 3 kārtu Silver divizionā. Tapēc nonākot arhīvā uzreiz skatos 2. kārtas protokolus. Ja tur es neatrastu šo 1 spēles rekordu, tad dotos uz Silver diviziona arhīvu. Rekorda protokols ir atrasts!

Sākumā noskaidrojam mūsu komandas 4 spēļu rekordu. To var izdarīt šeit: ABL – labākais rezultāts (3/4.spēles) | www.VissParBoulingu.lv. Kad esam to uzzinājuši, dodamies uz ABL – ABL Komandas – VissParBoulingu.lv. Esmu nonācis savas komandas profilā. Šeit mēs varam redzēt visas izspēlētās un gaidāmās spēles 4.kārtā. Kad esam apskatījuši rezultātus un konstatējuši, ka 4 kārtā šis rekords nav bijis uzstādīts, spiežam uz 1.kārtas sadaļu un skatāmies tur, tad 2.kārtas un 3.kārtas. Kā izrādījās, tad šo rekordu atradu 3.kārtas spēlē pret komandu CAPAROL. Kad esam uzzinājuši pret kuru komandu ir bijis šis rekords, dodamies uz sadaļu – Visi komandas spēļu rezultāti. Meklēt lodziņā ierakstām – CAPAROL un tad atrodam 16.ABL un spēles rezultātu. Spiežam uz tā un atvērsies spēles protokols.  Rekorda protokols ir atrasts!

Kā atrast spēles protokolu savam 1.spēles vai 4.spēļu rekordam tekošajā sezonā? Tā kā es spēlēju Bronze divizionā, tad dodos uz: Spēlētāju labākie individuālie rezultāti 16.ABL – Bronze divizions| www.VissParBoulingu.lv. Lodziņā ierakstu savu vārdu un atrodu savu 1.spēles vai 4.spēļu rekordu šajā sezonā. Kad to esmu atradis,šajā pašā tabulā atrodu kurā kārtā tas tika uzstādīts – 2.kārtā. Tad dodos uz sava diviziona sadaļu (Bronze). Tā kā atceros, ka 2.kārtā mūsu komanda spēlēja Bronze divizionā, dodos uz lapas apakšu (mob.tel. versijā), sadaļu Arhīvs 1.,2.,3.kārta lapas sadaļā (datora versijā). Tad pāreju uz arhīva sadaļu – Bronze divizions 16.ABL Arhīvs| www.VissParBoulingu.lv. un apskatu 2.kārtas protokolus. Savu rekordu atrodu 2.kārtas 1.tūres protokolā pret komandu “Molotov”. Tieši tāpat tas tiek darīts meklējot 4.spēļu rekordu tekošajā sezonā. Rekorda protokols ir atrasts!

Esmu ieviesis divus jaunumus. Pirmais ir tāds, ka tagad varat redzēt ne tikai nākamo spēli, bet arī iepriekšējo spēļu rezultātus, skatoties ABL sadaļā. Otrais – lai paātrinātu un atslogotu Bronze diviziona sadaļu, esmu 1.,2.,3. kārtas statistiku publicējis atsevišķā lapā un uz to nokļūt varat no Bronze diviziona sadaļas (skatīties video). Tuvākajās dienās to ieviesīšu arī pārējās divizionu sadaļās.

Atverot konkrētā diviziona sadaļu pirmais ko ieraugām ir turnīra tabula, ko pietuvināt varam uz tās uzspiežot un tad pietuvinot. Tālāk informāciju mēs varam apskatīt ritinot ekranu uz leju. Lai apskatītu spēļu grafiku un citas sadaļas, kas uzrādās arī skatoties caur datoru, pagriežam ekrānu. Dažāda veida aktuāla informācija par čempionātu (reglaments, spēļu grafiks, eļļas programma) atrodamas sadaļā Info un Statistika (ja pagriežam ekrānu). Ja skatāmies nepagriežot ekrānu, tad aktuālu informāciju redzam zem tabulas par komandu vidējiem. Spēļu grafika ekrāns atvērtā formā ir redzams tikai, ja pagriežam mobilā telefona ekrānu, jo tas ir samērā plats un parastā skatā neiekļaujas ekranā, tāpēc nepagriežot ekranu spēļu grafiks ir pieejams tikai doc formātā. 

Statistikā par tūrēm varam apskatīt konkrētās tūres labākos rezultātus (gan individuālos, gan komandu). Šeit mēs arī varam apskatīt vai kāds no spēlētājiem un komanda konkrētajā tūrē ir uzstādījusi savu personisko/komandas rekordu. Personīgos rekordus gan 1 spēles, gan 4 spēļu var redzēt arī Individuālā reitinga tabulā (slejā rekords). Lai ērtāk varētu apskatīt kādu no statistikas tabulām ir iespējams izmantot “Column visibility” pogu, kur mēs varam attiestatīt konkrētas tabulas slejas, lai tās nerādītos, tādējādi ietilpinot vajadzīgo informāciju ekrānā. 

Ir vairāku veidu statistikas, kas tiek atspoguļotas mājas lapā. Savas komandas profilu un visu interesējošo informāciju tajā varat apskatīt savas komandas profilā. Tas atrodams ejot caur sadaļu ABL, tad spiežot uz pogas ABL komandas un izvēloties attiecīgo komandu. Komandu profilos var redzēt gan to cik komandas ir nospēlējusi spēles iekš ABL, gan arī komandas sastāvu, turnīra tabulas, statistiku kur redzamas pilnīgi visas spēles iekš ABL. Sadaļa “Visi komandu spēļu rezultāti” atradīsiet tabulu, kurā atspoguļotas visas Jūsu komandas spēles. Šeit Jūs redzēsiet spēļu iznākumus pret visām komandām, kurām esat spēlējuši un uzspiežot uz kādas no rezultātu iznākumiem varēsiet apskatīt spēles protokolu. Tabulā rezultāts tiek rādīts sekojoši: Pretinieka komandas rezultāts pret Jūsu komandas rezultātu (piem., 0:10). Tabulas apakšējā labajā stūrī ir redzams cik komanda kopumā ir nospēlējusi spēles, cik uzvaras, zaudējumi. Summas tiek veidotas summējot izcīnītos punktus nevis ķegļu summa. Sadaļā arhīvs varēsiet apskatīt arī iepriekšējo sezonu turnīra tabulas un rezultātus (diemžēl iespējama ilga ielāde, ja Jūsu pārstāvētā komanda ir piedalījusies daudzās sezonās). 

Spēlētāju labākie rezultāti 16.ABL sezonā – šeit Jūs varat apskatīties kādi Jums ir bijuši labākie rezultāti pa spēļu kārtām un visas sezonas labākais, kā arī Kopējais rekords pa visām sezonām. Šo es izmantoju diezgan bieži, kad spēlējot gribu atsvaidzināt atmiņu cik tad man līdz šim ir bijis labākais 1 un 4 spēļu rezultāts.

ABL komandu statistika – šeit mēs varam apskatīties un salīdzināt statistiku ar pārējām komandām. Tabulā redzams cik komanda ir nospēlējusi spēles, cik ir uzvarētas, utt. Ļoti interesanta statistika, ko interesanti vērot dinamikā, visas sezonas gaitā. Piefiksējam savas komandas vietu sezonas sākumā un sezonas beigās apskatām kāds ir bijis progress vai regress. Uz doto brīdi (04.05.2022) pirmajā vietā atrodas komanda Jaunie Buki ar 336 punktiem, apsteidzot otro vietu “Wolfpack” par 8 punktiem. Ja mēs skatāmies pēc rādītāja Spēles/Uzvaras, tad pirmajā vietā ar koeficientu 0.836 atrodas komanda, kas pagaidām neturpina savu dalību čempionātā – unBOWLIEvable.

Statistika ABL Labākais 1 spēles un 4 spēļu rezultāts – šeit mēs redzam komandu labākos 1 spēļu un 4 spēļu rezultātus gan pa sezonām, gan arī kopsummā par visām sezonām. Arī ļoti interesanta statistika, tabulu mēs varam sortēt spiežot 2 reizes uz kadu no interesējošām slejām.

Statistika “Visu sezonu vidējais rezultāts” – šeit Jūs varat apskatīt spēlētāju vidējos pa sezonām un kopējo vidējo rēķinot visas sezonas. Ja spēlētājam ir vairāki vidējie sezonā, tad tiek summēta ķegļu summa un dalīta ar visu izspēlēto spēļu skaitu. Varam arī apskatīt konkrētajā sezonā labākos spēlētājus (pēc vidējā) sortējot konkrēto sleju divreiz uz tās uzspiežot. Vai Jūs zināt, kurš uzvarēja individuālajā ieskaitē 3 sezonā vīriešu konkurencē?

Šajā video tiek apskatīts kā Līgas Kausa diviziona sadaļa izskatās izmantojot mobilo ierīci. Pagriežot ekrānu tāpat kā ABL divizionu sadaļās lapas izskats pielīdzinās tam izskatam kā lapa izskatās skatoties caur datoru.

Ja Jūs vēlaties atrast kādu senāku rakstu, kas tika publicēts mājas lapā, varat izmanot Search pogas funkciju, kas atrodas lapas apakšdaļā skatoties caur telefonu un zem slaidu joslas skatoties caur datoru.

Ja rodas jautājumi par kādu no statistikām, rakstiet man uz e-pastu, kāda no nākošajiem video tad parādīšu un apskaidrošu kas ir kas.

Ja Jums ir vēlme, lai Jūsu komandas profilā tiek pievienota kāda bilde, lūdzu man to atsūtiet uz e-pastu ar īsu komentāru. Nākošajā sezonā ir doma atsākt komandu bildēšanu, bet kas tur vēl priekšā būs, nav skaidri zināms, tāpēc sūtiet jau tagad paši. Mans e-pasts: info@vissparboulingu.lv

7244 Kopā apskatīts 27 Apskatīts šodien
Share This

Share This

Share this post with your friends!