Esmu izveidojis nelielus video, kuros parādu kā izmantot un atrast atsevišķas statistikas un kā efektīvāk izmantot mājas lapu konkrētas informācijas atrašanai izmantojot mobilo ierīci.

Pārsvarā visi video ir par Amatieru Boulinga Līgas sadaļām, pievēršot uzmanību tam kā ātri un viegli atrast konkrētu informāciju.

Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.1): Video pamācības mājas lapas lietošanai| www.VissParBoulingu.lv

JAUNI VIDEO! – Pievienoju astoņus jaunus video. Pirmajā, otrajā video varat redzēt kā ir iespējams atrasto spēles protokolu spēlei, kurā spēlētājam ir bijis rekords un pēc tam ar to dalīties facebook vai twitter. Abos video informācija tiek meklēta Artūram Kaļiņinam. Sākumā mēs atrodam spēles protokolu, pēc tam komandas profilā protokolu, ar kuru var tālāk dalīties iekš facebook, twitter. Trešajā, ceturtajā video ir tieši tas pats, tikai informācija tiek meklēta spēlētajam “Jānim Zemitim”. Piektajā, sestajā, septītaja un astotajā video tiek meklēts protokols rekordspēlēm – Jānim Raņķim, Artemijam Hudjakovam, Edgaram Kobiļukam un Andrejam Zilgalvim.

Atceramies, ka ja kādā arhīva sadaļā nav kaut kas pārskatāms, pagriežam ekrānu, jo bieži tas atrisina problēmu un iztrūkstošā informācija parādās paplašinot ekrāna izmēru. Šajos piemēros es ekrānu negriežu, tāpēc redzams kā atrast informāciju to nedarot.

Šajā video tiek apskatīts kā atrast 16.ABL Silver diviziona spēlētāja, Artūra Kaļiņina, 1.spēles rekordu. Tā kā mēs zinām, ka Artūrs spēlēja Silver divizionā, dodamies uz – Spēlētāju labākie individuālie rezultāti 16.ABL – Silver divizions| www.VissParBoulingu.lv, tur mēs 4.kārtas vīriešu reitinga tabulā ierakstām Artūra vārdu un atrodam kāds tad ir bijis 1 spēles rekords Artūram ABL. Atrodam, ka tas ir bijis 290. Tālāk dodamies atpakaļ uz Silver diviziona sadaļu – SILVER divizions| www.VissParBoulingu.lv, kur atrodam Individuālā reitinga excel pilno failu. Varam ierakstīt Individuālā reitinga tabulā Artūra vārdu un pēc tam lejupielādēt excel failu, tad excelī būs informācija tikai par Artūru un būs vieglāk atrast šo rekordu. Kad esam jelupielādējuši excel failu, pārslēguši sadaļu “Silver vir reit” un atraduši, ka Artūrs 290 ir uzmetis 11.ABL, dodamies uz ABL Arhīva sadaļu – Arhīvs | www.VissParBoulingu.lv. Spiežam uz 11.ABL Silver diviziona pogas un skatāmies vai Artūrs ir spēlējis šajā divizionā 11.ABL ietvaros. To mēs varam noskaidrot vai nu apskatoties turnīra tabulā un atrodot viņa pārstāvētās komandas nosaukumu vai nu Individuālā reitinga tabulā. 4.kārtas individuālā reitinga tabulā atrodam, ka Artūrs 290 ir uzmetis 1.kārtā. Attiecīgi tad arī dodamies uz 1.kārtas sadaļu – 11.ABL Silver diviziona 1.kārtas komandas | www.VissParBoulingu.lv. Tur mēs pamanām, ka Artūra parstāvētās komandas nosaukums nav atrodams turnīra tabulā, tātad komanda 1.kārtu aizvadīja kāda citā divizionā. Visticamak, ka komanda spēlēja vai nu gold, vai nu Bronze divizionā. Dodamies uz Bronze diviziona1.kārtas sadaļu – 11.ABL Bronze diviziona 1.kārtas komandas | www.VissParBoulingu.lv, kur turnīra tabulā arī atrodam VissParBoulingu.lv komandu. Ir skaidrs, ka esam pareizajā vietā un sākam meklēt spēļu protokolu. To atrodam 5.tūres spēlē pret BK RIX komandu.

Artūra rekords ir atrasts 11.ABL Bronze diviziona 1.kārtas spēlē pret BK RIX. Kā lai tagad Artūrs dalās ar šo protokolu ar saviem draugiem un paziņām iekš facebook vai twitter?

Dodamies uz Artūra pārstāvetās komandas profilu (ABL-ABL komandas-vissparboulingu.lv) – VissParBoulingu.lv | www.VissParBoulingu.lv. Atveram sadaļu “Visi komandas spēļu rezultāti”, lodziņā ierakstām BK RIX un atrodam 11.ABL sezonu un spēles rezultātu (0:10), spiežam uz rezultāta un atvērsies spēles protokols – VissParBoulingu.lv v XXX (BK RIX) | www.VissParBoulingu.lv. Spiežam dalīties ar protokolu un publicējam to sociālajā vietnē. Datora versijā uz šo protokolu var iziet arī savādak, bet par to Jums pastāstīšu sadaļā, kas būs domāta datora versijai.

Šajā video tiek apskatīts kā atrast 16.ABL Platinum diviziona spēlētāja, Jāņa Zemīša, 4.spēļu rekordu. Tā kā mēs zinām, ka Jānis spēlēja Platinum divizionā, dodamies uz – Spēlētāju labākie individuālie rezultāti 16.ABL – Platinum divizions| www.VissParBoulingu.lv, tur mēs 4.kārtas vīriešu reitinga tabulā ierakstām Jāņa vārdu un atrodam kāds tad ir bijis 4 spēļu rekords Jānim ABL. Atrodam, ka tas ir bijis 1017. Tālāk dodamies atpakaļ uz Platinum diviziona sadaļu – PLATINUM divizions| www.VissParBoulingu.lv, kur atrodam Individuālā reitinga excel pilno failu. Varam ierakstīt Individuālā reitinga tabulā Jāņa vārdu un pēc tam lejupielādēt excel failu, tad excelī būs informācija tikai par Jāni un būs vieglāk atrast šo rekordu. Kad esam jelupielādējuši excel failu un atraduši, ka Jānis 1017 ir uzmetis 15.ABL, dodamies uz ABL Arhīva sadaļu – Arhīvs | www.VissParBoulingu.lv (15.ABL arhīvs vel nav ievietots arhīva sadaļā, tāpēc uz to var iziet caur attiecīgā diviziona sadaļu). Spiežam uz 15.ABL Platinum diviziona pogas 15 ABL Platinum divizions| www.VissParBoulingu.lv un skatāmies vai Artūrs ir spēlējis šajā divizionā 15.ABL ietvaros. To mēs varam noskaidrot vai nu apskatoties turnīra tabulā un atrodot viņa pārstāvētās komandas nosaukumu vai nu Individuālā reitinga tabulā. Ritinam sadaļu uz leju un skatāmies pie katras kārtas Individuālā reitinga vai ir ieraksts par Jāņa rekordu “Jauns 4.spēļu Individuālais rekords”. To atrodam pie 1.kārtas reitinga – Jauns 4 spēļu Individuālais rekords: Jānis Zemītis (RR Dziednieks) – 1017. Rekorda protoklu meklējam 1.kārtas protokolos. To atrodam 1.kārtas 4.tūres spēlē pret Jaunie Buki komandu.

Jāņa rekords ir atrasts 15.ABL Platinum diviziona 1.kārtas spēlē pret Jaunie Buki. Kā lai tagad Jānis dalās ar šo protokolu ar saviem draugiem un paziņām iekš facebook vai twitter?

Dodamies uz Jāņa pārstāvetās komandas profilu (ABL-ABL komandas-RR Dziednieks) – RR Dziednieks| www.VissParBoulingu.lv. Atveram sadaļu “Visi komandas spēļu rezultāti”, lodziņā ierakstām Jaunie Buki un atrodam 15.ABL sezonu un spēles rezultātu (0:10), spiežam uz rezultāta un atvērsies spēles protokols – RR Dziednieks v Jaunie Buki (Vecie Buki, OPcar.lv) | www.VissParBoulingu.lv. Spiežam dalīties ar protokolu un publicējam to sociālajā vietnē. Datora versijā uz šo protokolu var iziet arī savādak, bet par to Jums pastāstīšu sadaļā, kas būs domāta datora versijai.

Kā atrast spēles protokolu savam 1.spēles vai 4.spēļu visu sezonu rekordam? Šajā piemērā apskatīsimies kā to izdarīt Gold diviziona spelētājam – Andrejam Zilgalvim. Tā kā Andrejs tekošajā sezonā spēlē Gold divizionā, tad dodos uz: Spēlētāju labākie individuālie rezultāti 16.ABL – Gold divizions| www.VissParBoulingu.lv. Lodziņā ierakstu Andreja vārdu un atrodu viņa 4.spēļu rekordu (872). Kad to esmu atradis, dodos uz diviziona sadaļu kur Andrejs spēlē šajā sezonā (Gold). Gold diviziona sadaļā dodos uz Individuālā reitinga tabulu un atveru ” Excel” pilno reitinga failu. Mob.tel. versijā tā atrodama zem statistikas par tūrēm, datora versijā sadaļā – Individualais reitings. Kad esam lejupielādējuši excel failu un to atvēruši, atrodam Andreja rekordu un sezonu kurā tas tika uzstādīts. Mēs redzam, ka tas tika izdarīts 12. sezonā, tatad mums jādodas uz 12.ABL arhīva sadaļu. Dodamies uz ABL arhīva sadaļu – Arhīvs | www.VissParBoulingu.lv. Kad esmu iegājis 12 sezonas Platinum diviziona sadaļā (eju Platinum diviziona sadaļā, jo Andrejs lielākoties ir spēlējis tieši šajā divizionā, tapēc domāju viņu atrast tieši tur). Tā kā es nezinu kādu komandu Andrejs pārstāvēja 12.ABL, dodos uz Indivudālā reitinga tabulu un meklēju viņu tur. Atrodu viņu 4.kārtas reitingā un noskaidroju, ka rekords ir uzstādīts 1.kārtā. Atrodot 1.kārtas vīriešu reitinga tabulu, ierakstu Andreja vārdu un redzu, ka Andreja rekords (872) te neuzrādās. Uz kādu brīdi apjuku un to var redzēt pēc video :), bet tad saprotu, ka visticamāk Andrejs šajā sezona ir spēlējis vismaz 2 komandās un rekordu uzstādījis kādā citā komandā un divizionā. Dodos uz 12.ABL Goldi divizionu – 12.ABL GOLD divizions | www.VissParBoulingu.lv. Andreju un ierakstu par rekordu atrodu 1.kārtas Individuālajā reitingā. Sāku pārmeklēt 1.kārtas protokolus un atrodu Andreja rekordu 7.tūres spēlē BBBD pret SamoKat. Protokolu, lai dalītos sociālajās vietnēs jāmeklē BBBD komandas profilā spēlē pret SamoKat.

J.Raņķis 1.spēles rekords.

E.Kobiļuks 4.spēļu rekords.

A.Hudjakovs 4.spēļu rekords.

Ja rodas jautājumi par kādu no statistikām, rakstiet man uz e-pastu, kāda no nākošajiem video tad parādīšu un apskaidrošu kas ir kas.

Ja Jums ir vēlme, lai Jūsu komandas profilā tiek pievienota kāda bilde, lūdzu man to atsūtiet uz e-pastu ar īsu komentāru. Nākošajā sezonā ir doma atsākt komandu bildēšanu, bet kas tur vēl priekšā būs, nav skaidri zināms, tāpēc sūtiet jau tagad paši. Mans e-pasts: info@vissparboulingu.lv

1663 Kopā apskatīts 27 Apskatīts šodien
Share This

Share This

Share this post with your friends!