Latvijas Komandu Čempionāts
Virslīga

17.ABL Platinum 3.k. — Sezona

Turnīra tabula

Vieta   Komanda Spēles U N Z Summa+/- Punkti Pēdējās 5 spēles
1 RR Dziednieks 4 4 0 0 10252:9401+851 34      
2 Ten Pin 4 3 0 1 9950:9606+344 27      
3 Ax Group 4 4 0 0 9665:9325+340 26      
4 Deep Purple 4 2 0 2 9186:9081+105 23      
5 Wolfpack 4 2 0 2 9628:9765-137 20      
6 Fanatic 4 1 0 3 9631:9857-226 16      
7 Jaunie Buki 4 0 0 4 9290:9734-444 10      
8 Rags 4 0 0 4 9182:10015-833 4      

Rezultātu tabula

Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Logo RR Dziednieks -:- -:- -:- 8:2 8:2 8:2 10:0
2 Logo Ten Pin -:- -:- 7:3 2:8 -:- 8:2 10:0
3 Logo Ax Group -:- -:- 6:4 8:2 6:4 6:4 -:-
4 Logo Deep Purple -:- 3:7 4:6 -:- 6:4 -:- 10:0
5 Logo Wolfpack 2:8 8:2 2:8 -:- -:- 8:2 -:-
6 Logo Fanatic 2:8 -:- 4:6 4:6 -:- -:- 6:4
7 Logo Jaunie Buki 2:8 2:8 4:6 -:- 2:8 -:- -:-
8 Logo Rags 0:10 0:10 -:- 0:10 -:- 4:6 -:-

Spēles


Spēle Rezultāts Summas
09/01/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Jaunie Buki Wolfpack
2 - 8 2220:2286
09/01/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Fanatic RR Dziednieks
2 - 8 2354:2630
09/01/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Deep Purple Ax Group
4 - 6 2304:2351
09/01/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Rags Ten Pin
0 - 10 2280:2555
16/01/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RR Dziednieks Jaunie Buki
8 - 2 2580:2420
16/01/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Rags Deep Purple
0 - 10 2200:2425
16/01/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ten Pin Wolfpack
2 - 8 2512:2711
16/01/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ax Group Fanatic
6 - 4 2551:2499
23/01/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Wolfpack RR Dziednieks
2 - 8 2344:2556
23/01/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ax Group Jaunie Buki
6 - 4 2286:2235
23/01/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ten Pin Deep Purple
7 - 3 2301:2200
23/01/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Fanatic Rags
6 - 4 2549:2419
30/01/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Deep Purple Fanatic
6 - 4 2257:2229
30/01/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Jaunie Buki Ten Pin
2 - 8 2415:2582
30/01/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RR Dziednieks Rags
10 - 0 2486:2283
30/01/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Wolfpack Ax Group
2 - 8 2287:2477
06/02/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Rags Ax Group
-:- -:-
06/02/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Fanatic Wolfpack
-:- -:-
06/02/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Deep Purple Jaunie Buki
-:- -:-
06/02/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ten Pin RR Dziednieks
-:- -:-
13/02/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ax Group Ten Pin
-:- -:-
13/02/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RR Dziednieks Deep Purple
-:- -:-
13/02/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Wolfpack Rags
-:- -:-
13/02/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Jaunie Buki Fanatic
-:- -:-
20/02/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Jaunie Buki Rags
-:- -:-
20/02/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Fanatic Ten Pin
-:- -:-
20/02/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ax Group RR Dziednieks
-:- -:-
20/02/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Wolfpack Deep Purple
-:- -:-

Komandas

Ax Group

Vieta
3
Spēles
4
Uzvaras
4
Neizšķirti
0
Zaudējumi
0

Nākamā spēle

Rags Ax Group

0. Spēles laiks

2. jūnija 2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Wolfpack Ax Group

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Deep Purple

Vieta
4
Spēles
4
Uzvaras
2
Neizšķirti
0
Zaudējumi
2

Nākamā spēle

Deep Purple Jaunie Buki

0. Spēles laiks

2. jūnija 2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Deep Purple Fanatic

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

6 - 4

Fanatic

Vieta
6
Spēles
4
Uzvaras
1
Neizšķirti
0
Zaudējumi
3

Nākamā spēle

Fanatic Wolfpack

0. Spēles laiks

2. jūnija 2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Deep Purple Fanatic

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

6 - 4

Jaunie Buki

Vieta
7
Spēles
4
Uzvaras
0
Neizšķirti
0
Zaudējumi
4

Nākamā spēle

Deep Purple Jaunie Buki

0. Spēles laiks

2. jūnija 2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Jaunie Buki Ten Pin

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Rags

Vieta
8
Spēles
4
Uzvaras
0
Neizšķirti
0
Zaudējumi
4

Nākamā spēle

Rags Ax Group

0. Spēles laiks

2. jūnija 2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

RR Dziednieks Rags

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

10 - 0

RR Dziednieks

Vieta
1
Spēles
4
Uzvaras
4
Neizšķirti
0
Zaudējumi
0

Nākamā spēle

Ten Pin RR Dziednieks

0. Spēles laiks

2. jūnija 2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

RR Dziednieks Rags

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

10 - 0

Ten Pin

Vieta
2
Spēles
4
Uzvaras
3
Neizšķirti
0
Zaudējumi
1

Nākamā spēle

Ten Pin RR Dziednieks

0. Spēles laiks

2. jūnija 2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Jaunie Buki Ten Pin

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Wolfpack

Vieta
5
Spēles
4
Uzvaras
2
Neizšķirti
0
Zaudējumi
2

Nākamā spēle

Fanatic Wolfpack

0. Spēles laiks

2. jūnija 2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Wolfpack Ax Group

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8


10.5. Pēc katra apļa visas komandas iegūst bonusa punktus atkarībā no iegūtās vietas šajā aplī. Par pirmo 1. tiek saņemti 8 punkti, par 2. vietu – 7 punkti, …, par 8. vietu – 1 punkts. Bonusa punkti tiek uzkrāti pirmajos trīs apļos un tiek summēti katrai komandai. Pēc pārejas uz citu divizionu, punkti seko līdzi komandai. Uzkrātie punkti ir “starta kapitāls” pirms 4.apļa sākuma. Pēdējā, 4.aplī, bonusa punktiem klāt tiek summēti visi spēles punkti par 4.apli.

KomandasTen PinRR DziednieksJaunie BukiAx GroupRagsDeep PurpleWolfpackFanatic
Bonuspunkti par 1.kārtu85678423
Bonuspunkti par 2.kārtu76487583
Bonuspunkti par 3.kārtu
Kopējais bonuspunktu skaits15111015159106

Spēlētāju Rekordi 3.kārtā:

Vīriešu konkurence:

Jauns 1 spēles Individuālais rekords:

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
A.Zavjalovs (Wolfpack) – 891.

Sieviešu konkurence:

Jauns 1 spēles Individuālais rekords:

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:

/spiežam uz logo, lai apskatītu Līgas 1.,2. kārtas statistiku/

Latvijas Komandu Čempionāts
Virslīga

17.ABL Platinum 2.k. — Sezona

Turnīra tabula

Vieta   Komanda Spēles U N Z Summa+/- Punkti Pēdējās 5 spēles
1 Ax Group 7 6 0 1 17884:16915+969 54       
2 Ten Pin 7 5 0 2 17682:17078+604 42       
3 RR Dziednieks 7 5 0 2 17392:16821+571 42       
4 Deep Purple 7 3 0 4 16930:16959-29 38       
5 Jaunie Buki 7 4 0 3 17280:17373-93 32       
6 Fanatic 7 2 0 5 17322:17480-158 26       
7 TMRE 7 2 0 5 15950:17051-1101 24       
8 Aldens Holding 7 1 0 6 16433:17196-763 22       

Rezultātu tabula

Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Logo Ax Group 10:0 4:6 8:2 8:2 6:4 10:0 8:2
2 Logo Ten Pin 0:10 8:2 6:4 10:0 8:2 2:8 8:2
3 Logo RR Dziednieks 6:4 2:8 6:4 4:6 8:2 8:2 8:2
4 Logo Deep Purple 2:8 4:6 4:6 8:2 8:2 4:6 8:2
5 Logo Jaunie Buki 2:8 0:10 6:4 2:8 8:2 8:2 6:4
6 Logo Fanatic 4:6 2:8 2:8 2:8 2:8 8:2 6:4
7 Logo TMRE 0:10 8:2 2:8 6:4 2:8 2:8 4:6
8 Logo Aldens Holding 2:8 2:8 2:8 2:8 4:6 4:6 6:4

Spēles


Spēle Rezultāts Summas
31/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Deep Purple TMRE
4 - 6 2365:2429
31/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Fanatic Jaunie Buki
2 - 8 2457:2517
31/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RR Dziednieks Ten Pin
2 - 8 2442:2517
31/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Aldens Holding Ax Group
2 - 8 2404:2494
07/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Jaunie Buki Deep Purple
2 - 8 2390:2468
07/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Aldens Holding RR Dziednieks
2 - 8 2240:2447
07/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ax Group TMRE
10 - 0 2415:1991
07/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Fanatic Ten Pin
2 - 8 2556:2808
14/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RR Dziednieks Fanatic
8 - 2 2418:2373
14/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ten Pin TMRE
2 - 8 2256:2337
14/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Jaunie Buki Aldens Holding
6 - 4 2550:2368
14/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Deep Purple Ax Group
2 - 8 2372:2477
21/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
TMRE Jaunie Buki
2 - 8 2289:2500
21/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ten Pin Deep Purple
6 - 4 2479:2439
21/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ax Group RR Dziednieks
4 - 6 2502:2517
21/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Fanatic Aldens Holding
6 - 4 2460:2458
28/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ten Pin Ax Group
0 - 10 2479:2738
28/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Jaunie Buki RR Dziednieks
6 - 4 2459:2454
28/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
TMRE Aldens Holding
4 - 6 2351:2369
28/11/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Deep Purple Fanatic
8 - 2 2392:2368
05/12/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Aldens Holding Ten Pin
2 - 8 2221:2427
05/12/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Fanatic TMRE
8 - 2 2475:2250
05/12/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RR Dziednieks Deep Purple
6 - 4 2443:2427
05/12/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ax Group Jaunie Buki
8 - 2 2621:2519
12/12/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Fanatic Ax Group
4 - 6 2633:2637
12/12/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Deep Purple Aldens Holding
8 - 2 2467:2373
12/12/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ten Pin Jaunie Buki
10 - 0 2716:2345
12/12/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
TMRE RR Dziednieks
2 - 8 2303:2671

Komandas

Aldens Holding

Vieta
8
Spēles
7
Uzvaras
1
Neizšķirti
0
Zaudējumi
6

Iepriekšējā spēle

Deep Purple Aldens Holding

0. Spēles laiks

12. decembra 2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

8 - 2

Ax Group

Vieta
1
Spēles
7
Uzvaras
6
Neizšķirti
0
Zaudējumi
1

Iepriekšējā spēle

Fanatic Ax Group

0. Spēles laiks

12. decembra 2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

4 - 6

Deep Purple

Vieta
4
Spēles
7
Uzvaras
3
Neizšķirti
0
Zaudējumi
4

Iepriekšējā spēle

Deep Purple Aldens Holding

0. Spēles laiks

12. decembra 2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

8 - 2

Fanatic

Vieta
6
Spēles
7
Uzvaras
2
Neizšķirti
0
Zaudējumi
5

Iepriekšējā spēle

Fanatic Ax Group

0. Spēles laiks

12. decembra 2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

4 - 6

Jaunie Buki

Vieta
5
Spēles
7
Uzvaras
4
Neizšķirti
0
Zaudējumi
3

Iepriekšējā spēle

Ten Pin Jaunie Buki

0. Spēles laiks

12. decembra 2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

10 - 0

RR Dziednieks

Vieta
3
Spēles
7
Uzvaras
5
Neizšķirti
0
Zaudējumi
2

Iepriekšējā spēle

TMRE RR Dziednieks

0. Spēles laiks

12. decembra 2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Ten Pin

Vieta
2
Spēles
7
Uzvaras
5
Neizšķirti
0
Zaudējumi
2

Iepriekšējā spēle

Ten Pin Jaunie Buki

0. Spēles laiks

12. decembra 2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

10 - 0

TMRE

Vieta
7
Spēles
7
Uzvaras
2
Neizšķirti
0
Zaudējumi
5

Iepriekšējā spēle

TMRE RR Dziednieks

0. Spēles laiks

12. decembra 2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8


Spēlētāju Rekordi 2.kārtā:

Vīriešu konkurence:

Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Edmunds Jansons (Ax Group) – 298 (VIDEO);
Artemijs Hudjakovs (Ax Group) – 300 /atkārtots personiskais rekords/ (VIDEO);
Gints Aksiks (Ax Group) – 265;
Rihards Kovaļenko (Ten Pin) – 290.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Gints Aksiks (Ax Group) – 894;
Sergejs Kravcovs (Fanatic) – 844.

Sieviešu konkurence:

Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Elizabete Gorina (Fanatic) – 288 – JAUNS 1 SPĒLES LĪGAS REKORDS.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Elizabete Gorina (Fanatic) – 890.

/spiežam uz logo, lai apskatītu Līgas 1.,2. kārtas statistiku/

Latvijas Komandu Čempionāts
Virslīga

17.ABL Platinum 1.k. — Sezona

Turnīra tabula

Vieta   Komanda Spēles U N Z Summa+/- Punkti Pēdējās 5 spēles
1 Ten Pin 7 7 0 0 17248:15939+1309 54       
2 Ax Group 7 4 0 3 16425:16323+102 42       
3 Jaunie Buki 7 3 1 3 16996:16714+282 41       
4 RR Dziednieks 7 4 0 3 16128:15996+132 38       
5 Deep Purple 7 3 0 4 16187:16173+14 34       
6 Fanatic 7 3 1 3 16384:16625-241 31       
7 Wolfpack 7 2 0 5 16560:16929-369 26       
8 NB Seniors 7 1 0 6 15619:16848-1229 14       

Rezultātu tabula

Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Logo Ten Pin 8:2 6:4 6:4 8:2 10:0 6:4 10:0
2 Logo Ax Group 2:8 8:2 4:6 4:6 8:2 8:2 8:2
3 Logo Jaunie Buki 4:6 2:8 10:0 2:8 5:5 8:2 10:0
4 Logo RR Dziednieks 4:6 6:4 0:10 6:4 4:6 10:0 8:2
5 Logo Deep Purple 2:8 6:4 8:2 4:6 2:8 4:6 8:2
6 Logo Fanatic 0:10 2:8 5:5 6:4 8:2 6:4 4:6
7 Logo Wolfpack 4:6 2:8 2:8 0:10 6:4 4:6 8:2
8 Logo NB Seniors 0:10 2:8 0:10 2:8 2:8 6:4 2:8

Spēles


Spēle Rezultāts Summas
12/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Jaunie Buki NB Seniors
10 - 0 2388:2112
12/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Fanatic RR Dziednieks
6 - 4 2348:2337
12/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Deep Purple Ten Pin
2 - 8 2176:2327
12/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Wolfpack Ax Group
2 - 8 2340:2526
19/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RR Dziednieks Jaunie Buki
0 - 10 2301:2416
19/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Wolfpack Deep Purple
6 - 4 2318:2307
19/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ax Group NB Seniors
8 - 2 2402:2230
19/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Fanatic Ten Pin
0 - 10 2220:2647
26/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Deep Purple Fanatic
2 - 8 2101:2302
26/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ten Pin NB Seniors
10 - 0 2588:2309
26/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RR Dziednieks Wolfpack
10 - 0 2474:2340
26/09/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Jaunie Buki Ax Group
2 - 8 2266:2341
03/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
NB Seniors RR Dziednieks
2 - 8 2196:2292
03/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ten Pin Jaunie Buki
6 - 4 2529:2485
03/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ax Group Deep Purple
4 - 6 2252:2333
03/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Fanatic Wolfpack
6 - 4 2492:2348
10/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ten Pin Ax Group
8 - 2 2500:2224
10/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
RR Dziednieks Deep Purple
6 - 4 2231:2211
10/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
NB Seniors Wolfpack
2 - 8 2301:2524
10/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Jaunie Buki Fanatic
5 - 5 2509:2461
17/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Wolfpack Ten Pin
4 - 6 2389:2439
17/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Fanatic NB Seniors
4 - 6 2264:2270
17/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Deep Purple Jaunie Buki
8 - 2 2669:2542
17/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ax Group RR Dziednieks
4 - 6 2267:2357
24/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Fanatic Ax Group
2 - 8 2297:2413
24/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Jaunie Buki Wolfpack
8 - 2 2390:2301
24/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Ten Pin RR Dziednieks
6 - 4 2218:2136
24/10/2022 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
NB Seniors Deep Purple
2 - 8 2201:2390

Komandas

Ax Group

Vieta
2
Spēles
7
Uzvaras
4
Neizšķirti
0
Zaudējumi
3

Iepriekšējā spēle

Fanatic Ax Group

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Deep Purple

Vieta
5
Spēles
7
Uzvaras
3
Neizšķirti
0
Zaudējumi
4

Iepriekšējā spēle

NB Seniors Deep Purple

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Fanatic

Vieta
6
Spēles
7
Uzvaras
3
Neizšķirti
1
Zaudējumi
3

Iepriekšējā spēle

Fanatic Ax Group

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Jaunie Buki

Vieta
3
Spēles
7
Uzvaras
3
Neizšķirti
1
Zaudējumi
3

Iepriekšējā spēle

Jaunie Buki Wolfpack

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

8 - 2

NB Seniors

Vieta
8
Spēles
7
Uzvaras
1
Neizšķirti
0
Zaudējumi
6

Iepriekšējā spēle

NB Seniors Deep Purple

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

RR Dziednieks

Vieta
4
Spēles
7
Uzvaras
4
Neizšķirti
0
Zaudējumi
3

Iepriekšējā spēle

Ten Pin RR Dziednieks

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

6 - 4

Ten Pin

Vieta
1
Spēles
7
Uzvaras
7
Neizšķirti
0
Zaudējumi
0

Iepriekšējā spēle

Ten Pin RR Dziednieks

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

6 - 4

Wolfpack

Vieta
7
Spēles
7
Uzvaras
2
Neizšķirti
0
Zaudējumi
5

Iepriekšējā spēle

Jaunie Buki Wolfpack

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

8 - 2


Spēlētāju Rekordi 1.kārtā:

Vīriešu konkurence:

Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Tomass Teresčenko (Wolfpack) – 299;
Toms Burkovskis (Deep Purple) – 257.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Tomass Teresčenko (Wolfpack) – 972.

Sieviešu konkurence:

Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Elizabete Gorina (Fanatic) – 254.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Elizabete Gorina (Fanatic) – 827.

Līgas Kauss 2022

Atjaunots: 24.01.2023

* Vidējais salīdzinot ar iepriekšējo nedēļu.

VietaKomandaKomandas kopsummaNospēlētās partijasKomandas vidējais 1.kārtaKomandas vidējais 2.kārtaKomandas vidējais 3.kārtaKomandas vidējais*Vid.
1Ten Pin42298204205.33210.50204.67207.34-0.97
2Ax Group41497204195.54212.90199.67203.42-0.81
3/4 (+1)RR Dziednieks41286204192.00207.05215.72202.380.66
4/3 (-1)Jaunie Buki41151204202.33205.71190.97201.72-0.97
5Fanatic41108204195.05206.21205.61201.510.68
6Dep Purple40046204192.70201.55192.47196.30-0.81
7Wolfpack39218200197.14191.46203.92196.09-0.05
8Rags37764204181.70185.74191.64185.121.03

ABL 16 sezonu tituli: ABL 16 sezonu-tituli
ABL rekordi: Rekordi
Spēļu grafiks 1.kārta: 17.ABL_Spēļu grafiks_1.Kārta doc; 17.ABL_Spēļu grafiks_1.Kārta docx – 05.09.2022
Spēļu grafiks 2.kārta: 17.ABL_Spēļu grafiks_2.Kārta – 27.10.2022
Spēļu grafiks 3.kārta: 17.ABL_Spēļu grafiks_3.Kārta – 01.01.2023
Eļļojums 1.kārta: Eļļa_16.ABL_1.Aplis – 05.09.2022;
Eļļojums 2.kārta: Eļļa_16.ABL_2.Aplis – 30.08.2022;
Eļļojums 3.kārta: Eļļa_16.ABL_3.Aplis – 30.08.2022;
Eļļojums 4.kārta: Eļļa_16.ABL_4.Aplis – 30.08.2022
Reglaments LV: 17.ABL Reglaments – 05.09.2022
Reglaments RU: 17.ABL Регламент – 05.09.2022
Spēles protokols: 17.ABL Protokols

17.ABL Preses relīze – 05.09.2022

 

Statistika:

 

Platinum divizions excel: 17. ABL PLATINUM results – 24.01.2023

Nospēlēto spēļu skaits ABL: Nospēlēto spēļu skaits
ABL Labākais komandu rezultāts 1 spēle: 1.spēle
ABL Labākais komandu rezultāts 4 spēles: 4.spēles
ABL Komandu Statistika: Komandu statistika
Visu sezonu komandu TOPS: Komandu TOPS
Visu sezonu vīriešu vidējais: Vidējais vīrieši
Visu sezonu sieviešu vidējais: Vidējais sievietes

Spēlētāju 1 un 4 spēļu rekordi: ABL Spelētāju rekordi | www.VissParBoulingu.lv

12.2. Kopējais individuālais reitings tiek rēķināts tikai spēlētājiem, kuri sezonā ir nospēlējuši vismaz 50 partijas.

Kolonnās (slejās) “Labākais 1 spēles rezultāts” un “Labākā summa (4.spēles)” var redzēt tekošās sezonas (kārtas) labākos rezultātus, bet kolonnā (slejā) “Rekords” ir redzams spēlētāja visu laiku labākais rezultāts iekš ABL (1 spēles no 8 ABL sezonas).

3.kārta

Vieta “-“ nozīmē, ka spēlētājs netiek ieskaitīts kopējā reitingā, jo ir nospēlējis mazāk par 50 spēlēm sezonā.

Vīriešu reitings

Excel (pilnais): Vīriešu reitings – 24.01.2023

VietaKomandaVārds, UzvārdsVidējais bez handikapa 1.kārtaVidējais bez handikapa 2.kārtaVidējais bez handikapa 3.kārtaVidējais bez handikapaSpēlesSpēles ABL(17.ABL 1.k.)(17.ABL 2.k.)Labākais 1.spēles rezultātsRekords(17.ABL 1.k.)(17.ABL 2.k.)Labākā summa (4.spēles)Rekords
1Ten PinArtūrs Ļevikins228.70227.21212.83224.66565782672692633009379878671101
2Ax GroupArtemijs Hudjakovs199.83220.45212.42209.89566512683002653009209719011023
3Deep PurplePēteris Cimdiņš198.11215.57213.58208.03687482592572593009189069321008
4RR DziednieksJānis Zemītis0.00219.82221.42220.3040557026424429009799101017
5Ax GroupEdmunds Jansons205.65231.30200.25215.44481682462982252989039708041009
6Jaunie BukiIvars Vinters202.18212.35194.67204.0760657267268238299865923852977
7RR DziednieksAndis Dārziņš202.00206.32223.25208.71566522482552542988328779151003
8Ten PinRihards Kovaļenko213.64214.64213.58214.04683292772902762909559779031011
9Jaunie BukiToms Pultraks195.86192.25183.92192.266811852542442232998878127741011
10Deep PurpleAleksandrs Tjuļins194.36205.08196.17198.7264794256245249278923887819953
12Jaunie BukiMārtiņš Vilnis211.90209.88194.33207.2756957256256237290896952853988
13Ten PinInts Krievkalns189.67199.89187.58193.7564798236269236300814891816983
14RR DziednieksArvils Sproģis178.75193.25211.00187.1736203232258246276779819844917
15RR DziednieksRaimonds Zemītis0.00200.75198.25199.752036402622232950860796977
16Jaunie BukiElvijs Udo Dimpers201.63217.750.00211.302069423724803008289170978
17Deep PurpleToms Burkovskis185.64181.11167.67180.606899257226211257828784719835
19Ax GroupGints Aksiks186.36204.13161.50192.2056485223265177265810894646894
25RR DziednieksAivars Belickis199.75183.000.00197.6632513247216029984773201005
26FanaticSergejs Kravcovs175.25190.14198.00185.4068136232249225257807844830844
27WolfpackDmitrijs Dumcevs186.35189.96197.17190.21561135265255255300866849885916
28WolfpackArtūrs Zavjalovs193.79190.05208.67195.5260696251239246255809814891891
29WolfpackTomass Teresčenko215.75218.40205.92214.6760381299266279299972911935972
31RagsJānis Štokmanis181.21208.38192.75193.6557183232248240278778908812908
32RagsAleksis Štokmanis171.50184.26172.13177.0563183225224194277732773693922
33RagsDāvis Šipkēvičs204.65188.800.00199.853319027922702798788260878
34RagsMāris Štokmanis158.88162.050.00161.20305016921002276386710671
35Ax GroupDmitrijs Čebotarjovs0.000.00199.25199.251225400239279008461011

Sieviešu reitings

Excel (pilnais): Sieviešu reitings – 24.01.2023

VietaKomandaVārds, UzvārdsVidējais bez handikapa 1.kārtaVidējais bez handikapa 2.kārtaVidējais bez handikapa 3.kārtaVidējais bez handikapaSpēlesSpēles ABL(17.ABL 1.k.)(17.ABL 2.k.)Labākais 1.spēles rezultātsRekords(17.ABL 1.k.)(17.ABL 2.k.)Labākā summa (4.spēles)Rekords
1Ten PinVeronika Hudjakova170.330.000.00170.33125512030027869700913
2Ax GroupKarīna Maslova183.50184.380.00184.002864324723202798057780863
3FanaticElizabete Gorina196.00204.71199.67200.2468124254288279288827890869890
4FanaticMarija Ļevikina197.89207.79203.17202.9068345243263277277851902874982

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.tūre

PLATINUM diviziona 3.kārtas 3.tūres statistika

3.tūre (23.01.2023)
Summa:
A.DārziņšRR Dziednieks888(222.00)
E.GorinaFanatic869(217.25)
Viena spēle:
D.DumcevsWolfpack255
E.GorinaFanatic279
Komandas kopsumma:
RR Dziednieks2556(213.00)
Komandas spēle:
Fanatic765 (255.00)

Vārds,uzvārdsPunkti (virs 230)
E.Gorina279
D.Dumcevs255
A.Tjuļins249
M.Ļevikina245
A.Hudjakovs243
J.Zemītis242
J.Štokmanis240
A.Dārziņš237
D.Čebotarjovs233
A.Ļevikins231

Komandu individuālie rekordi:
Jauns 1 spēles rekords:
Fanatic – 765 (17.ABL 3.k.) – 23.01.2023.

Individuālie rekordi:


2.tūre

PLATINUM diviziona 3.kārtas 2.tūres statistika

2.tūre (16.01.2023)
Summa:
T.TeresčenkoWolfpack935(233.75)
M.ĻevikinaFanatic874(218.50)
Viena spēle:
T.TeresčenkoWolfpack279
M.ĻevikinaFanatic277
Komandas kopsumma:
Wolfpack2711(225.92)
Komandas spēle:
Ten Pin741 (247.00)

Vārds,uzvārdsPunkti (virs 230)
T.Teresčenko279
M.Ļevikina277
R.Kovaļenko276
A.Hudjakovs265
A.Ļevikins263
P.Cimdiņš259
D.Dumcevs255
A.Dārziņš254
E.Gorina247
A.Zavjalovs246
J.Zemītis244
D.Čebotarjovs239
I.Vinters238
M.Vilnis237

Komandu individuālie rekordi:
Jauns 4 spēļu rekords:
Wolfpack – 2711 (17.ABL 3.k.) – 16.01.2023.

Individuālie rekordi:
Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
A.Zavjalovs (Wolfpack) – 891.


1.tūre

PLATINUM diviziona 3.kārtas 1.tūres statistika

1.tūre (09.01.2023)
Summa:
J.ZemītisRR Dziednieks910(227.50)
M.ĻevikinaFanatic778(194.50)
Viena spēle:
P.CimdiņšDeep Purple257
E.GorinaFanatic221
Komandas kopsumma:
RR Dziednieks2630(219.17)
Komandas spēle:
RR Dziednieks726 (242.00)

Vārds,uzvārdsPunkti (virs 230)
P.Cimdiņš257
R.Kovaļenko246
A.Sproģis246
A.Dārziņš243
A.Zavjalovs242
J.Zemītis237
I.Krievkalns236
A.Tjuļins236
A.Hudjakovs235
I.Vinters234

Komandu individuālie rekordi:

Individuālie rekordi:

17.ABL

Spēlētāju labākie individuālie rezultāti 17.ABL – Platinum divizions | www.VissParBoulingu.lv

3.kārta

TOP 10 3.kārta pēc 3.tūres – 17.ABL_TOP-10_Platinum – 24.01.2023
TOP 10 3.kārta pēc 2.tūres – 17.ABL_TOP-10_Platinum – 17.01.2023
TOP 10 3.kārta pēc 1.tūres – 17.ABL_TOP-10_Platinum – 10.01.2023

Pēc 3.tūres:

TOP 10 Platinum pēc 3.tūres

Pēc 2.tūres:

TOP 10 Platinum pēc 2.tūres

Pēc 1.tūres:

TOP 10 Platinum pēc 1.tūres


2.kārta

TOP 10 pēc 2.kārtas – 17.ABL_TOP-10_Platinum – 13.12.2022

TOP 10 2.kārta pēc 6.tūres – 17.ABL_TOP-10_Platinum – 06.12.2022
TOP 10 2.kārta pēc 5.tūres – 17.ABL_TOP-10_Platinum – 29.11.2022
TOP 10 2.kārta pēc 4.tūres – 17.ABL_TOP-10_Platinum – 22.11.2022
TOP 10 2.kārta pēc 3.tūres – 17.ABL_TOP-10_Platinum – 15.11.2022
TOP 10 2.kārta pēc 2.tūres – 17.ABL_TOP-10_Platinum – 08.11.2022
TOP 10 2.kārta pēc 1.tūres – 17.ABL_TOP-10_Platinum – 01.11.2022

Pēc 2.kārtas:

TOP 10 Platinum pēc 7.tūres

Pēc 6.tūres:

TOP 10 Platinum pēc 6.tūres

Pēc 5.tūres:

E.Gorina (Fanatic) – 890 (rekords 1.tūrē).

TOP 10 Platinum pēc 5.tūres

 

Pēc 4.tūres:

TOP 10 Platinum pēc 4.tūres

Pēc 3.tūres:

TOP 10 Platinum pēc 3.tūres

Pēc 2.tūres:

TOP 10 Platinum pēc 2.tūres

Pēc 1.tūres:

TOP 10 Platinum pēc 1.tūres


1.kārta

TOP 10 pēc 1.kārtas – 17.ABL_TOP-10_Platinum – 25.10.2022

TOP 10 1.kārta pēc 6.tūres – 17.ABL_TOP-10_Platinum – 18.10.2022
TOP 10 1.kārta pēc 5.tūres – 17.ABL_TOP-10_Platinum – 11.10.2022
TOP 10 1.kārta pēc 4.tūres – 17.ABL_TOP-10_Platinum – 07.10.2022

Pēc 1.kārtas:

TOP 10 Platinum pēc 1.kārtas

Pēc 6.tūres:

TOP 10 Platinum pēc 6.tūres

Pēc 5.tūres:

TOP 10 Platinum pēc 5.tūres

Pēc 4.tūres:TOP 10 Platinum

Komandu rekords:

1.spēle:

 – Kopējā tabula Labākais rezultāts

Deep Purple – 740 (16.ABL 2.k.) – 10.01.2022;
Fanatic – 765 (17.ABL 3.k.) – 23.01.2023;
RR Dziednieks – 748 (10.ABL);
Ax Group – 812 – (16.ABL 4.k.) – 16.05.2022;
Ten Pin – 768 – /01.05.2019/ (13.ABL);
Jaunie Buki – 784 – /14.03.2022/ (16.ABL 3.k.);
Rags – 716 (10.ABL);
Wolfpack – 761 (10.ABL).

4.spēles:

 – Kopējā tabula Labākais rezultāts

Deep Purple – 2669 (17.ABL 1.k.) – 18.10.2022;
Fanatic – 2633 (17.ABL 2.k.) – 12.12.2022;
RR Dziednieks – 2746 – /01.07.2020/ (14.ABL 4.k.);
Ax Group – 2649 – /07.10.2020/ (15.ABL 1.k.);
Ten Pin – 2808 (17.ABL 2.k.) – 07.11.2022;
Jaunie Buki – 2655 – /03.04.2019/ (13.ABL);
Rags – 2720 (10.ABL);
Wolfpack – 2711 (17.ABL 3.k.) – 16.01.2023.


Diviziona rekordi:

1.spēle: BASK APS 812;
1) BASK APS – 812 (16.ABL 4.kārta).


4.spēles: unBOWLIEvable – 2904;
1) unBOWLIEvable – 2904 (13.ABL 4.kārta).

Komanu sastāvus varat atrast komandu profilos: Amatieru Boulinga Līgas komandas | www.VissParBoulingu.lv

Šeit redzama statistika par komandām, kas piedalās ABL. Statistikā ir ietvertas arī komandas, kas senāk spēlējušas un tagad vairs neņem dalību. Statistikā redzams izspēlēto spēļu skaits, cik ir uzvarētas spēles, neizšķirti, zaudējumi. Uzvaru % = Uzvaras/Spēles. Iegūtie punkti, zaudētie punkti, +/- un kopējie punkti . Punkti tiek rēķināti sekojoši: par uzvarētu spēli tiek doti 2 punkti, neizšķirtu 1 punkts, zaudējumu 0. Pēc katras nospēlētas tūres visos divizionos tabula tiks saglabāta un ievietota mājas lapā (zem tabulas, pdf/excel formātā), tādējādi varēsiet salīdzināt statistiku pēc katras tūres.

Izmaiņas TOP 20 – Ax Group no 17 vietas uz 16 vietu.

VietaKomandaSpēlesUzvarasNeizšķirtiZaudējumiUzvaru %Iegūtie punktiZaudētie punkti+/-Punkti
1Wolfpack305171121220.56116201220400354
2Jaunie Buki (Vecie Buki, OPcar.lv)335168171500.50116151459156353
3Universal Services342162161640.47415671569-2340
4Pārdaugava (Pārdaugavas AVANGARDS, SamoKat)324162141480.515631429134338
5Returned (Atlaiders)284152141180.53513851203182318
6XXX (BK RIX)327149131650.45614611525-64311
7Ten Pin1951441500.7381287663624289
8Korness271129131290.4761305126738271
9RTU32613091870.39913061706-400269
10SigusDAX (DAX&Nika, Dinamit)22312417820.5561134820314265
11Šarmageddon23813111060.5512161092124263
12RR Dziednieks1671290380.7721188482706258
13Nedzirdīgo Boulings25212821220.5081225119332258
14Level Up (BASK)26712541380.46812111281-70254
15Deep Purple (Pandora, Next Project, United Sexy Bowlers, Angely Merkel)25212261240.4841210120010250
16Ax Group (BASK APS)2071201860.581131919212241
17777 (Hyaluron, AGED, Energy Sistem)20911315810.5411012800212241
18NB Seniors (Nedzirdīgo Boulings 2)23611531180.48711371153-16233
19Amberfish (Premi Food, Ligums.lv/ZG, Zivju Gurmans)28510551750.36811671515-348215
20Flowers233101111210.4339501098-148213
21Bowling Sharks (IT Stars)30510281950.33411201720-600212
22VissParBoulingu.lv1991050940.5281082908174210
23Bossi1799114740.508837707130196
24TMRE Revolution (TK 12, Atriebības Blice)1548818480.571763519244194
25unBOWLIEvable110920180.836829271558184
26Liquid Time (PVA Strikers)180901890.5952848104181
27Pin Pushers (Intense)191869960.45841855-14181
28Legends (Nuda Veritas, Pensionāri)146856550.582727555172176
29Sun Ball (LABA Juniors)167880790.52785381736176
30NB Lēdijas (Nedzirdīgo Boulings 3)170850850.586783334170
31AB Sistems (Baltic Taste, iSargs, Intensa.pro, Bars, Buveleti.lv, Riga FC)167809780.47975270844169
32iMarketings (Discover Group, Sport Kid)1877712980.412733891-158166
33SIB117770400.658718452266154
34Stargorod (Dzelzceļnieku MIX, Lokomotīve 1, Quattro)120708420.583562398164148
35Rags (Hansab, Red Star)137676640.489575619-44140
36CAPAROL119670520.56363955188134
37JBP (LABA Vecāki)144650790.451649791-142130
38U - 18 (ŠAR-A)124551680.444575665-90111
39Aldens Holding88550330.625546334212110
40Bite Citāda Komanda103509440.48543638848109
41Uzsmaidi Mums125523700.416506656-150107
42Lursoft147491970.333552918-36699
43Nopietni87471390.544684026695
44GR8844211310.53673333495
45Hola113429620.372375529-15493
46Stormans118445690.373441631-19093
47Wolverine64370270.5783562847274
48Go HARD53331190.62331921110867
49Zaļie Pumpuri1413311070.2343811029-64867
50Team Rockets (Team Rocket)97261700.268319651-33253
51Citylife/Cherry37232120.6221801166448
52Wii sports resort54240300.444269271-248
53Straujie (MKJJ)51231270.451199241-4247
54Mr Fixer (Molotov)54190350.352218322-10438
55Reload40181210.45187213-2637
56Forsāža32170150.5311751453034
57Lokomotīve 237126190.324127169-4230
58Molotovs (Simple People)23130100.5651221081426
59Doka37106210.27111185-7426
60The Incredibowls1811250.61189553424
61PērcTe.lv32110210.344117203-8622
62Smeshariki5283410.15478338-26019
63Senči168260.572561618
64Rags-2178090.4715680-2416
65Wii Fit Plus2280140.36474146-7216
66Jūrmala GANG & Ko177190.4128981815
67Viss Bumbās177190.4125680-2415
68OBO Bettermann2070130.3583117-3414
69Soļjanka1970120.3685894-3614
70Fanatic1761100.35369101-3213
71Macibuiestade.lv156090.450100-5012
72Arsava85030.6254238410
73Refresh.lv1940150.21138114-768
74Big Fish63030.5332766
75Super Team1711150.05922114-923
76Stragov.lv1911170.05320132-1123
77NB Jaunie Spēki81070.1251862-442
78Brīvais aģents000000000
79GOLD CLUB000000000
80Saskaņā ar Jeļenu Bačinsku60060246-440
81Strike Hunters70070254-520
82Mistery60060060-600
83XXX55005500550-5500

Pēc 3.kārtas 2.tūres: www.VissParBoulingu.lv /24.01./
Pēc 3.kārtas 1.tūres: www.VissParBoulingu.lv /15.01./
Pēc 2.kārtas: www.VissParBoulingu.lv

3.kārta
3.tūre

Wolfpack Logo 17.ABLLogo 17.ABL RR Dziednieks


Komandas nosaukums:Wolfpack
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Zavjalovs212210203210835208.75
2T.Teresčenko179190171191731182.75
3D.Dumcevs159255196168778194.50
Summa:5506555705692344195.33
Starpība-10815-27-92-212
Ieskaites punkti:020002
Komandas nosaukums:RR Dziednieks
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1R.Zemītis194223175204796199.00
2A.Dārziņš222213216237888222.00
3J.Zemītis242204206220872218.00
Summa:6586405976612556213.00
Starpība108-152792212
Ieskaites punkti:202228

Ax Group Logo 17.ABL –  Jaunie Buki


Komandas nosaukums:Ax Group
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1D.Čebotarjovs193192233180798199.50
2G.Aksiks161149159177646161.50
3A.Hudjakovs207243198194842210.50
Summa:5615845905512286190.50
Starpība-112777-4251
Ieskaites punkti:022026
Komandas nosaukums:Jaunie Buki
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1M.Vilnis209183206200798199.50
2I.Vinters162190141170663165.75
3T.Pultraks201184166223774193.50
Summa:5725575135932235186.25
Starpība11-27-7742-51
Ieskaites punkti:200204

Ten Pin Logo 17.ABL Deep Purple


Komandas nosaukums:Ten Pin
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1I.Krievkalns146174151222693173.25
2R.Kovaļenko189181213192775193.75
3A.Ļevikins172215215231833208.25
Summa:5075705796452301191.75
Starpība-104062101
Ieskaites punkti:012227
Komandas nosaukums:Deep Purple
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Tjuļins170169173249761190.25
2T.Burkovskis150203159175687171.75
3P.Cimdiņš188198207159752188.00
Summa:5085705395832200183.33
Starpība10-40-62-101
Ieskaites punkti:210003

Fanatic Logo 17.ABL – Logo 17.ABL Rags


Komandas nosaukums:Fanatic
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1M.Ļevikina8182816882458191786196.50
2S.Kravcovs192208225205830207.50
3E.Gorina8169820182798220869217.25
Summa:5595937656322549207.08
Starpība-44-614832130
Ieskaites punkti:002226
Komandas nosaukums:Rags
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1J.Štokmanis172223240168803200.75
2Pieaicinātais spēlētājs163162203189717179.25
3Pieaicinātais spēlētājs268214174243899224.75
Summa:6035996176002419201.58
Starpība446-148-32-130
Ieskaites punkti:220004
2.tūre

RR Dziednieks Logo 17.ABL Jaunie Buki


Komandas nosaukums:RR Dziednieks
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1R.Zemītis212179177222790197.50
2A.Dārziņš206220235254915228.75
3J.Zemītis215220196244875218.75
Summa:6336196087202580215.00
Starpība16-3440138160
Ieskaites punkti:202228
Komandas nosaukums:Jaunie Buki
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1M.Vilnis237222170224853213.25
2I.Vinters201222238191852213.00
3T.Pultraks179209160167715178.75
Summa:6176535685822420201.67
Starpība-1634-40-138-160
Ieskaites punkti:020002

Rags Logo 17.ABLLogo 17.ABL Deep Purple


Komandas nosaukums:Rags
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Štokmanis138194181180693173.25
2Pieaicinātais spēlētājs267204175163809202.25
3J.Štokmanis191170167170698174.50
Summa:5965685235132200183.33
Starpība-8-34-113-70-225
Ieskaites punkti:000000
Komandas nosaukums:Deep Purple
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Tjuļins195184212183774193.50
2T.Burkovskis194159211155719179.75
3P.Cimdiņš215259213245932233.00
Summa:6046026365832425202.08
Starpība83411370225
Ieskaites punkti:2222210

Ten Pin  – Logo 17.ABL Wolfpack


Komandas nosaukums:Ten Pin
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1I.Krievkalns189202180171742185.50
2R.Kovaļenko246276235146903225.75
3A.Ļevikins197263211196867216.75
Summa:6327416265132512209.33
Starpība-6060-68-131-199
Ieskaites punkti:020002
Komandas nosaukums:Wolfpack
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Zavjalovs246237172236891222.75
2T.Teresčenko258189279209935233.75
3D.Dumcevs188255243199885221.25
Summa:6926816946442711225.92
Starpība60-6068131199
Ieskaites punkti:202228

Ax Group Logo 17.ABLLogo 17.ABL Fanatic


Komandas nosaukums:Ax Group
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1E.Jansons213169225197804201.00
2D.Čebotarjovs178239227202846211.50
3A.Hudjakovs265216206214901225.25
Summa:6566246586132551212.58
Starpība78-32-525852
Ieskaites punkti:200226
Komandas nosaukums:Fanatic
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1M.Ļevikina8214821482778169874218.50
2S.Kravcovs154224170177725181.25
3E.Gorina8194820282478193836209.00
Summa:5786567105552499202.92
Starpība-783252-58-52
Ieskaites punkti:022004
1.tūre

Jaunie Buki Logo 17.ABL Wolfpack


Komandas nosaukums:Jaunie Buki
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1M.Vilnis176157202146681170.25
2I.Vinters182188234217821205.25
3T.Pultraks154210154200718179.50
Summa:5125555905632220185.00
Starpība-71-2366-38-66
Ieskaites punkti:002002
Komandas nosaukums:Wolfpack
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Zavjalovs171242151214778194.50
2T.Teresčenko222159222202805201.25
3D.Dumcevs190177151185703175.75
Summa:5835785246012286190.50
Starpība7123-663866
Ieskaites punkti:220228

Fanatic Logo 17.ABL – Logo 17.ABL RR Dziednieks


Komandas nosaukums:Fanatic
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1M.Ļevikina8195821181578215778194.50
2S.Kravcovs225193221182821205.25
3E.Gorina8221814981408181691172.75
Summa:6575695345942354190.83
Starpība21-157-108-32-276
Ieskaites punkti:200002
Komandas nosaukums:RR Dziednieks
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Sproģis200246201197844211.00
2A.Dārziņš223243205205876219.00
3J.Zemītis213237236224910227.50
Summa:6367266426262630219.17
Starpība-2115710832276
Ieskaites punkti:022228

Deep Purple  Logo 17.ABLLogo 17.ABL Ax Group


Komandas nosaukums:Deep Purple
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Tjuļins182201236200819204.75
2T.Burkovskis114154167171606151.50
3P.Cimdiņš234165223257879219.75
Summa:5305206266282304192.00
Starpība-99-42886-47
Ieskaites punkti:002204
Komandas nosaukums:Ax Group
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1E.Jansons214189203192798199.50
2D.Čebotarjovs190197180180747186.75
3A.Hudjakovs225176235170806201.50
Summa:6295626185422351195.92
Starpība9942-8-8647
Ieskaites punkti:220026

Rags Logo 17.ABL Ten Pin


Komandas nosaukums:Rags
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Štokmanis176143192173684171.00
2Pieaicinātais spēlētājs214215183172784196.00
3J.Štokmanis212183202215812203.00
Summa:6025415775602280190.00
Starpība-87-48-97-43-275
Ieskaites punkti:000000
Komandas nosaukums:Ten Pin
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1I.Krievkalns236173212195816204.00
2R.Kovaļenko226211246202885221.25
3A.Ļevikins227205216206854213.50
Summa:6895896746032555212.92
Starpība87489743275
Ieskaites punkti:2222210
70174 Kopā apskatīts 51 Apskatīts šodien
Share This

Share This

Share this post with your friends!