Esmu izveidojis nelielus video, kuros parādu kā izmantot un atrast atsevišķas statistikas un kā efektīvāk izmantot mājas lapu konkrētas informācijas atrašanai izmantojot datoru, mobilo ierīci.

Pārsvarā visi video ir par Amatieru Boulinga Līgas sadaļām, pievēršot uzmanību tam kā ātri un viegli atrast konkrētu informāciju.

Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.1): Video pamācības mājas lapas lietošanai| www.VissParBoulingu.lv;
Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.2): Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.2) | www.VissParBoulingu.lv
Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.3): Video pamācības (video Nr.3)| www.VissParBoulingu.lv

JAUNI VIDEO! – Ir veikti mājas lapas uzlabošanas darbi un tika ieviesti šādi jaunumi: 1) Amatieru Boulinga Līgas divizionu sadaļās ir aizpildīta Top 10 sadaļa. Pēc katras tūres tur tiks atjaunināta informācija un būs redzams Top 10. Tāpat zemāk pievienošu video, kur redzams kā pašam ātri atrast šo informāciju; 2) Kopš šodienas “kopējā visu sezonu reitingā” Jūs varat redzēt savu tekošās sezonas vidējo un sekot līdzi kā tas ietekmē Jūsu visu sezonu vidējo, kā arī sortējot “17.ABL” kolonu apskatīties kurā vietā esat pēc vidējā salīdzinot ar visiem Līgas spēlētājiem, nevis tikai ar savu divizionu. 17.ABL reitings atjaunosies pēc katras tūres, atjauninot divizionu statistiku – Vidējais rezultāts vīriešiem | www.VissParBoulingu.lv; Vidējais rezultāts sievietēm | www.VissParBoulingu.lv. 3) Tiek atjaunināti spēlētāju profili, kur Jus varēsiet redzēt spēlētāja vidējo pa sezonām, labāko 1/4 spēļu rezultātus un nospēlēto spēļu skaitu Līgā. Visi profili vel nav atjaunināti, bet tas tiks izdarīts sezonas gaitā. Par to atsevišķi paziņošu (atjaunināti profili līdz alfabēta K burtam).

Sekojiet jaunumiem, tiklīdz būs ieviests vēl kāds jaunums, par to tiks paziņots!

Atceramies, ka pagriežot telefona ekrānu ir iespējams lielākas informācijas pārskatamība ekrānā.

Šajā video Jūs varat redzēt kā ātri atrast informāciju, kas tiek pildīta Top 10 statistikā.

Šajā video Jūs varat apsktīt kā izskatās “Visu sezonu vidējais vīriešiem un sievietēm” sadaļas. Kopš šodienas tur Jūs atradīsiet arī tekošās sezonas (17.ABL) spēlētāju vidējo rezultātu. Atcerieties, ka lai Jūsu vidējais tiktu reģistrēts pēc aizzvadītās sezonas Jums ir jāaizvada vismaz 50 spēles. Pēc sezonas beigām, spēlētājiem, kuriem nebūs aizvadītas vismaz 50 spēles šis vidējais “17.ABL” tiks dzēsts un kopējais vidējais tiks atspoguļots to neiekļaujot. Tāpat Jūs varat apskatīt un salīdzināt savu vidējo ar visas Līgas spēlētājiem. To var izdarīt 2 reizes uzspiežot uz 17.ABL kolonas. Šī statistika atjaunosies automātiski, atjauninot informāciju ABL divizionos.

Šajā attēlā varat apskatīties spēlētāja profila paraugu.

A.Ručevics

Ja rodas jautājumi par kādu no statistikām, rakstiet man uz e-pastu, kāda no nākošajiem video tad parādīšu un apskaidrošu kas ir kas.

Ja Jums ir vēlme, lai Jūsu komandas profilā tiek pievienota kāda bilde vai vēlaties savā profilā citu bildi, lūdzu man to atsūtiet uz e-pastu ar īsu komentāru. Mans e-pasts: info@vissparboulingu.lv

Share This

Share This

Share this post with your friends!