Esmu izveidojis nelielus video, kuros parādu kā izmantot un atrast atsevišķas statistikas un kā efektīvāk izmantot mājas lapu konkrētas informācijas atrašanai izmantojot datoru, mobilo ierīci.

Pārsvarā visi video ir par Amatieru Boulinga Līgas sadaļām, pievēršot uzmanību tam kā ātri un viegli atrast konkrētu informāciju.

Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.1): Video pamācības mājas lapas lietošanai| www.VissParBoulingu.lv;
Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.2): Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.2) | www.VissParBoulingu.lv;
Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.3): Video pamācības (video Nr.3)| www.VissParBoulingu.lv;
Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.4): Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.4)| www.VissParBoulingu.lv.

JAUNUMS! – Sākot ar 17.ABL 3.kārtu esmu ieviesis jaunu statistikas tabulu. Tagad varēsiet redzēt cik Jūsu pārstāvētā komanda ir izspēlējusi spēles ABL, cik ir bijušas uzvaras, neizškirti, zaudējumi un uzvaru %, kā arī kopējais punktu skaits. Šī ieviestā komandu stastikas tabula ir īpaša ar to, ka varēsiet sortēt rezultātus un redzēt, kurai komandai ABL ir visvairāk uzvaru vai arī visvairāk zaudējumu utt. Šī statistika jau bija pieejama līdz šim, vienīgi ir būtiska atšķirība, tagad sī tabula ir sortējama. Vēl jaunums būs tāds, ka pēc katras visu komandu izspēlētās tūres Jūs varēsiet salīdzināt šo statistiku ar to kāda tā bija pirms izspēlētās tūres, līdz ar to varēsiet redzēt savas komandas progresu vai regresu kādā no statistikas ailēm. Statistika būs atrodama katra diviziona sadaļā – Komandu statistika.

Komandu statistika

Ir veiktas izmaiņas divizionu sadaļās. Tagad 1 un 2 kārtas statistika būs atrodama arhīva lapā uz kuru varēsiet iziet spiežot uz diviziona logo 1 vai 2.kārtas ailē. Diviziona sadaļā būs redzamas turnīra tabulas un spēlētāju rekordi pa kārtām, bet detalizētāka statistika atradīsies arhīva sadaļās. Tas tiek darīts, lai atslogotu galveno sadaļu. Skatieties video: 

JAUNI VIDEO! – Kā atrast savu nospēlēto spēļu skaitu ABL: Šajā reizē esmu izveidojis video par to kā apskatīties un salīdzināt informāciju par nospēlēto spēļu skaitu Amatieru Boulinga Līgā. Šos video izveidoju, jo esmu saņēmis informāciju ar lūgumu pārskatīt nospēlēto spēļu skaitu, jo spēlētājs domā, ka ir nospēlējis vairāk spēļu kā ir norādīts. Šajos video es parādu kā cilvēks pats var salīdzināt informāciju un ja tiek atrasta nesakritība vērsties pie manis. No šīs sezonas (17.ABL), kad esmu automatizējis šo statistiku kļūdas iespējamā esamība ir minimāla, jo skaitļi ir salinkoti ar excel failiem. Pirmajās astoņās sezonās ir iespējama kļūda, bet varbūtība ir ļoti maza. Spēlētāja nospēlēto spēļu skaitu ABL pa sezonām var apskatīt šīš sadaļas pirmajā tabulā – Nospēlēto spēļu skaits ABL | www.VissParBoulingu.lv. Kad esat uzzinājis cik spēles ir ierakstītas konkrētajā sezonā, dodieties uz konkrēto sezonas sadaļu un salīdziniet skaitļus. Spēlētāja nospēlētās spēles var atrast konkrētās sezonas Individuālā reitinga sadaļā. Kad esat atraduši nospelēto spēļu skaitu konkrētajā sezonā, salīdziniet to ar tabulu, kas ir “Nospēlēto spēļu skaita ABL” sadaļā. Ja neticiet šim skaitlim Jūs to varat viegli pārbaudīt arī ieskatoties excel failā, kas ir katras sezonas sadaļā. Šajā reizē esmu ievietojis video par 3 spēlētājiem, bet ar laiku papildināšu šo sadaļu ar video arī par citiem spēlētājiem, lai Jums būtu vieglāk pašiem pēc tam apskatīt un salīdzināt savu skaitļu patiesumu. Visi video ir ierakstīti meklējot informāciju caur datoru. Vēlāk pievienošu video arī par to kā informācija tiek meklēta izmantojot mobilās ierīces.

Sekojiet jaunumiem, tiklīdz būs ieviests vēl kāds jaunums, par to tiks paziņots!

Atceramies, ka pagriežot telefona ekrānu ir iespējams lielākas informācijas pārskatamība ekrānā.

Šajos video Jūs varat redzēt kā tiek apskatīts spēļu skaits Eduardam Kobiļukam.

Šajos video Jūs varat redzēt kā tiek apskatīts spēļu skaits Valdim Skudram.

Šajos video Jūs varat redzēt kā tiek apskatīts spēļu skaits Mārim Briedim.

Ja rodas jautājumi par kādu no statistikām, rakstiet man uz e-pastu, kāda no nākošajiem video tad parādīšu un apskaidrošu kas ir kas.

Ja Jums ir vēlme, lai Jūsu komandas profilā tiek pievienota kāda bilde vai vēlaties savā profilā citu bildi, lūdzu man to atsūtiet uz e-pastu ar īsu komentāru. Mans e-pasts: info@vissparboulingu.lv

1077 Kopā apskatīts 3 Apskatīts šodien
Share This

Share This

Share this post with your friends!