Latvijas Komandu Čempionāts
Virslīga

17.ABL Silver 2.k. — Sezona

Turnīra tabula

Vieta   Komanda Spēles U N Z Summa+/- Punkti Pēdējās 5 spēles
1 Šarmageddon 4 4 0 0 8853:7948+905 36      
2 Level Up 4 2 0 2 8527:8518+9 20      
3 VissParBoulingu.lv 4 2 0 2 8488:8557-69 20      
4 Amberfish 4 2 0 2 8297:8230+67 20      
5 Korness 4 2 0 2 8281:8469-188 20      
6 Wii sports resort 4 2 0 2 7973:7843+130 20      
7 Bowling Sharks 4 1 0 3 7848:8035-187 14      
8 RTU 4 1 0 3 7750:8417-667 10      

Rezultātu tabula

Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Logo Šarmageddon 8:2 10:0 -:- -:- -:- 8:2 10:0
2 Logo Level Up 2:8 6:4 8:2 4:6 -:- -:- -:-
3 Logo VissParBoulingu.lv 0:10 4:6 8:2 8:2 -:- -:- -:-
4 Logo Amberfish -:- 2:8 2:8 -:- 6:4 -:- 10:0
5 Logo Korness -:- 6:4 2:8 -:- 4:6 8:2 -:-
6 Logo Wii sports resort -:- -:- -:- 4:6 6:4 2:8 8:2
7 Logo Bowling Sharks 2:8 -:- -:- -:- 2:8 8:2 2:8
8 Logo RTU 0:10 -:- -:- 0:10 -:- 2:8 8:2

Spēles


Spēle Rezultāts Summas
01/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
VissParBoulingu.lv Level Up
4 - 6 2058:2141
01/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RTU Šarmageddon
0 - 10 1848:2168
01/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Wii sports resort Amberfish
4 - 6 2027:2006
01/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Bowling Sharks Korness
2 - 8 1986:2144
08/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Šarmageddon VissParBoulingu.lv
10 - 0 2237:1954
08/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Bowling Sharks Wii sports resort
8 - 2 1874:1713
08/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Korness Level Up
6 - 4 2157:2112
08/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RTU Amberfish
0 - 10 1860:2138
15/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Wii sports resort RTU
8 - 2 2092:1992
15/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Amberfish Level Up
2 - 8 1983:2097
15/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Šarmageddon Bowling Sharks
8 - 2 2128:1969
15/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
VissParBoulingu.lv Korness
8 - 2 2230:2009
22/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Level Up Šarmageddon
2 - 8 2177:2320
22/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Amberfish VissParBoulingu.lv
2 - 8 2170:2246
22/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Korness Wii sports resort
4 - 6 1971:2141
22/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RTU Bowling Sharks
8 - 2 2050:2019
29/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Amberfish Korness
-:- -:-
29/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Šarmageddon Wii sports resort
-:- -:-
29/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Level Up Bowling Sharks
-:- -:-
29/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
VissParBoulingu.lv RTU
-:- -:-
06/12/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Bowling Sharks Amberfish
-:- -:-
06/12/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RTU Level Up
-:- -:-
06/12/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Wii sports resort VissParBoulingu.lv
-:- -:-
06/12/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Korness Šarmageddon
-:- -:-
13/12/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RTU Korness
-:- -:-
13/12/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
VissParBoulingu.lv Bowling Sharks
-:- -:-
13/12/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Amberfish Šarmageddon
-:- -:-
13/12/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Level Up Wii sports resort
-:- -:-

Komandas

Amberfish

Vieta
4
Spēles
4
Uzvaras
2
Neizšķirti
0
Zaudējumi
2

Nākamā spēle

Amberfish Korness

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Amberfish VissParBoulingu.lv

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Bowling Sharks

Vieta
7
Spēles
4
Uzvaras
1
Neizšķirti
0
Zaudējumi
3

Nākamā spēle

Level Up Bowling Sharks

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

RTU Bowling Sharks

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

8 - 2

Korness

Vieta
5
Spēles
4
Uzvaras
2
Neizšķirti
0
Zaudējumi
2

Nākamā spēle

Amberfish Korness

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Korness Wii sports resort

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

4 - 6

Level Up

Vieta
2
Spēles
4
Uzvaras
2
Neizšķirti
0
Zaudējumi
2

Nākamā spēle

Level Up Bowling Sharks

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Level Up Šarmageddon

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

RTU

Vieta
8
Spēles
4
Uzvaras
1
Neizšķirti
0
Zaudējumi
3

Nākamā spēle

VissParBoulingu.lv RTU

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

RTU Bowling Sharks

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

8 - 2

Šarmageddon

Vieta
1
Spēles
4
Uzvaras
4
Neizšķirti
0
Zaudējumi
0

Nākamā spēle

Šarmageddon Wii sports resort

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Level Up Šarmageddon

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

VissParBoulingu.lv

Vieta
3
Spēles
4
Uzvaras
2
Neizšķirti
0
Zaudējumi
2

Nākamā spēle

VissParBoulingu.lv RTU

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Amberfish VissParBoulingu.lv

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Wii sports resort

Vieta
6
Spēles
4
Uzvaras
2
Neizšķirti
0
Zaudējumi
2

Nākamā spēle

Šarmageddon Wii sports resort

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Korness Wii sports resort

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

4 - 6


10.5. Pēc katra apļa visas komandas iegūst bonusa punktus atkarībā no iegūtās vietas šajā aplī. Par pirmo 1. tiek saņemti 8 punkti, par 2. vietu – 7 punkti, …, par 8. vietu – 1 punkts. Bonusa punkti tiek uzkrāti pirmajos trīs apļos un tiek summēti katrai komandai. Pēc pārejas uz citu divizionu, punkti seko līdzi komandai. Uzkrātie punkti ir “starta kapitāls” pirms 4.apļa sākuma. Pēdējā, 4.aplī, bonusa punktiem klāt tiek summēti visi spēles punkti par 4.apli.

KomandasŠarmageddonLevel UpKornessVissParBoulingu.lvAmberfishWii sports resortBowling SharksRTU
Bonuspunkti par 1.kārtu68142573
Bonuspunkti par 2.kārtu
Bonuspunkti par 3.kārtu
Kopējais bonuspunktu skaits68142573

Spēlētāju Rekordi 2.kārtā:

Vīriešu konkurence:

Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Eduards Ručevics (Šarmageddon) – 240;
Ričards Toms Zvilna (Wii sports resort) – 245.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Eduards Ručevics (Šarmageddon) – 787.

Sieviešu konkurence:
Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Gunita Vasiļevska (RTU) – 189.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Gunita Vasiļevska (RTU) – 632.

Latvijas Komandu Čempionāts
Virslīga

17.ABL Silver 1.k. — Sezona

Turnīra tabula

Vieta   Komanda Spēles U N Z Summa+/- Punkti Pēdējās 5 spēles
1 Rags 7 6 0 1 15263:13908+1355 54       
2 SIB 7 5 0 2 15228:13993+1235 52       
3 Šarmageddon 7 5 0 2 14664:13795+869 48       
4 Wii sports resort 7 4 0 3 14244:14096+148 40       
5 VissParBoulingu.lv 7 4 0 3 14142:14252-110 34       
6 RTU 7 3 0 4 13330:14151-821 26       
7 NB Lēdijas 7 1 0 6 13470:14481-1011 20       
8 NB 7 0 0 7 12544:14209-1665 6       

Rezultātu tabula

Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Logo Rags 6:4 8:2 2:8 8:2 10:0 10:0 10:0
2 Logo SIB 4:6 8:2 4:6 10:0 10:0 8:2 8:2
3 Logo Šarmageddon 2:8 2:8 8:2 8:2 10:0 8:2 10:0
4 Logo Wii sports resort 8:2 6:4 2:8 4:6 2:8 8:2 10:0
5 Logo VissParBoulingu.lv 2:8 0:10 2:8 6:4 8:2 6:4 10:0
6 Logo RTU 0:10 0:10 0:10 8:2 2:8 8:2 8:2
7 Logo NB Lēdijas 0:10 2:8 2:8 2:8 4:6 2:8 8:2
8 Logo NB 0:10 2:8 0:10 0:10 0:10 2:8 2:8

Spēles


Spēle Rezultāts Summas
13/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RTU Šarmageddon
0 - 10 1735:2083
13/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
SIB NB Lēdijas
8 - 2 2204:1928
13/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Wii sports resort Rags
8 - 2 2134:2068
13/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
VissParBoulingu.lv NB
10 - 0 1901:1598
20/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
VissParBoulingu.lv Rags
2 - 8 1925:2172
20/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
SIB Šarmageddon
8 - 2 2199:2036
20/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Wii sports resort RTU
2 - 8 1879:2053
20/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
NB NB Lēdijas
2 - 8 1914:2090
28/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Wii sports resort SIB
6 - 4 2002:1999
28/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Rags Šarmageddon
8 - 2 2329:2092
28/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
NB Lēdijas VissParBoulingu.lv
4 - 6 2049:2147
28/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RTU NB
8 - 2 2006:1789
04/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Šarmageddon NB Lēdijas
8 - 2 2022:1727
04/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Rags RTU
10 - 0 2204:1874
04/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
NB Wii sports resort
0 - 10 1652:2092
04/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
SIB VissParBoulingu.lv
10 - 0 2385:2027
11/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Rags NB
10 - 0 2097:1939
11/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
NB Lēdijas Wii sports resort
2 - 8 2041:2141
11/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Šarmageddon VissParBoulingu.lv
8 - 2 2188:2015
11/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RTU SIB
0 - 10 1881:2304
18/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
NB Lēdijas RTU
2 - 8 1825:1896
18/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
VissParBoulingu.lv Wii sports resort
6 - 4 2060:1975
18/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
NB Šarmageddon
0 - 10 1769:2020
18/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
SIB Rags
4 - 6 2134:2236
25/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
SIB NB
8 - 2 2003:1883
25/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RTU VissParBoulingu.lv
2 - 8 1885:2067
25/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Rags NB Lēdijas
10 - 0 2157:1810
25/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Šarmageddon Wii sports resort
8 - 2 2223:2021

Komandas

NB

Vieta
8
Spēles
7
Uzvaras
0
Neizšķirti
0
Zaudējumi
7

Iepriekšējā spēle

SIB NB

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

8 - 2

NB Lēdijas

Vieta
7
Spēles
7
Uzvaras
1
Neizšķirti
0
Zaudējumi
6

Iepriekšējā spēle

Rags NB Lēdijas

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

10 - 0

Rags

Vieta
1
Spēles
7
Uzvaras
6
Neizšķirti
0
Zaudējumi
1

Iepriekšējā spēle

Rags NB Lēdijas

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

10 - 0

RTU

Vieta
6
Spēles
7
Uzvaras
3
Neizšķirti
0
Zaudējumi
4

Iepriekšējā spēle

RTU VissParBoulingu.lv

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Šarmageddon

Vieta
3
Spēles
7
Uzvaras
5
Neizšķirti
0
Zaudējumi
2

Iepriekšējā spēle

Šarmageddon Wii sports resort

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

8 - 2

SIB

Vieta
2
Spēles
7
Uzvaras
5
Neizšķirti
0
Zaudējumi
2

Iepriekšējā spēle

SIB NB

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

8 - 2

VissParBoulingu.lv

Vieta
5
Spēles
7
Uzvaras
4
Neizšķirti
0
Zaudējumi
3

Iepriekšējā spēle

RTU VissParBoulingu.lv

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Wii sports resort

Vieta
4
Spēles
7
Uzvaras
4
Neizšķirti
0
Zaudējumi
3

Iepriekšējā spēle

Šarmageddon Wii sports resort

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

8 - 2


Spēlētāju Rekordi 1.kārtā:

Vīriešu konkurence:

Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Ričards Toms Zvilna (Wii sports resort) – 236;
Nikolajs Tkačenko (VissParBoulingu.lv) – 236;
Toms Erbss (NB) – 157;
Dāvis Šipkēvičs (Rags) – 279;
Patriks Piternieks (Wii sports resort) – 265;
Eduards Ručevics (Šarmageddon) – 202.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Toms Erbss (NB) – 566;
Jevgēnijs Kobiļuks (VissParBoulingu.lv) – 708;
Guntis Andžāns (NB) – 543;
Māris Umbraško (RTU) – 706;
Ričards Toms Zvilna (Wii sports resort) – 833;
Dāvis Šipkēvičs (Rags) – 878;
Patriks Piternieks (Wii sports resort) – 848;
Eduards Ručevics (Šarmageddon) – 736.

Sieviešu konkurence:
Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Līva Landmane (Wii sports resort) – 177.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
G.Vasiļevska (RTU) – 629;
Līva Landmane (Wii sports resort) – 577.


Silver divizions excel: 17. ABL SILVER results – 26.10.2022


7.tūre

PLATINUM diviziona 1.kārtas 7.tūres statistika

Komandu individuālie rekordi:

Individuālie rekordi:
Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Ričards Toms Zvilna (Wii sports resort) – 236;
Toms Erbss (NB) – 157.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Toms Erbss (NB) – 566;
Jevgēnijs Kobiļuks (VissParBoulingu.lv) – 708;
Ričards Toms Zvilna (Wii sports resort) – 833;
Guntis Andžāns (NB) – 543.


6.tūre

PLATINUM diviziona 1.kārtas 6.tūres statistika

Komandu individuālie rekordi:

Individuālie rekordi:
Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Nikolajs Tkačenko (VissParBoulingu.lv) – 236.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Māris Umbraško (RTU) – 706.


5.tūre

PLATINUM diviziona 1.kārtas 5.tūres statistika

Komandu individuālie rekordi:

Individuālie rekordi:
Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Patriks Piternieks (Wii sports resort) – 265.

Līva Landmane (Wii sports resort) – 177.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Patriks Piternieks (Wii sports resort) – 848.

Līva Landmane (Wii sports resort) – 577.


4.tūre

PLATINUM diviziona 1.kārtas 4.tūres statistika

Komandu individuālie rekordi:

Individuālie rekordi:
Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Ričards Toms Zvilna (Wii sports resort) – 800;


3.tūre

PLATINUM diviziona 1.kārtas 3.tūres statistika

Komandu individuālie rekordi:

Individuālie rekordi:
Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Dāvis Šipkēvičs (Rags) – 279;
Eduards Ručevics (Šarmageddon) – 202;
Toms Erbss (NB) – 156.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Dāvis Šipkēvičs (Rags) – 878;
Eduards Ručevics (Šarmageddon) – 736.


2.tūre

PLATINUM diviziona 1.kārtas 2.tūres statistika

Komandu individuālie rekordi:

Individuālie rekordi:
Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
D.Šipkēvičs (Rags) – 278 /atkārtots rekords/

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
G.Vasiļevska (RTU) – 629.


1.tūre

PLATINUM diviziona 1.kārtas 1.tūres statistika

Komandu individuālie rekordi:

Individuālie rekordi:
Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Patriks Piternieks (Wii sports resort) – 256;
Eduards Ručevics (Šarmageddon) – 171.

Līva Landmane (Wii sports resort) – 171.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Patriks Piternieks (Wii sports resort) – 821;
Eduards Ručevics (Šarmageddon) – 652.

Līva Landmane (Wii sports resort) – 573.

Līgas Kauss 2022

Atjaunots: 23.11.2022

* Vidējais salīdzinot ar iepriekšējo nedēļu.

VietaKomandaKomandas kopsummaNospēlētās partijasKomandas vidējais 1.kārtaKomandas vidējais 2.kārtaKomandas vidējais*Vid.
1Šarmageddon23517130178.83184.44180.901.26
2Korness22946132174.58172.52173.83-0.96
3Amberfish22678132171.20172.85171.800.90
4VissParBoulingu.lv22630132168.36176.83171.441.57
5Level Up20501120166.31177.65170.841.18
6Wii sports resort22217132169.57166.10168.311.01
7RTU21080132158.69161.46159.701.11
8Bowling Sharks19062120155.75163.50158.851.04

ABL 16 sezonu tituli: ABL 16 sezonu-tituli
ABL rekordi: Rekordi
Spēļu grafiks 1.kārta: 17.ABL_Spēļu grafiks_1.Kārta doc; 17.ABL_Spēļu grafiks_1.Kārta docx – 05.09.2022
Spēļu grafiks 2.kārta: 17.ABL_Spēļu grafiks_2.Kārta – 27.10.2022
Eļļojums 1.kārta: Eļļa_16.ABL_1.Aplis – 05.09.2022;
Eļļojums 2.kārta: Eļļa_16.ABL_2.Aplis – 30.08.2022;
Eļļojums 3.kārta: Eļļa_16.ABL_3.Aplis – 30.08.2022;
Eļļojums 4.kārta: Eļļa_16.ABL_4.Aplis – 30.08.2022
Reglaments LV: 17.ABL Reglaments – 05.09.2022
Reglaments RU: 17.ABL Регламент – 05.09.2022
Spēles protokols: 17.ABL Protokols

17.ABL Preses relīze – 05.09.2022

Statistika:

Silver divizions excel: 17. ABL SILVER results – 23.11.2022

Nospēlēto spēļu skaits ABL: Nospēlēto spēļu skaits
ABL Labākais komandu rezultāts 1 spēle: 1.spēle
ABL Labākais komandu rezultāts 4 spēles: 4.spēles
ABL Komandu Statistika: Komandu statistika
Visu sezonu komandu TOPS: Komandu TOPS
Visu sezonu vīriešu vidējais: Vidējais vīrieši
Visu sezonu sieviešu vidējais: Vidējais sievietes

Spēlētāju 1 un 4 spēļu rekordi: ABL Spelētāju rekordi | www.VissParBoulingu.lv

12.2. Kopējais individuālais reitings tiek rēķināts tikai spēlētājiem, kuri sezonā ir nospēlējuši vismaz 50 partijas.

Kolonnās (slejās) “Labākais 1 spēles rezultāts” un “Labākā summa (4.spēles)” var redzēt tekošās sezonas labākos rezultātus, bet kolonnā (slejā) “Rekords” ir redzams spēlētāja visu laiku labākais rezultāts iekš ABL (1 spēles no 8 ABL sezonas).

2.kārta

Vieta “-“ nozīmē, ka spēlētājs netiek ieskaitīts kopējā reitingā, jo ir nospēlējis mazāk par 50 spēlēm sezonā.

Vīriešu reitings

Excel (pilnais): Vīriešu reitings – 23.11.2022

VietaKomandaVārds, UzvārdsVidējais bez handikapa 1.kārtaVidējais bez handikapa 2.kārtaVidējais bez handikapaSpēlesSpēles ABL(17.ABL 1.k.)Labākais 1.spēles rezultātsRekords(17.ABL 1.k.)Labākā summa (4.spēles)Rekords
1ŠarmageddonJānis Zālītis161.61169.13164.3444818212211257716692798
2Wii sports resortPatriks Piternieks188.350.00188.5024156265208265848757848
3Wii sports resortRičards Toms Zvilna185.75200.75190.7536178236245245833821833
5Wii sports resortNiks Mežiņš0.000.000.0001350023200768
6ŠarmageddonAleksandrs Ručevics180.79185.69182.5744679230235277769806879
7ŠarmageddonAivars Zaharovs0.000.000.000260021100711
8Wii sports resortTomass Piternieks149.88173.25157.6724124190202238643705799
9VissParBoulingu.lvNikolajs Tkačenko170.040.00168.3540427236204236715662754
10Wii sports resortRūdolfs Būmanis169.880.00168.831288233179236684667742
11VissParBoulingu.lvJevgenijs Kobiļuks153.21146.63151.5632442204166230708595708
12VissParBoulingu.lvEdgars Kobiļuks0.000.000.00010780024000786
13RTUMāris Umbraško161.44158.83160.3228318210201214706676706
14ŠarmageddonEduards Ručevics165.32182.50171.574444202240240736787787
15VissParBoulingu.lvNikolajs Ļevikins183.50181.75182.80401005254235258799758880
16KornessGints Adakovskis178.00177.00177.6040536233253269740803839
17KornessSigutis Briedis173.36168.58171.9340960212213241762691833
18AmberfishVladimirs Nahodkins176.60175.64176.1926934223214238736721764
19KornessValdis Skudra166.08159.88163.6040971216202246710728840
20AmberfishAleksejs Vladimirovs0.000.000.0008970024300802
21KornessJānis Adakovskis170.130.00170.13822420902687000904
22AmberfishJurijs Kuncevičs174.740.00174.741930822402567610819
23AmberfishNikita Bobrovs170.57176.80173.0338232215272290721782874
24AmberfishKārlis Laņģis141.750.00141.75453515202435670770
25Bowling SharksMihails Judins153.08170.31159.98401014198206266649725851
26Bowling SharksArkādijs Timčenko167.20172.83169.3132729212221257738759825
27Bowling SharksJurijs Nahodkins142.42148.00144.6540885177178247608642770
28Level UpValentīns Giņko155.270.00158.3435221191230257691642754
29Level UpAivars Zaharovs0.000.000.000260021100711
30Level UpSergejs Meņšikovs147.45164.00152.6332659190200258670623849
31Level UpMāris Briedis164.00175.78170.2417823231204268680551832
32AmberfishMaksims Jemeļjanovs0.00161.50161.50213001712310323801
33AmberfishAleksejs Tomaševskis0.00162.25162.25474902132270649750

Sieviešu reitings

Excel (pilnais): Sieviešu reitings – 23.11.2022

VietaKomandaVārds, UzvārdsVidējais bez handikapa 1.kārtaVidējais bez handikapa 2.kārtaVidējais bez handikapaSpēlesSpēles ABL(17.ABL 1.k.)Labākais 1.spēles rezultātsRekords(17.ABL 1.k.)Labākā summa (4.spēles)Rekords
1Wii sports resortLīva Landmane133.38125.75130.112850177173177577532577
2RTUAnnija Celmiņa156.63158.13157.2340595200188225670678756
3RTUGunita Vasiļevska134.75144.06138.1444332180189189629632632
4Level UpLiāna Ponomarenko189.44185.69187.5632238237241247805783874
5AmberfishSvetlana Jemeļjanova162.52163.31162.8539926202184257686681787

1.kārta

Vieta “-“ nozīmē, ka spēlētājs netiek ieskaitīts kopējā reitingā, jo ir nospēlējis mazāk par 50 spēlēm sezonā.

Vīriešu reitings

Excel (pilnais): Vīriešu reitings – 26.10.2022

VietaKomandaVārds, UzvārdsVidējais bez handikapaSpēlesSpēles ABLLabākais 1.spēles rezultātsRekordsLabākā summa (4.spēles)Rekords
1NBĢirts Gabrāns0.00056602790870
2SIBNauris Zīds188.7524523242259797851
3SIBArtūrs Kaļiņins173.3324651230290761931
4NBJuris Mauriņš180.9416224222254774871
5ŠarmageddonJānis Zālītis161.6128802212257716798
6SIBNormunds Bundzenieks0.00055902470778
7Wii sports resortPatriks Piternieks188.3520152265265848848
8Wii sports resortRičards Toms Zvilna185.7524166236236833833
9NBJānis Naļivaiko0.00048002620806
10ŠarmageddonValentīns Giņko0.00018602570754
11Wii sports resortNiks Mežiņš0.00013502320768
12NBPāvels Isats152.3520240185235670735
13ŠarmageddonAleksandrs Ručevics180.7928663230277769879
14SIBAndris Kārkliņš135.504713162257542895
15ŠarmageddonAivars Zaharovs0.0002602110711
16Wii sports resortTomass Piternieks149.8816116190238643799
17SIBAndrejs Kurzemnieks0.00018102160692
18NBGuntis Andžāns119.171236160154543543
19RagsJānis Štokmanis181.2124150232278778902
20RagsAleksis Štokmanis171.5028148225277732922
21RagsDāvis Šipkēvičs204.6523180279279878878
22VissParBoulingu.lvNikolajs Tkačenko170.0428415236236715754
23Wii sports resortRūdolfs Būmanis169.88884233236684742
24VissParBoulingu.lvJevgenijs Kobiļuks153.2124434204230708708
25VissParBoulingu.lvEdgars Kobiļuks0.000107802400786
26NBNormunds Rabkevičs157.252048217225693703
27RTUMāris Umbraško161.4416306210214706706
28ŠarmageddonEduards Ručevics165.322828202202736736
29VissParBoulingu.lvNikolajs Ļevikins183.5024989254258799880
30RagsMāris Štokmanis158.88828169227638669
31NBToms Erbss126.691632157157566566

Sieviešu reitings

Excel (pilnais): Sieviešu reitings – 26.10.2022

VietaKomandaVārds, UzvārdsVidējais bez handikapaSpēlesSpēles ABLLabākais 1.spēles rezultātsRekordsLabākā summa (4.spēles)Rekords
1SIBTatjana Teļnova186.3520197258266839881
2NB LēdijasAnita Valdmane176.8520489212279767869
3NB LēdijasNatālija Riznika152.4520434190231624770
4NB LēdijasIlona Ozola152.3324638193245656710
5NB LēdijasIlona Liniņa131.6916314174193539631
6NB LēdijasRasma Mauriņa112.254266140174449607
7Wii sports resortLīva Landmane133.381638177177577577
8RTUAnnija Celmiņa156.6324579200225670756
9RTUGunita Vasiļevska134.7528316180185629629

4.tūre

PLATINUM diviziona 2.kārtas 4.tūres statistika

4.tūre (22.11.2022)  
Summa:
A.RučevicsŠarmageddon806(201.50)
L.PonomarenkoLevel Up735(183.75)
Viena spēle:
N.BobrovsAmberfish272
L.PonomarenkoLevel Up198
Komandas kopsumma:
Šarmageddon2320(188.00)
Komandas spēle:
VissParBoulingu.lv657(219.00)

Vārds,uzvārdsPunkti (virs 210)
N.Bobrovs272
E.Ručevics240
N.Ļevikins235
A.Ručevics235
V.Giņko230
G.Adakovskis221
R.T.Zvilna221
A.Timčenko221

Komandu individuālie rekordi:
Jauns 1 spēles rekords:
VissParBoulingu.lv – 657 (17.ABL 2.k.) – 22.11.2022.
Individuālie rekordi:
Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Eduards Ručevics (Šarmageddon) – 240.


3.tūre

PLATINUM diviziona 2.kārtas 3.tūres statistika

3.tūre (15.11.2022)  
Summa:
R.T.ZvilnaWii sports resort819(204.75)
L.PonomarenkoLevel Up709(177.25)
Viena spēle:
R.T.ZvilnaWii sports resort231
L.PonomarenkoLevel Up214
Komandas kopsumma:
VissParBoulingu.lv2230(185.83)
Komandas spēle:
Level Up611(203.67)

Vārds,uzvārdsPunkti (virs 210)
R.T.Zvilna231
A.Ručevics218
L.Ponomarenko214
A.Tomaševskis213
J.Zālītis211

Komandu individuālie rekordi:

Individuālie rekordi:
Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Gunita Vasiļevska (RTU) – 189.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Gunita Vasiļevska (RTU) – 632.


2.tūre

PLATINUM diviziona 2.kārtas 2.tūres statistika

2.tūre (08.11.2022)  
Summa:
E.RučevicsŠarmageddon787(196.75)
L.PonomarenkoLevel Up783(195.75)
Viena spēle:
E.RučevicsŠarmageddon224
L.PonomarenkoLevel Up241
Komandas kopsumma:
Šarmageddon2237(181.08)
Komandas spēle:
Šarmageddon605(201.67)

Vārds,uzvārdsPunkti (virs 210)
L.Ponomarenko241
E.Ručevics224
V.Nahodkins214

Komandu individuālie rekordi:

Individuālie rekordi:
Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Eduards Ručevics (Šarmageddon) – 224.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Eduards Ručevics (Šarmageddon) – 787.


1.tūre

PLATINUM diviziona 2.kārtas 1.tūres statistika

1.tūre (01.11.2022)  
Summa:
R.T.ZvilnaWii sports resort821(205.25)
L.PonomarenkoLevel Up744(186.00)
Viena spēle:
G.AdakovskisKorness253
L.PonomarenkoLevel Up201
Komandas kopsumma:
Šarmageddon2168(175.33)
Komandas spēle:
Korness630(210.00)

Vārds,uzvārdsPunkti (virs 210)
G.Adakovskis253
R.T.Zvilna245
A.Ručevics221
N.Ļevikins214
N.Bobrovs213
A.Timčenko213
S.Briedis213

Komandu individuālie rekordi:

Individuālie rekordi:
Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Ričards Toms Zvilna (Wii sports resort) – 245.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:

17.ABL

2.kārta

Spēlētāju labākie individuālie rezultāti 17.ABL – Silver divizions| www.VissParBoulingu.lv

TOP 10 2.kārta pēc 4.tūres – 17.ABL_TOP-10_Silver – 23.11.2022
TOP 10 2.kārta pēc 3.tūres – 17.ABL_TOP-10_Silver – 16.11.2022
TOP 10 2.kārta pēc 2.tūres – 17.ABL_TOP-10_Silver – 09.11.2022
TOP 10 2.kārta pēc 1.tūres – 17.ABL_TOP-10_Silver – 02.11.2022

Pēc 4.tūres:

TOP 10 Silver pēc 4.tūres

Pēc 3.tūres:

TOP 10 Silver pēc 3.tūres

Pēc 2.tūres:

TOP 10 Silver pēc 2.tūres

Pēc 1.tūres:

TOP 10 Silver pēc 1.tūres


1.kārta

TOP 10 pēc 1.kārtas – 17.ABL_TOP-10_Silver – 26.10.2022

TOP 10 1.kārta pēc 6.tūres – 17.ABL_TOP-10_Silver – 19.10.2022
TOP 10 1.kārta pēc 5.tūres – 17.ABL_TOP-10_Silver – 12.10.2022
TOP 10 1.kārta pēc 4.tūres – 17.ABL_TOP-10_Silver – 07.10.2022

Pēc 1.kārtas:

TOP 10 Silver pēc 1.kārtas

Pēc 6.tūres:

TOP 10 Silver pēc 6.tūres

Pēc 5.tūres:

TOP 10 Silver pēc 5.tūres

Pēc 4.tūres:

TOP 10 Silver

Komandu rekords:

1.spēle:

 – Kopējā tabula Labākais rezultāts

Wii sports resort – 611 (16.ABL 3.k.) – 22.03.2022;
Šarmageddon – 707 (13.ABL);
VissParBoulingu.lv – 657 (17.ABL 2.k.) – 22.11.2022;
RTU – 606 (12.ABL);
Bowling Sharks – 644 (13.ABL) – 04.03.2019;
Level Up – 674 (15.ABL 1.k.) – 08.09.2020;
Korness – 656 (16.ABL 2.k.) – 11.01.2022;
Amberfish – 654 (16.ABL 3.k.) – 22.02.2020.

4.spēles:

 – Kopējā tabula Labākais rezultāts

Wii sports resort – 2170 (16.ABL 3.k.) – 08.02.2022;
Šarmageddon – 2517 (13.ABL);
VissParBoulingu.lv – 2323 (11.ABL);
RTU – 2140 (11.ABL);
Korness – 2258 (16.ABL 2.k.) – 11.01.2022;
Amberfish – 2294 (16.ABL 3.k.) – 22.02.2020;
Bowling Sharks – 2198 (13.ABL) – 04.03.2019;
Level Up – 2461 (13.ABL).


Diviziona rekordi:

1.spēle: SIB– 697;
1) SIB– 697 (14.ABL 4.kārta);


4.spēles: Sun Ball – 2557;
1) Sun Ball – 2557 (15.ABL 2.kārta).

Iepriekšējais rekords:

Universal Services – 2537;
1) Universal Services – 2537 (10.ABL 1.kārta).

Sastāvi – 17.ABL_Sastāvi – 1.kārta

Komanu sastāvus varat atrast arī komandu profilos: Amatieru Boulinga Līgas komandas | www.VissParBoulingu.lv

2.kārta
4.tūre

Level Up Logo 17.ABLLogo 17.ABL Šarmageddon


Komandas nosaukums:Level Up
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1V.Giņko230179153562187.33
2L.Ponomarenko8169819781988171735183.75
3S.Meņšikovs81938151344172.00
4M.Briedis149183156488162.67
Summa:5565855484882177177.42
Starpība78-44-60-117-143
Ieskaites punkti:200002
Komandas nosaukums:Šarmageddon
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Ručevics8183823581738215806201.50
2E.Ručevics152182240190764191.00
3J.Zālītis8127819681798184686171.50
Summa:4786296086052320188.00
Starpība-784460117143
Ieskaites punkti:022228

Amberfish Logo 17.ABL VissParBoulingu.lv


Komandas nosaukums:Amberfish
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1N.Bobrovs272153162195782195.50
2V.Nahodkins129196207189721180.25
3S.Jemeļjanova8162816981638141635158.75
Summa:5715265405332170178.17
Starpība82-33-1-124-76
Ieskaites punkti:200002
Komandas nosaukums:VissParBoulingu.lv
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1N.Ļevikins132196189235752188.00
2Pieaicinātais spēlētājs8193821381848210800200.00
3N.Tkačenko156142160204662165.50
Summa:4895595416572246184.50
Starpība-8233112476
Ieskaites punkti:022228

Korness Logo 17.ABLLogo 17.ABL Wii sports resort


Komandas nosaukums:Korness
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1Pieaicinātais spēlētājs8142819081898187708177.00
2V.Skudra8158813381498110550137.50
3G.Adakovskis150221137141649162.25
Summa:4665604914541971158.92
Starpība-7676-107-170
Ieskaites punkti:022004
Komandas nosaukums:Wii sports resort
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1T.Piternieks178187138202705176.25
2R.Būmanis143179169176667166.75
3R.T.Zvilna221187178183769192.25
Summa:5425534855612141178.42
Starpība76-7-6107170
Ieskaites punkti:200226

RTU  – Logo 17.ABL Bowling Sharks


Komandas nosaukums:RTU
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Celmiņa8188816981678154678169.50
2G.Vasiļevska8103813681728144555138.75
3Pieaicinātais spēlētājs202171202178753188.25
Summa:5094925574922050165.50
Starpība454328-8531
Ieskaites punkti:222028
Komandas nosaukums:Bowling Sharks
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1M.Judins171170206178725181.25
2A.Timčenko141145145221652163.00
3J.Nahodkins152134178178642160.50
Summa:4644495295772019168.25
Starpība-45-43-2885-31
Ieskaites punkti:000202
3.tūre

Wii sports resort Logo 17.ABL RTU


Komandas nosaukums:Wii sports resort
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1L.Landmane811289381568123484121.00
2P.Piternieks182186208181757189.25
3R.T.Zvilna193212183231819204.75
Summa:4954995555432092171.67
Starpība-24393748100
Ieskaites punkti:022228
Komandas nosaukums:RTU
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Celmiņa8155816281358168620155.00
2G.Vasiļevska8147814181898155632158.00
3M.Umbraško201141178156676169.00
Summa:5194605184951992160.67
Starpība24-39-37-48-100
Ieskaites punkti:200002

Amberfish Logo 17.ABLLogo 17.ABL Level Up


Komandas nosaukums:Amberfish
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1N.Bobrovs153151182142628157.00
2A.Tomaševskis173213156107649162.25
3S.Jemeļjanova8158818181828153674168.50
Summa:4925535284101983162.58
Starpība-352-83-80-114
Ieskaites punkti:020002
Komandas nosaukums:Level Up
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1V.Giņko160150148458152.67
2L.Ponomarenko8157818682148152709177.25
3S.Meņšikovs81498182331165.50
4M.Briedis170199182551183.67
Summa:4955016114902097170.75
Starpība3-528380114
Ieskaites punkti:202228

Šarmageddon Logo 17.ABLLogo 17.ABL Bowling Sharks


Komandas nosaukums:Šarmageddon
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Ručevics8218816981528181720180.00
2E.Ručevics171142193151657164.25
3J.Zālītis8189816281258211687171.75
Summa:5944894865592128172.00
Starpība1171-4384159
Ieskaites punkti:220228
Komandas nosaukums:Bowling Sharks
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1M.Judins190179186154709177.25
2Pieaicinātais spēlētājs159164209149681170.25
3J.Nahodkins128145134172579144.75
Summa:4774885294751969164.08
Starpība-117-143-84-159
Ieskaites punkti:002002

VissParBoulingu.lv  – Logo 17.ABL Korness


Komandas nosaukums:VissParBoulingu.lv
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1N.Ļevikins167187180166700175.00
2Pieaicinātais spēlētājs219207240214880220.00
3N.Tkačenko152135170193650162.50
Summa:5385295905732230185.83
Starpība-281177656221
Ieskaites punkti:022228
Komandas nosaukums:Korness
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1G.Adakovskis186151157171665166.25
2V.Skudra8200812381828157662165.50
3S.Briedis172130167181650162.50
Summa:5664125145172009164.75
Starpība28-117-76-56-221
Ieskaites punkti:200002
2.tūre

Šarmageddon Logo 17.ABL VissParBoulingu.lv


Komandas nosaukums:Šarmageddon
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Ručevics8189816681868153694173.50
2E.Ručevics183167213224787196.75
3J.Zālītis8154817481908174692173.00
Summa:5425236055672237181.08
Starpība57812773283
Ieskaites punkti:2222210
Komandas nosaukums:VissParBoulingu.lv
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1N.Ļevikins182148181187698174.50
2J.Kobiļuks155161126153595148.75
3N.Tkačenko200136171154661165.25
Summa:5374454784941954162.83
Starpība-5-78-127-73-283
Ieskaites punkti:000000

Bowling Sharks Logo 17.ABLLogo 17.ABL Wii sports resort


Komandas nosaukums:Bowling Sharks
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1M.Judins126206169147648162.00
2A.Timčenko179140192152663165.75
3J.Nahodkins154121133155563140.75
Summa:4594674944541874156.17
Starpība-181561103161
Ieskaites punkti:022228
Komandas nosaukums:Wii sports resort
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1L.Landmane8173813181048124532133.00
2Pieaicinātais spēlētājs98139195103535133.75
3Pieaicinātais spēlētājs198174126116614153.50
Summa:4774524333511713140.08
Starpība18-15-61-103-161
Ieskaites punkti:200002

Korness Logo 17.ABL – Logo 17.ABL Level Up


Komandas nosaukums:Korness
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1G.Adakovskis188199159169715178.75
2V.Skudra8155820282008171728182.00
3S.Briedis193187129173682170.50
Summa:5445964965212157177.08
Starpība4852-24-3145
Ieskaites punkti:220026
Komandas nosaukums:Level Up
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1V.Giņko201146161134642160.50
2L.Ponomarenko8143824181978202783195.75
3S.Meņšikovs8136814181468200623155.75
Summa:4965445205522112170.67
Starpība-48-522431-45
Ieskaites punkti:002204

RTU  – Logo 17.ABL Amberfish


Komandas nosaukums:RTU
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Celmiņa8135814781728118572143.00
2G.Vasiļevska8127814881768120571142.75
3M.Umbraško163190154146653163.25
Summa:4415015184001860149.67
Starpība-144-30-4-100-278
Ieskaites punkti:000000
Komandas nosaukums:Amberfish
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1N.Bobrovs186181177165709177.25
2V.Nahodkins214158200144716179.00
3S.Jemeļjanova8177818481378183681170.25
Summa:5855315225002138175.50
Starpība144304100278
Ieskaites punkti:2222210
1.tūre

VissParBoulingu.lv  – Logo 17.ABL Level Up


Komandas nosaukums:VissParBoulingu.lv
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1N.Ļevikins173214191180758189.50
2J.Kobiļuks143143126166578144.50
3Pieaicinātais spēlētājs166191206159722180.50
Summa:4825485235052058171.50
Starpība-9647-4915-83
Ieskaites punkti:020204
Komandas nosaukums:Level Up
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1V.Giņko177148139464154.67
2L.Ponomarenko8189817982018175744186.00
3M.Briedis204166173543181.00
4S.Meņšikovs81828160342171.00
Summa:5785015724902141174.42
Starpība96-4749-1583
Ieskaites punkti:202026

RTU  – Logo 17.ABL Šarmageddon


Komandas nosaukums:RTU
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Celmiņa8188814681548172660165.00
2G.Vasiļevska8164813081398114547136.75
3M.Umbraško127116160174577144.25
Summa:4954084694761848148.67
Starpība-60-68-53-139-320
Ieskaites punkti:000000
Komandas nosaukums:Šarmageddon
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Ručevics8200815881728221751187.75
2E.Ručevics171172168201712178.00
3J.Zālītis8168813081668177641160.25
Summa:5554765226152168175.33
Starpība606853139320
Ieskaites punkti:2222210

Wii sports resort Logo 17.ABL – Logo 17.ABL Amberfish


Komandas nosaukums:Wii sports resort
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1L.Landmane8120812281338118493123.25
2T.Piternieks201127164189681170.25
3R.T.Zvilna202181245193821205.25
Summa:5314385505082027166.25
Starpība64-9-1-3321
Ieskaites punkti:200024
Komandas nosaukums:Amberfish
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1M.Jemeļjanovs171152323161.50
2V.Nahodkins143163189495165.00
3S.Jemeļjanova8145814681678165623155.75
4N.Bobrovs141213179533177.67
Summa:4674475515412006164.50
Starpība-649133-21
Ieskaites punkti:022206

Bowling Sharks Logo 17.ABL – Logo 17.ABL Korness


Komandas nosaukums:Bowling Sharks
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1M.Judins149144151199643160.75
2A.Timčenko150203213193759189.75
3J.Nahodkins146141133164584146.00
Summa:4454884975561986165.50
Starpība-185-1-7199-158
Ieskaites punkti:000202
Komandas nosaukums:Korness
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1G.Adakovskis253182211157803200.75
2V.Skudra8156815581458162618154.50
3S.Briedis213144204130691172.75
Summa:6304895684572144176.00
Starpība185171-99158
Ieskaites punkti:222028
1.kārta
7.tūre

SIB Logo 17.ABL NB


Komandas nosaukums:SIB
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1T.Teļnova8150816081868181677169.25
2N.Zīds157183175187702175.50
3A.Kaļiņins167162137126592148.00
Summa:4825135065022003164.25
Starpība1411412-20120
Ieskaites punkti:222028
Komandas nosaukums:NB
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1J.Mauriņš176172204222774193.50
2G.Andžāns16099141143543135.75
3T.Erbss132128149157566141.50
Summa:4683994945221883156.92
Starpība-14-114-1220-120
Ieskaites punkti:000202

RTU  VissParBoulingu.lv


Komandas nosaukums:RTU
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Celmiņa8164814481578167632158.00
2G.Vasiļevska8136813481648135569142.25
3M.Umbraško142210135133620155.00
Summa:4585044724511885151.75
Starpība-77-473-61-182
Ieskaites punkti:002002
Komandas nosaukums:VissParBoulingu.lv
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1N.Ļevikins176187156212731182.75
2J.Kobiļuks187160190171708177.00
3N.Tkačenko172204123129628157.00
Summa:5355514695122067172.25
Starpība7747-361182
Ieskaites punkti:220228

Rags Logo 17.ABL –  NB Lēdijas


Komandas nosaukums:Rags
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1D.Šipkēvičs245205178202830207.50
2A.Štokmanis156147213173689172.25
3M.Štokmanis161156152169638159.50
Summa:5625085435442157179.75
Starpība1211756153347
Ieskaites punkti:2222210
Komandas nosaukums:NB Lēdijas
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1I.Liniņa8113815181248116504126.00
2N.Riznika8164814881708116598149.50
3I.Ozola8140816881698135612153.00
Summa:4414914873911810142.83
Starpība-121-17-56-153-347
Ieskaites punkti:000000

Šarmageddon Logo 17.ABLLogo 17.ABL Wii sports resort


Komandas nosaukums:Šarmageddon
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Ručevics8174819282168163745186.25
2E.Ručevics196188193147724181.00
3J.Zālītis8169815181798191690172.50
Summa:5555476045172223179.92
Starpība73-131357202
Ieskaites punkti:202228
Komandas nosaukums:Wii sports resort
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1L.Landmane8105812781458144521130.25
2T.Piternieks133190138174635158.75
3R.T.Zvilna236235178184833208.25
Summa:4825604695102021165.75
Starpība-7313-135-7-202
Ieskaites punkti:020002
6.tūre

NB Lēdijas  RTU


Komandas nosaukums:NB Lēdijas
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1I.Ozola8159811481648155592148.00
2I.Liniņa8117814281388130527131.75
3N.Riznika8161815181418157610152.50
Summa:4614314674661825144.08
Starpība-19-71-120-71
Ieskaites punkti:000202
Komandas nosaukums:RTU
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Celmiņa8150817381208116559139.75
2G.Vasiļevska8154813281488133567141.75
3M.Umbraško160181184181706176.50
Summa:4805024684461896152.67
Starpība19711-2071
Ieskaites punkti:222028

VissParBoulingu.lv Logo 17.ABL Wii sports resort


Komandas nosaukums:VissParBoulingu.lv
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1N.Ļevikins216195198172781195.25
2J.Kobiļuks178149164125616154.00
3N.Tkačenko145124236158663165.75
Summa:5394685984552060171.67
Starpība99-37123-10085
Ieskaites punkti:202026
Komandas nosaukums:Wii sports resort
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1T.Piternieks142126149172589147.25
2P.Piternieks135187166178666166.50
3R.T.Zvilna163192160205720180.00
Summa:4405054755551975164.58
Starpība-9937-123100-85
Ieskaites punkti:020204

NB  – Logo 17.ABL Šarmageddon


Komandas nosaukums:NB
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1J.Mauriņš132158201174665166.25
2T.Erbss12899135126488122.00
3P.Isats181148142145616154.00
Summa:4414054784451769147.42
Starpība-80-75-44-52-251
Ieskaites punkti:000000
Komandas nosaukums:Šarmageddon
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Ručevics8156818181738146656164.00
2E.Ručevics196140164158658164.50
3J.Zālītis8153814381698177642160.50
Summa:5214805224972020163.00
Starpība80754452251
Ieskaites punkti:2222210

SIB Logo 17.ABLLogo 17.ABL Rags


Komandas nosaukums:SIB
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1T.Teļnova8201820482048171780195.00
2J.Raņķis142183154187666166.50
3A.Kaļiņins169178146163656164.00
Summa:5205735125292134175.17
Starpība-4619-783-102
Ieskaites punkti:020204
Komandas nosaukums:Rags
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1J.Štokmanis192195195183765191.25
2A.Štokmanis162179199128668167.00
3D.Šipkēvičs212180196215803200.75
Summa:5665545905262236186.33
Starpība46-1978-3102
Ieskaites punkti:202026
5.tūre

Rags Logo 17.ABL NB


Komandas nosaukums:Rags
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1J.Štokmanis167181181159688172.00
2A.Štokmanis168178182179707176.75
3D.Šipkēvičs195197176568189.33
4Aklais rezultāts134134134.00
Summa:4695545605142097174.75
Starpība54281957158
Ieskaites punkti:2222210
Komandas nosaukums:NB
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1J.Mauriņš180192204171747186.75
2P.Isats140151167153611152.75
3N.Rabkevičs95183170133581145.25
Summa:4155265414571939161.58
Starpība-54-28-19-57-158
Ieskaites punkti:000000

NB Lēdijas Logo 17.ABL Wii sports resort


Komandas nosaukums:NB Lēdijas
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1I.Ozola8148815281328139571142.75
2N.Riznika8138813681458188607151.75
3A.Valdmane8212816781908198767191.75
Summa:5224794915492041162.08
Starpība24-15-63-46-100
Ieskaites punkti:200002
Komandas nosaukums:Wii sports resort
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1L.Landmane8157817781138130577144.25
2R.Baumanis132151168233684171.00
3P.Piternieks201158265224848212.00
Summa:4984945545952141175.75
Starpība-24156346100
Ieskaites punkti:022228

Šarmageddon Logo 17.ABL VissParBoulingu.lv


Komandas nosaukums:Šarmageddon
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Ručevics8205816481958205769192.25
2E.Ručevics128163147201639159.75
3J.Zālītis8132818282128190716179.00
Summa:4815255706122188177.00
Starpība25-168876173
Ieskaites punkti:202228
Komandas nosaukums:VissParBoulingu.lv
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1Pieaicinātais spēlētājs133174138176621155.25
2Pieaicinātais spēlētājs8139816881688172647161.75
3N.Tkačenko176191168180715178.75
Summa:4565414825362015165.25
Starpība-2516-88-76-173
Ieskaites punkti:020002

RTU  – Logo 17.ABL SIB


Komandas nosaukums:RTU
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Celmiņa8138820081768156670167.50
2G.Vasiļevska8149812581118113498124.50
3M.Umbraško209161131148649162.25
Summa:5125024344331881151.42
Starpība-141-29-121-132-423
Ieskaites punkti:000000
Komandas nosaukums:SIB
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1J.Raņķis209154179177719179.75
2N.Zīds242183189182796199.00
3T.Teļnova8194818681798198757189.25
Summa:6535315555652304189.33
Starpība14129121132423
Ieskaites punkti:2222210
4.tūre

Šarmageddon Logo 17.ABL NB Lēdijas


Komandas nosaukums:Šarmageddon
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Ručevics8168817982198202768192.00
2E.Ručevics114136153168571142.75
3J.Zālītis8141816081888130619154.75
Summa:4394915765162022163.17
Starpība-2011016342295
Ieskaites punkti:022228
Komandas nosaukums:NB Lēdijas
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1R.Mauriņa81408968828131449112.25
2I.Liniņa8138812681388135537134.25
3A.Valdmane8157813581698184645161.25
Summa:4593814134741727135.92
Starpība20-110-163-42-295
Ieskaites punkti:200002

Rags Logo 17.ABL RTU


Komandas nosaukums:Rags
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1J.Štokmanis177158198200733183.25
2A.Štokmanis177168158147650162.50
3D.Šipkēvičs214207189211821205.25
Summa:5685335455582204183.67
Starpība1041312570330
Ieskaites punkti:2222210
Komandas nosaukums:RTU
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1Pieaicinātais spēlētājs161110221155647161.75
2G.Vasiļevska8137811481368148535133.75
3A.Celmiņa8150816281478169628157.00
Summa:4644025204881874150.83
Starpība-104-131-25-70-330
Ieskaites punkti:000000

NB  Logo 17.ABL Wii sports resort


Komandas nosaukums:NB
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1G.Andžāns116134106131487121.75
2N.Rabkevičs170137161217685171.25
3T.Erbss123120110127480120.00
Summa:4093913774751652137.67
Starpība-120-101-194-25-440
Ieskaites punkti:000000
Komandas nosaukums:Wii sports resort
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1T.Piternieks164156189134643160.75
2P.Piternieks155171171152649162.25
3R.T.Zvilna210165211214800200.00
Summa:5294925715002092174.33
Starpība12010119425440
Ieskaites punkti:2222210

SIB Logo 17.ABL –  VissParBoulingu.lv


Komandas nosaukums:SIB
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1T.Teļnova8258818881788215839209.75
2N.Zīds178236193179786196.50
3A.Kaļiņins188206195139728182.00
Summa:6326385745412385196.08
Starpība1371513733358
Ieskaites punkti:2222210
Komandas nosaukums:VissParBoulingu.lv
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1N.Ļevikins170188200180738184.50
2J.Kobiļuks162127136155580145.00
3N.Tkačenko163172201173709177.25
Summa:4954875375082027168.92
Starpība-137-151-37-33-358
Ieskaites punkti:000000
3.tūre

Wii sports resort Logo 17.ABLLogo 17.ABL SIB


Komandas nosaukums:Wii sports resort
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1L.Landmane812281458938103463115.75
2P.Piternieks147170244222783195.75
3R.T.Zvilna200170194160724181.00
Summa:4774935394932002164.17
Starpība-31-447083
Ieskaites punkti:002226
Komandas nosaukums:SIB
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Kārkliņš115121162144542135.50
2N.Zīds170186161179696174.00
3A.Kaļiņins223230146162761190.25
Summa:5085374694851999166.58
Starpība3144-70-8-3
Ieskaites punkti:220004

Rags Logo 17.ABL – Logo 17.ABL Šarmageddon


Komandas nosaukums:Rags
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1J.Štokmanis187222221148778194.50
2A.Štokmanis178168160167673168.25
3D.Šipkēvičs279170212217878219.50
Summa:6445605935322329194.08
Starpība170571-9237
Ieskaites punkti:222028
Komandas nosaukums:Šarmageddon
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Ručevics8150816981508180649162.25
2E.Ručevics161202175198736184.00
3J.Zālītis8147816881818147643160.75
Summa:4745555225412092169.00
Starpība-170-5-719-237
Ieskaites punkti:000202

NB Lēdijas  – VissParBoulingu.lv


Komandas nosaukums:NB Lēdijas
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1I.Ozola8179814481568177656164.00
2N.Riznika8163815381458149610152.50
3A.Valdmane8197814781418202687171.75
Summa:5634684665522049162.75
Starpība46-134-10696-98
Ieskaites punkti:200204
Komandas nosaukums:VissParBoulingu.lv
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1N.Ļevikins185254201159799199.75
2J.Kobiļuks154143204155656164.00
3N.Tkačenko178205167142692173.00
Summa:5176025724562147178.92
Starpība-46134106-9698
Ieskaites punkti:022026

RTU  NB


Komandas nosaukums:RTU
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1Pieaicinātais spēlētājs184194183199760190.00
2G.Vasiļevska8116814081218138515128.75
3A.Celmiņa8179817381168199667166.75
Summa:4955234365522006161.83
Starpība13117-29116217
Ieskaites punkti:220228
Komandas nosaukums:NB
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1T.Erbss15699117121493123.25
2P.Isats159133166145603150.75
3N.Rabkevičs167174182170693173.25
Summa:4824064654361789149.08
Starpība-13-11729-116-217
Ieskaites punkti:002002
2.tūre

VissParBoulingu.lv  – Logo 17.ABL Rags


Komandas nosaukums:VissParBoulingu.lv
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1N.Ļevikins159159203177698174.50
2J.Kobiļuks139113134142528132.00
3N.Tkačenko180186174159699174.75
Summa:4784585114781925160.42
Starpība-27-181-9253-247
Ieskaites punkti:000202
Komandas nosaukums:Rags
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1J.Štokmanis131194186122633158.25
2D.Šipkēvičs181278192156807201.75
3A.Štokmanis193167225147732183.00
Summa:5056396034252172181.00
Starpība2718192-53247
Ieskaites punkti:222028

SIB Logo 17.ABLLogo 17.ABL Šarmageddon


Komandas nosaukums:SIB
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1J.Raņķis147236183158724181.00
2N.Zīds186177212178753188.25
3A.Kaļiņins210170173169722180.50
Summa:5435835685052199183.25
Starpība-47638562163
Ieskaites punkti:022228
Komandas nosaukums:Šarmageddon
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Ručevics8230816481638170727181.75
2E.Ručevics167200167115649162.25
3J.Zālītis8177814081378142596149.00
Summa:5905204834432036164.33
Starpība47-63-85-62-163
Ieskaites punkti:200002

Wii sports resort Logo 17.ABL RTU


Komandas nosaukums:Wii sports resort
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1T.Piternieks13397118183531132.75
2R.Baumanis172158180165675168.75
3R.T.Zvilna183176155159673168.25
Summa:4884314535071879156.58
Starpība31-108-83-14-174
Ieskaites punkti:200002
Komandas nosaukums:RTU
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1Pieaicinātais spēlētājs129222178197726181.50
2G.Vasiļevska8156818081378156629157.25
3Pieaicinātais spēlētājs164129213160666166.50
Summa:4575395365212053168.42
Starpība-311088314174
Ieskaites punkti:022228

NB  –  NB Lēdijas


Komandas nosaukums:NB
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1J.Mauriņš188184133204709177.25
2P.Isats158185174153670167.50
3N.Rabkevičs89128178140535133.75
Summa:4354974854971914159.50
Starpība-477-78-58-176
Ieskaites punkti:020002
Komandas nosaukums:NB Lēdijas
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1I.Ozola8150814381508193636159.00
2N.Riznika8130816181908143624156.00
3A.Valdmane8178816281998195734183.50
Summa:4824905635552090166.17
Starpība47-77858176
Ieskaites punkti:202228
1.tūre

RTU   – Logo 17.ABL Šarmageddon


Komandas nosaukums:RTU
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1G.Vasiļevska81458998119897460115.00
2A.Celmiņa8137816881608138603150.75
3M.Umbraško143178137150608152.00
Summa:4414614324011735139.25
Starpība-93-85-53-117-348
Ieskaites punkti:000000
Komandas nosaukums:Šarmageddon
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Ručevics8191820481608193748187.00
2E.Ručevics171169146166652163.00
3J.Zālītis8156815781638143619154.75
Summa:5345464855182083168.25
Starpība938553117348
Ieskaites punkti:2222210

SIB Logo 17.ABL NB Lēdijas


Komandas nosaukums:SIB
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1T.Teļnova8164818381738154674168.50
2N.Zīds200233195169797199.25
3A.Kaļiņins207167191136701175.25
Summa:5795915674672204181.00
Starpība13110067-22276
Ieskaites punkti:222028
Komandas nosaukums:NB Lēdijas
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1I.Liniņa8103815181748111539134.75
2I.Ozola8156815981318143589147.25
3A.Valdmane8165815781718211704176.00
Summa:4484915004891928152.67
Starpība-131-100-6722-276
Ieskaites punkti:000202

Wii sports resort Logo 17.ABLLogo 17.ABL Rags


Komandas nosaukums:Wii sports resort
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1L.Landmane8171816381238116573143.25
2P.Piternieks151211256203821205.25
3R.T.Zvilna157186219146708177.00
Summa:4875686064732134175.17
Starpība-296228566
Ieskaites punkti:022228
Komandas nosaukums:Rags
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1J.Štokmanis181177232162752188.00
2A.Štokmanis173164195151683170.75
3M.Štokmanis162165151155633158.25
Summa:5165065784682068172.33
Starpība29-62-28-5-66
Ieskaites punkti:200002

VissParBoulingu.lv  NB


Komandas nosaukums:VissParBoulingu.lv
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1N.Ļevikins149202149157657164.25
2J.Kobiļuks173136123157589147.25
3N.Tkačenko192162125176655163.75
Summa:5145003974901901158.42
Starpība569122134303
Ieskaites punkti:2222210
Komandas nosaukums:NB
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1G.Andžāns9410111491400100.00
2N.Rabkevičs198173125155651162.75
3P.Isats166135136110547136.75
Summa:4584093753561598133.17
Starpība-56-91-22-134-303
Ieskaites punkti:000000
81337 Kopā apskatīts 12 Apskatīts šodien
Share This

Share This

Share this post with your friends!