Latvijas Komandu Čempionāts
Virslīga

18.ABL Bronze 3.k. — Sezona

Turnīra tabula

Vieta   Komanda Spēles U N Z Summa+/- Punkti Pēdējās 5 spēles
1 Universal Services 4 4 0 0 8647:6980+1667 38      
2 Bowling Sharks 5 4 0 1 9763:9098+665 38       
3 AFK 5 3 0 2 9607:9073+534 34       
4 Nopietni 4 3 0 1 7188:6960+228 26      
5 Molotovs 5 2 0 3 8707:9404-697 20       
6 Zaļie Pumpuri 5 1 0 4 8227:8847-620 14       
7 NB Tauriņi 5 1 0 4 8503:9259-756 10       
8 Lursoft 3 0 0 3 4326:5347-1021 0     

Rezultātu tabula

Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Logo Universal Services 8:2 10:0 -:- 10:0 10:0 -:- -:-
2 Logo Bowling Sharks 2:8 -:- 8:2 10:0 8:2 10:0 -:-
3 Logo AFK 0:10 -:- 4:6 10:0 -:- 10:0 10:0
4 Logo Nopietni -:- 2:8 6:4 -:- 10:0 8:2 -:-
5 Logo Molotovs 0:10 0:10 0:10 -:- -:- 10:0 10:0
6 Logo Zaļie Pumpuri 0:10 2:8 -:- 0:10 -:- 2:8 10:0
7 Logo NB Tauriņi -:- 0:10 0:10 2:8 0:10 8:2 -:-
8 Logo Lursoft -:- -:- 0:10 -:- 0:10 0:10 -:-

Spēles


Spēle Rezultāts Summas
30/01/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
NB Tauriņi Bowling Sharks
0 - 10 1749:1968
30/01/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Universal Services Molotovs
10 - 0 2191:1685
30/01/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Zaļie Pumpuri Lursoft
10 - 0 1601:1324
30/01/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Nopietni AFK
6 - 4 1897:1896
06/02/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
AFK Universal Services
0 - 10 1757:2199
06/02/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Zaļie Pumpuri Bowling Sharks
2 - 8 1659:1844
06/02/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Molotovs NB Tauriņi
10 - 0 1950:1769
13/02/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Nopietni NB Tauriņi
8 - 2 1632:1513
13/02/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Lursoft AFK
0 - 10 1609:2023
13/02/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Bowling Sharks Molotovs
10 - 0 2089:1669
13/02/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Universal Services Zaļie Pumpuri
10 - 0 2027:1601
20/02/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Molotovs Lursoft
10 - 0 1723:1393
20/02/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
AFK NB Tauriņi
10 - 0 1969:1688
20/02/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Nopietni Zaļie Pumpuri
10 - 0 1868:1626
20/02/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Bowling Sharks Universal Services
2 - 8 1937:2230
28/02/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Nopietni Bowling Sharks
2 - 8 1791:1925
28/02/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Zaļie Pumpuri NB Tauriņi
2 - 8 1740:1784
28/02/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Molotovs AFK
0 - 10 1680:1962
04/03/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Lursoft Nopietni
-:- -:-
05/03/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Zaļie Pumpuri Molotovs
-:- -:-
05/03/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
NB Tauriņi Lursoft
-:- -:-
05/03/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Bowling Sharks AFK
-:- -:-
05/03/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Universal Services Nopietni
-:- -:-
11/03/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Lursoft Universal Services
-:- -:-
12/03/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
AFK Zaļie Pumpuri
-:- -:-
12/03/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Molotovs Nopietni
-:- -:-
12/03/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
NB Tauriņi Universal Services
-:- -:-
12/03/2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Bowling Sharks Lursoft
-:- -:-

Komandas

AFK

Vieta
3
Spēles
5
Uzvaras
3
Neizšķirti
0
Zaudējumi
2

Nākamā spēle

Bowling Sharks AFK

0. Spēles laiks

3. maijs 2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Molotovs AFK

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

0 - 10

Bowling Sharks

Vieta
2
Spēles
5
Uzvaras
4
Neizšķirti
0
Zaudējumi
1

Nākamā spēle

Bowling Sharks AFK

0. Spēles laiks

3. maijs 2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Nopietni Bowling Sharks

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Lursoft

Vieta
8
Spēles
3
Uzvaras
0
Neizšķirti
0
Zaudējumi
3

Nākamā spēle

Lursoft Nopietni

0. Spēles laiks

3. aprīlis 2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Molotovs Lursoft

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

10 - 0

Molotovs

Vieta
5
Spēles
5
Uzvaras
2
Neizšķirti
0
Zaudējumi
3

Nākamā spēle

Zaļie Pumpuri Molotovs

0. Spēles laiks

3. maijs 2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Molotovs AFK

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

0 - 10

NB Tauriņi

Vieta
7
Spēles
5
Uzvaras
1
Neizšķirti
0
Zaudējumi
4

Nākamā spēle

NB Tauriņi Lursoft

0. Spēles laiks

3. maijs 2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Zaļie Pumpuri NB Tauriņi

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Nopietni

Vieta
4
Spēles
4
Uzvaras
3
Neizšķirti
0
Zaudējumi
1

Nākamā spēle

Lursoft Nopietni

0. Spēles laiks

3. aprīlis 2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Nopietni Bowling Sharks

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Universal Services

Vieta
1
Spēles
4
Uzvaras
4
Neizšķirti
0
Zaudējumi
0

Nākamā spēle

Universal Services Nopietni

0. Spēles laiks

3. maijs 2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Bowling Sharks Universal Services

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Zaļie Pumpuri

Vieta
6
Spēles
5
Uzvaras
1
Neizšķirti
0
Zaudējumi
4

Nākamā spēle

Zaļie Pumpuri Molotovs

0. Spēles laiks

3. maijs 2024 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

 

Iepriekšējā spēle

Zaļie Pumpuri NB Tauriņi

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8


Reglamenta 10.5.p. –  Pēc katra apļa visas komandas iegūst bonusa punktus atkarībā no iegūtās vietas šajā kārtā. Bonusa punkti tiek uzkrāti pirmajos trīs apļos un tiek summēti katrai komandai. Pēc pārejas uz citu divizionu, punkti seko līdzi komandai. Uzkrātie punkti ir “starta kapitāls” pirms 4.apļa sākuma. Pēdējā, 4.aplī, bonusa punktiem klāt tiek summēti visi spēles punkti par 4.apli.

KomandasNopietniUniversal ServicesBowling SharksMolotovsLursoftAFKNB TauriņiZaļie Pumpuri
Bonuspunkti par 1.kārtu63432211
Bonuspunkti par 2.kārtu22421312
Bonuspunkti par 3.kārtu
Kopējais bonuspunktu skaits85853523

Spēlētāju Rekordi 3.kārtā:

Vīriešu konkurence:

Jauns 1.spēles individuālais rekords:
Sergejs Romanovskis (AFK) – 189;
Elmārs Kokorišs (Zaļie Pumpuri) – 199;
Arnis Liparts (Molotovs) – 144;
Aigars Liškovskis (Lursoft) – 208;
Pēteris Krīgers (Zaļie Pumpuri) – 144;
Guntis Andžāns (NB Tauriņi) – 172;
Benjamins Zareckis (AFK) – 149.

Jauns 4.spēļu individuālais rekords:
Elmārs Kokorišs (Zaļie Pumpuri) – 597;
Arnis Liparts (Molotovs) – 537;
Sergejs Romanovskis (AFK) – 617;
Pēteris Krīgers (Zaļie Pumpuri) – 522;
Guntis Andžāns (NB Tauriņi) – 576;
Jānis Cimdiņš (Molotovs) – 515;
Benjamins Zareckis (AFK) – 555.

Sieviešu konkurence:

Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Rasma Mauriņa (NB Tauriņi) – 184.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Rasma Mauriņa (NB Tauriņi) – 620. – iepriekšējais rekords “607” tika uzmests 13.ABL 2.,3.kārtas 14.tūrē spēlē pret komandu “Bowling Sharks”.

/spiežam uz logo, lai apskatītu Līgas 1.,2.,3. kārtas statistiku/

Latvijas Komandu Čempionāts
Virslīga

18.ABL Bronze 2.k. — Sezona

Turnīra tabula

Vieta   Komanda Spēles U N Z Summa+/- Punkti Pēdējās 5 spēles
1 Korness 7 7 0 0 14064:12538+1526 62       
2 RTU 7 5 0 2 13540:12417+1123 50       
3 Bowling Sharks 7 5 0 2 12945:12182+763 47       
4 AFK 7 4 0 3 12090:11604+486 43       
5 Molotovs 7 3 0 4 11717:11795-78 34       
6 Zaļie Pumpuri 7 2 0 5 10951:12392-1441 18       
7 NB Tauriņi 7 2 0 5 11176:12100-924 16       
8 Lursoft 7 0 0 7 11091:12546-1455 10       

Rezultātu tabula

Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Logo Korness 10:0 6:4 10:0 8:2 10:0 10:0 8:2
2 Logo RTU 0:10 10:0 4:6 8:2 10:0 10:0 8:2
3 Logo Bowling Sharks 4:6 0:10 7:3 6:4 10:0 10:0 10:0
4 Logo AFK 0:10 6:4 3:7 10:0 4:6 10:0 10:0
5 Logo Molotovs 2:8 2:8 4:6 0:10 10:0 6:4 10:0
6 Logo Zaļie Pumpuri 0:10 0:10 0:10 6:4 0:10 4:6 8:2
7 Logo NB Tauriņi 0:10 0:10 0:10 0:10 4:6 6:4 6:4
8 Logo Lursoft 2:8 2:8 0:10 0:10 0:10 2:8 4:6

Spēles

Match

Korness – Molotovs

8 - 2

Spēles statistika

Lai apskatītu spēles protokolu spiediet uz saites.
Korness vs Molotovs

Komandas

AFK

Vieta
4
Spēles
7
Uzvaras
4
Neizšķirti
0
Zaudējumi
3

Iepriekšējā spēle

Molotovs AFK

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

0 - 10

Bowling Sharks

Vieta
3
Spēles
7
Uzvaras
5
Neizšķirti
0
Zaudējumi
2

Iepriekšējā spēle

Bowling Sharks Zaļie Pumpuri

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

10 - 0

Korness

Vieta
1
Spēles
7
Uzvaras
7
Neizšķirti
0
Zaudējumi
0

Iepriekšējā spēle

Lursoft Korness

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Lursoft

Vieta
8
Spēles
7
Uzvaras
0
Neizšķirti
0
Zaudējumi
7

Iepriekšējā spēle

Lursoft Korness

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

2 - 8

Molotovs

Vieta
5
Spēles
7
Uzvaras
3
Neizšķirti
0
Zaudējumi
4

Iepriekšējā spēle

Molotovs AFK

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

0 - 10

NB Tauriņi

Vieta
7
Spēles
7
Uzvaras
2
Neizšķirti
0
Zaudējumi
5

Iepriekšējā spēle

NB Tauriņi RTU

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

0 - 10

RTU

Vieta
2
Spēles
7
Uzvaras
5
Neizšķirti
0
Zaudējumi
2

Iepriekšējā spēle

NB Tauriņi RTU

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

0 - 10

Zaļie Pumpuri

Vieta
6
Spēles
7
Uzvaras
2
Neizšķirti
0
Zaudējumi
5

Iepriekšējā spēle

Bowling Sharks Zaļie Pumpuri

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

10 - 0


Spēlētāju Rekordi 2.kārtā:

Vīriešu konkurence:

Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Pēteris Krīgers (Zaļie Pumpuri) – 137;
Sergejs Romanovskis (AFK) – 201;
Aigars Liškovskis (Lursoft) – 186.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Pēteris Krīgers (Zaļie Pumpuri) – 346;
Sergejs Romanovskis (AFK) – 609;
Elmārs Kokorišs (Zaļie Pumpuri) – 517;
Aigars Liškovskis (Lursoft) – 638;
Artūrs Žigulins (Molotovs) – 664;
Reinis Butāns (AFK) – 600; /atkārtots rekords/;
Andis Vanags (AFK) – 609.

Sieviešu konkurence:

Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Gunita Vasiļevska (RTU) – 233.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Gunita Vasiļevska (RTU) – 678;
Indra Segliņa (Zaļie Pumpuri) – 627. (iepriekšējais rekords tika uzmests 16.ABL – 595)

/spiežam uz logo, lai apskatītu Līgas 1.,2.,3. kārtas statistiku/

Latvijas Komandu Čempionāts
Virslīga

18.ABL Bronze 1.k. — Sezona

Turnīra tabula

Vieta   Komanda Spēles U N Z Summa+/- Punkti Pēdējās 5 spēles
1 Nopietni 7 7 0 0 13508:11821+1687 66       
2 VissParBoulingu.lv 7 6 0 1 13740:12596+1144 56       
3 Bowling Sharks 7 5 0 2 13428:12740+688 44       
4 Molotovs 7 4 0 3 12606:12541+65 36       
5 Lursoft 7 3 0 4 11638:12197-559 26       
6 AFK 7 1 0 6 11530:12445-915 22       
7 NB Taurini 7 1 0 6 11559:12266-707 18       
8 Zaļie Pumpuri 7 1 0 6 10956:12359-1403 12       

Rezultātu tabula

Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Logo Nopietni 8:2 10:0 10:0 10:0 10:0 8:2 10:0
2 Logo VissParBoulingu.lv 2:8 6:4 10:0 10:0 8:2 10:0 10:0
3 Logo Bowling Sharks 0:10 4:6 6:4 8:2 6:4 10:0 10:0
4 Logo Molotovs 0:10 0:10 4:6 10:0 6:4 8:2 8:2
5 Logo Lursoft 0:10 0:10 2:8 0:10 8:2 6:4 10:0
6 Logo AFK 0:10 2:8 4:6 4:6 2:8 8:2 2:8
7 Logo NB Taurini 2:8 0:10 0:10 2:8 4:6 2:8 8:2
8 Logo Zaļie Pumpuri 0:10 0:10 0:10 2:8 0:10 8:2 2:8

Spēles


Spēle Rezultāts Summas
19/09/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Zaļie Pumpuri Molotovs
2 - 8 1602:1671
19/09/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Bowling Sharks Lursoft
8 - 2 2010:1817
19/09/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
NB Taurini AFK
2 - 8 1650:1703
19/09/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
VissParBoulingu.lv Nopietni
2 - 8 1834:2013
27/09/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Nopietni Bowling Sharks
10 - 0 1982:1861
27/09/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
AFK VissParBoulingu.lv
2 - 8 1790:1909
02/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
NB Taurini Molotovs
2 - 8 1620:1751
03/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
VissParBoulingu.lv Zaļie Pumpuri
10 - 0 1886:1537
03/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
AFK Nopietni
0 - 10 1421:1930
03/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Molotovs Lursoft
10 - 0 1799:1474
03/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Bowling Sharks NB Taurini
10 - 0 1926:1752
10/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Lursoft AFK
8 - 2 1594:1520
10/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Nopietni Zaļie Pumpuri
10 - 0 1861:1504
10/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
VissParBoulingu.lv NB Taurini
10 - 0 1928:1613
10/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Molotovs Bowling Sharks
4 - 6 1766:1856
17/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
AFK Bowling Sharks
4 - 6 1840:1907
17/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
VissParBoulingu.lv Molotovs
10 - 0 2153:1940
17/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
NB Taurini Zaļie Pumpuri
8 - 2 1721:1635
17/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Lursoft Nopietni
0 - 10 1644:1873
24/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
NB Taurini Lursoft
4 - 6 1525:1527
24/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Zaļie Pumpuri AFK
8 - 2 1655:1473
24/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Molotovs Nopietni
0 - 10 1879:2053
24/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Bowling Sharks VissParBoulingu.lv
4 - 6 2030:2045
30/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Lursoft Zaļie Pumpuri
10 - 0 1909:1485
31/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Nopietni NB Taurini
8 - 2 1796:1678
31/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Lursoft VissParBoulingu.lv
0 - 10 1673:1985
31/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Zaļie Pumpuri Bowling Sharks
0 - 10 1538:1838
31/10/2023 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10
Molotovs AFK
6 - 4 1800:1783

Komandas

AFK

Vieta
6
Spēles
7
Uzvaras
1
Neizšķirti
0
Zaudējumi
6

Iepriekšējā spēle

Molotovs AFK

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

6 - 4

Bowling Sharks

Vieta
3
Spēles
7
Uzvaras
5
Neizšķirti
0
Zaudējumi
2

Iepriekšējā spēle

Zaļie Pumpuri Bowling Sharks

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

0 - 10

Lursoft

Vieta
5
Spēles
7
Uzvaras
3
Neizšķirti
0
Zaudējumi
4

Iepriekšējā spēle

Lursoft VissParBoulingu.lv

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

0 - 10

Molotovs

Vieta
4
Spēles
7
Uzvaras
4
Neizšķirti
0
Zaudējumi
3

Iepriekšējā spēle

Molotovs AFK

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

6 - 4

NB Taurini

Vieta
7
Spēles
7
Uzvaras
1
Neizšķirti
0
Zaudējumi
6

Iepriekšējā spēle

Nopietni NB Taurini

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

8 - 2

Nopietni

Vieta
1
Spēles
7
Uzvaras
7
Neizšķirti
0
Zaudējumi
0

Iepriekšējā spēle

Nopietni NB Taurini

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

8 - 2

VissParBoulingu.lv

Vieta
2
Spēles
7
Uzvaras
6
Neizšķirti
0
Zaudējumi
1

Iepriekšējā spēle

Lursoft VissParBoulingu.lv

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

0 - 10

Zaļie Pumpuri

Vieta
8
Spēles
7
Uzvaras
1
Neizšķirti
0
Zaudējumi
6

Iepriekšējā spēle

Zaļie Pumpuri Bowling Sharks

0. Spēles laiks

 19.00 Rīga, Uzvaras bulvāris 10

0 - 10


Spēlētāju Rekordi 1.kārtā:

Vīriešu konkurence:

Jauns 1 spēles Individuālais rekords:

Edgars Štubis (Nopietni) – 233;
Sergejs Romanovskis (AFK) – 157;
Aigars Liškovskis (Lursoft) – 164;
Reinis Butāns (AFK) – 222;
Andis Vanags (AFK) – 189;
Rihards Tīrums (Lursoft) – 131.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:

Artūrs Žigulins (Molotovs) – 660;
Elmārs Kokorišs (Zaļie Pumpuri) – 510;
Sergejs Romanovskis (AFK) – 561;
Armands Štubis (Nopietni) – 725;
Edgars Štubis (Nopietni) – 755;
Guntis Andžāns (NB Tauriņi) – 562;
Reinis Butāns (AFK) – 600;
Andis Vanags (AFK) – 562;
Rihards Tīrums (Lursoft) – 447.

Sieviešu konkurence:

Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Indra Segliņa (Zaļie Pumpuri) – 177.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:

Atjaunots: 29.02.2024

* Komandas kopējais vidējais salīdzinot ar iepriekšējo nedēļu.

VietaKomandaKomandas kopsummaNospēlētās partijasKomandas vidējais 1.kārtaKomandas vidējais 2.kārtaKomandas vidējais 3.kārtaKomandas vidējais*Vid.
1Universal Services36987215171,35168,04180,15172,030,00
2Bowling Sharks36136228159,86154,11162,72158,490,11
3Nopietni33198216160,81148,83149,75153,69-0,26
4/5 (+1)AFK33227228137,26143,93160,12145,730,99
5/4 (-1)Molotovs33030228150,07139,49145,12144,87-0,27
6NB Tauriņi31238228137,61133,05141,72137,010,65
7Lursoft27055204138,55132,04120,17132,620,00
8Zaļie Pumpuri30134228130,43130,37137,12132,170,71

ABL 17 sezonu tituli: ABL 17 sezonu-tituli;
ABL rekordi: Rekordi;
Spēļu grafiks 1.kārta: 18.ABL Spēļu grafiks 1.kārta – 14.09.2023;
Spēļu grafiks 2.kārta: 18.ABL Spēļu grafiks 2.kārta – 01.11.2023;
Spēļu grafiks 3.kārta: 18.ABL Spēļu grafiks 3.kārta – 25.01.2024;
Eļļojums 1.kārta: Eļļa_18.ABL_1.kārta – 14.09.2023;
Eļļojums 2.kārta: Eļļa_18.ABL_2.kārta – 30.10.2023;
Eļļojums 3.kārta: Eļļa_18.ABL_3.kārta – 30.10.2023;
Eļļojums 4.kārta: Eļļa_18.ABL_4.kārta – 30.10.2023;
Reglaments LV: 18.ABL Reglaments – 14.09.2023;
Reglaments RU: 18.ABL Регламент – 14.09.2023;
Spēles protokols: 18.ABL Protokols

Pirsmssezonas raksts (18.ABL)| www.VissParBoulingu.lv – 14.09.2023

 

Statistika:

 

Nospēlēto spēļu skaits ABL: Nospēlēto spēļu skaits
ABL Labākais komandu rezultāts 1 spēle: 1.spēle
ABL Labākais komandu rezultāts 4 spēles: 4.spēles
Visu sezonu komandu TOPS: Komandu TOPS
Visu sezonu vīriešu vidējais: Vidējais vīrieši
Visu sezonu sieviešu vidējais: Vidējais sievietes

Spēlētāju 1 un 4 spēļu rekordi: ABL Spelētāju rekordi | www.VissParBoulingu.lv

12.2. Kopējais individuālais reitings tiek rēķināts tikai spēlētājiem, kuri sezonā ir nospēlējuši vismaz 50 partijas.

Kolonnās (slejās) “Labākais 1 spēles rezultāts” un “Labākā summa (4.spēles)” var redzēt tekošās sezonas labākos rezultātus, bet kolonnā (slejā) “Rekords” ir redzams spēlētāja visu laiku labākais rezultāts iekš ABL (1 spēles no 8 ABL sezonas).

Spēlētāji, kuriem nav ieskaitīts vidējais, jo izspēlēts nepietiekams skaits spēļu (jānospēlē vismaz 50 partijas), ir izcelti ar sarkanu krāsu!

3.kārta

Vīriešu reitings

Excel (pilnais): Vīriešu reitings – 29.02.2024

VietaKomandaVārds, UzvārdsVidējais bez handikapa 1.kārtaVidējais bez handikapa 2.kārtaVidējais bez handikapa 3.kārtaVidējais bez handikapaSpēlesSpēles ABL(18.ABL 1.k.)(18.ABL 2.k.)Labākais 1.spēles rezultātsRekords(18.ABL 1.k.)(18.ABL 2.k.)Labākā summa (4.spēles)Rekords
1LursoftĢirts Ķēbers173,67160,920,00167,294860624822202558477200852
2MolotovsEdgars Cimdiņš142,21137,92153,45143,8273337180172212216622626707739
3Zaļie PumpuriAinārs Sedlenieks145,04137,48147,75143,0475610176177172208655623635714
4LursoftElvijs Bokanovs138,50146,42136,38140,7934269176178165202593630586700
5LursoftMārtiņš Vaicekovskis126,250,00115,00120,63823816301481885050460588
6MolotovsArtūrs Žigulins147,61145,26146,06146,3771249189186181194660664614664
7MolotovsArtūrs Pugejs160,39156,310,00158,914420323418702467186850795
8LursoftAigars Liškovskis128,23134,08133,42131,5062136164186208208563638605638
9Zaļie PumpuriElmārs Kokorišs113,32118,22126,10118,4975138154156199199510517597597
10Bowling SharksMihails Judins165,07155,25157,45159,68721150232189204266716690668851
11Bowling SharksArkādijs Timčenko174,21160,04167,25166,7064857216215203257730700739825
12Bowling SharksJurijs Nahodkins140,32145,42159,60147,38721017168212209247601657723770
13NB TauriņiGuntis Andžāns134,65121,08135,75131,945296159150172172562502576576
14AFKArtūrs Perepjolkins186,44193,30198,35193,1456720233247247300836865860974
15AFKSergejs Romanovskis120,13132,71144,94131,156868157201184201561609617617
16AFKReinis Butāns126,50144,13139,13133,875252222189188222600600567600
17AFKAndis Vanags132,63133,75137,75134,504040189187189189562609585609
18LursoftRihards Tīrums105,7578,9097,8392,584848131102123131447338418447
19Bowling SharksSergejs Ļeonovs174,000,000,00174,0047772060027969600917
20Bowling SharksMaksims Jemeļjanovs0,00156,000,00156,0081380191023106330801
21NB TauriņiToms Erbss136,25132,88141,63136,753276186155183186652554609652
22Zaļie PumpuriPēteris Krīgers0,00115,33130,50124,007701371441440346522522
23LursoftSergejs Meņšikovs0,00161,000,00161,00440188025806440849
24MolotovsJuris Olengovičs0,00141,500,00141,50440169024005660745
25Universal ServicesEduards Kobiļuks177,25175,00187,69178,78681095223213234276767760814852
26Universal ServicesSergejs Kiseļovs173,63170,25174,63173,3743441214236208255736697754874
27Universal ServicesJānis Raņķis166,750,00182,67178,6916106418602332696670771886
28NopietniGuntars Pugejs161,25155,07142,56154,6972432199232180236705682609730
29NopietniArmands Štubis157,82145,00142,19149,3672438199197166216725649623725
30NopietniEdgars Štubis163,36146,43164,50157,0372417233187212233755645729755
31MolotovsJānis Cimdiņš0,000,00119,50119,508250014314700515515
32AFKBenjamins Zareckis0,000,00138,75138,75440014914900555555
33MolotovsArnis Liparts0,000,00128,58128,5812120014414400537537

Sieviešu reitings

Excel (pilnais): Sieviešu reitings – 29.02.2024

VietaKomandaVārds, UzvārdsVidējais bez handikapa 1.kārtaVidējais bez handikapa 2.kārtaVidējais bez handikapa 3.kārtaVidējais bez handikapaSpēlesSpēles ABL(18.ABL 1.k.)(18.ABL 2.k.)Labākais 1.spēles rezultātsRekords(18.ABL 1.k.)(18.ABL 2.k.)Labākā summa (4.spēles)Rekords
1Zaļie PumpuriIndra Segliņa124,93130,26131,25128,3871386177166149177593627549627
2NB TauriņiIlona Liniņa132,44134,50148,50135,0840390164173157200599573594632
3NB TauriņiRasma Mauriņa132,25121,96146,31131,9368366160163184184592522620620
4NB TauriņiDace Bodžāne126,60126,55122,00125,525284183168144212540525544671
5Universal ServicesEvija Vende - Priekule155,17148,68156,50151,9655772192194168236667658626761
6Universal ServicesLiāna Ponomarenko164,86167,60#DIV/0!166,282927520722602477097760874

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.tūre

BRONZE diviziona 3.kārtas 5.tūres statistika

4.tūre (20.02.2023)
Summa:
A.PerepjolkinsAFK788(197,00)
R.MauriņaNB Tauriņi605(151,25)
Viena spēle:
A.PerepjolkinsAFK224
R.MauriņaNB Tauriņi165
Komandas kopsumma:
AFK1962(163,50)
Komandas spēle:
AFK508(169,33)

Vārds,uzvārdsPunkti (virs 200)
A.Perepjolkins224

Komandu individuālie rekordi:
Jauns 4.spēļu rekords:
NB Tauriņi – 1784 (18.ABL 3.k.) – 28.02.2024.

Individuālie rekordi:

Jauns 1.spēles individuālais rekords:
Sergejs Romanovskis (AFK) – 189;
Elmārs Kokorišs (Zaļie Pumpuri) – 199;
Arnis Liparts (Molotovs) – 144.

Jauns 4.spēļu individuālais rekords:
Elmārs Kokorišs (Zaļie Pumpuri) – 597.

Sieviešu konkurence:

Jauns 1 spēles Individuālais rekords:


4.tūre

BRONZE diviziona 3.kārtas 4.tūres statistika

4.tūre (20.02.2023)
Summa:
A.PerepjolkinsAFK819(204,75)
R.MauriņaNB Tauriņi584(146,00)
Viena spēle:
E.KobiļuksUniversal Services215
R.MauriņaNB Tauriņi184
Komandas kopsumma:
Universal Services2230(185,83)
Komandas spēle:
Universal Services582(194,00)

Vārds,uzvārdsPunkti (virs 200)
E.Kobiļuks215
A.Perepjolkins211
J.Nahodkins209
J.Raņķis200

Komandu individuālie rekordi:

Individuālie rekordi:

Jauns 1.spēles individuālais rekords:
Arnis Liparts (Molotovs) – 142.

Jauns 4.spēļu individuālais rekords:
Arnis Liparts (Molotovs) – 537.

Sieviešu konkurence:

Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Rasma Mauriņa (NB Tauriņi) – 184.


3.tūre

BRONZE diviziona 3.kārtas 3.tūres statistika

3.tūre (13.02.2023)
Summa:
A.PerepjolkinsAFK860(215,00)
E.Vende PriekuleUniversal Services626(156,50)
Viena spēle:
A.PerepjolkinsAFK241
E.Vende PriekuleUniversal Services168
Komandas kopsumma:
Bowling Sharks2089(171,42)
Komandas spēle:
Bowling Sharks571(190,33)

Vārds,uzvārdsPunkti (virs 200)
A.Perepjolkins241
J.Nahodkins209
A.Liškovskis208

Komandu individuālie rekordi:
Jauns 4.spēļu rekords:
AFK – 2023 (18.ABL 3.k.) – 14.02.2024.

Individuālie rekordi:

Jauns 1.spēles individuālais rekords:
Arnis Liparts (Molotovs) – 131;
Aigars Liškovskis (Lursoft) – 208.

Jauns 4.spēļu individuālais rekords:
Arnis Liparts (Molotovs) – 489;
Sergejs Romanovskis (AFK) – 617.


2.tūre

BRONZE diviziona 3.kārtas 2.tūres statistika

2.tūre (06.02.2023)
Summa:
E.KobiļuksUniversal Services774(193,50)
R.MauriņaNB Tauriņi620(155,00)
Viena spēle:
A.PerepjolkinsAFK247
R.Mauriņa
NB Tauriņi177
Komandas kopsumma:
Universal Services2199(183,25)
Komandas spēle:
Universal Services611(203,67)

Vārds,uzvārdsPunkti (virs 200)
A.Perepjolkins247
E.Kobiļuks234
J.Raņķis233
E.Cimdiņš212
S.Kiseļovs207
M.Judins204

Komandu individuālie rekordi:
Jauns 4.spēļu rekords:
NB Tauriņi – 1769 (18.ABL 3.k.) – 06.02.2024.

Individuālie rekordi:

Vīriešu konkurence:

Jauns 1.spēles individuālais rekords:
Pēteris Krīgers (Zaļie Pumpuri) – 144;
Guntis Andžāns (NB Tauriņi) – 172.

Jauns 4.spēļu individuālais rekords:
Pēteris Krīgers (Zaļie Pumpuri) – 522.

Sieviešu konkurence:

Jauns 1 spēles Individuālais rekords:
Rasma Mauriņa (NB Tauriņi) – 177. – iepriekšējais rekords “174” tika uzmests 12.ABL 2.kārtas 5.tūrē spēlē pret komandu “Bowling Sharks”.

Jauns 4 spēļu Individuālais rekords:
Rasma Mauriņa (NB Tauriņi) – 620. – iepriekšējais rekords “607” tika uzmests 13.ABL 2.,3.kārtas 14.tūrē spēlē pret komandu “Bowling Sharks”.


1.tūre

BRONZE diviziona 3.kārtas 1.tūres statistika

1.tūre (30.01.2023)
Summa:
A.PerepjolkinsAFK790(197,50)
R.MauriņaNB Tauriņi532(133,00)
Viena spēle:
A.PerepjolkinsAFK221
R.Mauriņa
I.Segliņa
NB Tauriņi
Zaļie Pumpuri
149
Komandas kopsumma:
Universal Services2191(182,58)
Komandas spēle:
Universal Services552(184,00)

Vārds,uzvārdsPunkti (virs 200)
A.Perepjolkins221
E.Štubis212
S.Kiseļovs208
J.Raņķis205
A.Timčenko203

Komandu individuālie rekordi:
Jauns 1.spēles rekords:
NB Tauriņi – 489 (18.ABL 3.k.) – 31.01.2024.

Individuālie rekordi:

Jauns 1.spēles individuālais rekords:
Guntis Andžāns (NB Tauriņi) – 170;
Benjamins Zareckis (AFK) – 149.

Jauns 4.spēļu individuālais rekords:
Guntis Andžāns (NB Tauriņi) – 576;
Jānis Cimdiņš (Molotovs) – 515;
Benjamins Zareckis (AFK) – 555.

18.ABL

Spēlētāju labākie individuālie rezultāti 18.ABL – Bronze divizions| www.VissParBoulingu.lv

3.kārta

TOP 10 pēc 3.kārtas – 18.ABL_TOP-10_Bronze –__.__.____

TOP 10 3.kārta pēc 7.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze –__.__.____
TOP 10 3.kārta pēc 6.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze –__.__.____
TOP 10 3.kārta pēc 5.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 29.02.2024
TOP 10 3.kārta pēc 4.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 21.02.2024
TOP 10 3.kārta pēc 3.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 14.02.2024
TOP 10 3.kārta pēc 2.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 07.02.2024
TOP 10 3.kārta pēc 1.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 31.01.2024

Pēc 5.tūres:

Top 10 Pēc 5.tūres

Top 10 Pēc 5.tūres

Pēc 4.tūres:

Top 10 Pēc 4.tūres

Top 10 Pēc 4.tūres

Pēc 3.tūres:

Top 10 Pēc 3.tūres

Top 10 Pēc 3.tūres

Pēc 2.tūres:

Top 10 Pēc 2.tūres

Top 10 Pēc 2.tūres

Pēc 1.tūres:

Top 10 Pēc 1.tūres

Top 10 Pēc 1.tūres


2.kārta

TOP 10 pēc 2.kārtas – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 17.01.2024

TOP 10 2.kārta pēc 7.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 17.01.2024
TOP 10 2.kārta pēc 6.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 10.01.2024
TOP 10 2.kārta pēc 5.tūres – BEZ IZMAIŅĀM – 13.12.2023
TOP 10 2.kārta pēc 4.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 06.12.2023
TOP 10 2.kārta pēc 3.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 29.11.2023
TOP 10 2.kārta pēc 2.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze 15.11.2023
TOP 10 2.kārta pēc 1.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 08.11.2023

Pēc 7.tūres:

Top 10 Pēc 7.tūres

Pēc 6.tūres:

Top 10 Pēc 6.tūres

Pēc 4.,5.tūres:

Top 10 Pēc 4.tūres

Top 10 Pēc 4.tūres

Pēc 3.tūres:

Top 10 Pēc 3.tūres

Top 10 Pēc 3.tūres

Pēc 2.tūres:

Top 10 Pēc 2.tūres

Top 10 Pēc 2.tūres

Pēc 1.tūres:

Top 10 Pēc 1.tūres

Top 10 Pēc 1.tūres


1.kārta

TOP 10 pēc 1.kārtas – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 01.11.2023

TOP 10 1.kārta pēc 7.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 01.11.2023
TOP 10 1.kārta pēc 6.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 25.10.2023
TOP 10 1.kārta pēc 5.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 19.10.2023
TOP 10 1.kārta pēc 4.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 11.10.2023
TOP 10 1.kārta pēc 3.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 04.10.2023
TOP 10 1.kārta pēc 2.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 28.09.2023
TOP 10 1.kārta pēc 1.tūres – 18.ABL_TOP-10_Bronze – 20.09.2023

Pēc 7.tūres:

Top 10 Pēc 7.tūres

Top 10 Pēc 7.tūres

Pēc 6.tūres:

Top 10 Pēc 6.tūres

Top 10 Pēc 6.tūres

Pēc 5.tūres:

Top 10 Pēc 5.tūres

Top 10 Pēc 5.tūres

Pēc 4.tūres:

Top 10 Pēc 4.tūres

Top 10 Pēc 4.tūres

Pēc 3.tūres:

Top 10 Pēc 3.tūres

Top 10 Pēc 3.tūres

Pēc 2.tūres:

Top 10 Pēc 2.tūres

Top 10 Pēc 2.tūres

Pēc 1.tūres:

Top 10 Pēc 1.tūres

Top 10 Pēc 1.tūres

Komandu rekords:

1.spēle:

 – Kopējā tabula Labākais rezultāts

Bowling Sharks – 644 (13.ABL) – 04.03.2019;
Universal Services – 699 (16.ABL 3.k.) – 14.03.2022;
Molotovs (Simple People) – 598 (17.ABL 3.k.) – 17.01.2023;
Nopietni – 550 (14.ABL 4.k.) – 07.07.2020;
Lursoft – 575 (13.ABL) – 19.02.2019;
NB Tauriņi – 489 (18.ABL 3.k.) – 31.01.2024;
Zaļie Pumpuri – 495 (14.ABL 3.k.) – 11.02.2020;
AFK – 568 (18.ABL 2.k.) – 28.11.2023.

4.spēles:

 – Kopējā tabula Labākais rezultāts

Bowling Sharks – 2198 (13.ABL) – 04.03.2019;
Universal Services – 2627 (16.ABL 4.k.) – 25.04.2022;
Molotovs (Simple People) – 2059 (17.ABL 3.k.) – 17.01.2023;
Nopietni – 2053 (18.ABL 1.k.) – 24.10.2023;
Lursoft – 2143 (16.ABL 4.k.) – 12.04.2022;
NB Tauriņi – 1784 (18.ABL 3.k.) – 28.02.2024;
Zaļie Pumpuri – 1768 (16.ABL 1.k.) – 14.09.2021;
AFK – 2023 (18.ABL 3.k.) – 14.02.2024.


Diviziona rekordi:

1.spēle: ŠAR-A – 679;
1) ŠAR-A – 679 (11.ABL 2.kārta);


4.spēles: NB – 2439.
1) NB – 2439 (16.ABL 3.kārta).

Komanu sastāvus varat atrast komandu profilos: Amatieru Boulinga Līgas komandas | www.VissParBoulingu.lv

Šeit redzama statistika par komandām, kas piedalās ABL. Statistikā ir ietvertas arī komandas, kas senāk spēlējušas un tagad vairs neņem dalību. Statistikā redzams izspēlēto spēļu skaits, cik ir uzvarētas spēles, neizšķirti, zaudējumi. Uzvaru % = Uzvaras/Spēles. Iegūtie punkti, zaudētie punkti, +/- un kopējie punkti . Punkti tiek rēķināti sekojoši: par uzvarētu spēli tiek doti 2 punkti, neizšķirtu 1 punkts, zaudējumu 0. Pēc katras nospēlētas tūres visos divizionos tabula tiks saglabāta un ievietota mājas lapā (zem tabulas, pdf/excel formātā), tādējādi varēsiet salīdzināt statistiku pēc katras tūres.

Izmaiņas TOP 20 – Nedzirdīgo Boulings no 14 uz 13 vietu. /pēc punktiem/

VietaKomandaSpēlesUzvarasNeizšķirtiZaudējumiUzvaru %Iegūtie punktiZaudētie punkti+/-Punkti
1Jaunie Buki (Vecie Buki, OPcar.lv)365190171580.52118271547280397
2Wolfpack (BBBD)335189121340.56417851355430390
3Pārdaugava (Pārdaugavas AVANGARDS, SamoKat)354176141640.49717121580132366
4Universal Services371173161820.46616911735-44362
5Ten Pin2251671570.7421498752746335
6Returned (Atlaiders)284152141180.53513851203182318
7XXX (BK RIX)327149131650.45614611525-64311
8Korness301146131420.4851465140758305
9Šarmageddon (SamoKat 2)26814711200.54913631245118295
10RTU35614192060.39614281884-456291
11Ax Group (BASK APS)2371412940.59513211029292284
12Deep Purple (Pandora, Next Project, United Sexy Bowlers, Angely Merkel)28213961370.4931390132070284
13Nedzirdīgo Boulings28213921410.49313491369-20280
14RR Dziednieks1781390390.7811268512756278
15NB Veterāni (Nedzirdīgo Boulings 2)26613531280.5081307128324273
16SigusDAX (DAX&Nika, Dinamit)22312417820.5561134820314265
17Level Up (BASK)27812941450.46412511351-100262
18Bowling Sharks (IT Stars)33412282040.36513011829-528252
19VissParBoulingu.lv22912401050.54112641026238248
20777 (Hyaluron, AGED, Energy Sistem)20911315810.5411012800212241
21WishFish (Amberfish, Premi Food, Ligums.lv/ZG, Zivju Gurmans)31511851920.37513121670-358241
22TMRE Revolution (TK 12, Atriebības Blice)18410319620.56917665252225
23Flowers233101111210.4339501098-148213
24NB Rīga (Nedzirdīgo Boulings 3)2001020980.51104096080204
25Bossi1799114740.508837707130196
26unBOWLIEvable110920180.836829271558184
27SIB148910570.615869611258182
28Liquid Time (PVA Strikers)180901890.5952848104181
29Pin Pushers (Intense)191869960.45841855-14181
30Legends (Nuda Veritas, Pensionāri)146856550.582727555172176
31Sun Ball (LABA Juniors)167880790.52785381736176
32AB Sistems (Baltic Taste, iSargs, Intensa.pro, Bars, Buveleti.lv, Riga FC)167809780.47975270844169
33iMarketings (Discover Group, Sport Kid)1877712980.412733891-158166
34Rags (Hansab, Red Star)167796820.473705789-84164
35Stargorod (Dzelzceļnieku MIX, Lokomotīve 1, Quattro)120708420.583562398164148
36Aldens Holding119730460.613704486218146
37JBP (LABA Vecāki)155680870.439695855-160136
38CAPAROL119670520.56363955188134
39Nopietni115621520.53961653482125
40Lursoft1755611180.326331117-484113
41U - 18 (ŠAR-A)124551680.444575665-90111
42Bite Citāda Komanda103509440.48543638848109
43Uzsmaidi Mums125523700.416506656-150107
44GR8844211310.53673333495
45Hola113429620.372375529-15493
46Stormans118445690.373441631-19093
47Zaļie Pumpuri1703711320.2184321268-83675
48Wolverine64370270.5783562847274
49Mr Fixer (Molotov)84350490.417366474-10870
50Go HARD53331190.62331921110867
51Molotovs (Simple People)52290230.5582742462858
52Wii sports resort65270380.415306344-3854
53Team Rockets (Team Rocket)97261700.268319651-33253
54Citylife/Cherry37232120.6221801166448
55Straujie (MKJJ)51231270.451199241-4247
56Reload40181210.45187213-2637
57Fanatic47171290.362203267-6435
58Forsāža32170150.5311751453034
59Lokomotīve 237126190.324127169-4230
60Arsava1913060.684116744226
61Doka37106210.27111185-7426
62The Incredibowls1811250.61189553424
63LE Champetr1911080.579105852022
64PērcTe.lv32110210.344117203-8622
65Tračs Team1910090.526108822620
66Smeshariki5283410.15478338-26019
67Senči168260.572561618
68A1 Transit1990100.47485105-2018
69AFK1980110.4219991816
70Rags-2178090.4715680-2416
71Wii Fit Plus2280140.36474146-7216
72Jūrmala GANG & Ko177190.4128981815
73Viss Bumbās177190.4125680-2415
74OBO Bettermann2070130.3583117-3414
75Soļjanka1970120.3685894-3614
76Macibuiestade.lv156090.450100-5012
77TenPinCam1950140.26374116-4210
78Refresh.lv1940150.21138114-768
79NB Tauriņi1940150.21144146-1028
80Big Fish63030.5332766
81Super Team1711150.05922114-923
82Stragov.lv1911170.05320132-1123
83Team 33371060.1431654-382

Pēc 3.kārtas 4.tūres: www.VissParBoulingu.lv /27.02./
Pēc 3.kārtas 3.tūres: www.VissParBoulingu.lv /20.02./
Pēc 3.kārtas 2.tūres: www.VissParBoulingu.lv /13.02./
Pēc 3.kārtas 1.tūres: www.VissParBoulingu.lv /06.02./

Pēc 2.kārtas 7.tūres: www.VissParBoulingu.lv /25.01./
Pēc 2.kārtas 6.tūres: www.VissParBoulingu.lv /16.01./
Pēc 2.kārtas 5.tūres: www.VissParBoulingu.lv /09.01./
Pēc 2.kārtas 4.tūres: www.VissParBoulingu.lv /12.12./
Pēc 2.kārtas 3.tūres: www.VissParBoulingu.lv /05.12./
Pēc 2.kārtas 2.tūres: www.VissParBoulingu.lv /28.11./

Pēc 1.kārtas 7.tūres: www.VissParBoulingu.lv /07.11./
Pēc 1.kārtas 6.tūres: www.VissParBoulingu.lv /31.10./
Pēc 1.kārtas 5.tūres: www.VissParBoulingu.lv /24.10./
Pēc 1.kārtas 4.tūres: www.VissParBoulingu.lv /18.10./
Pēc 1.kārtas 3.tūres: www.VissParBoulingu.lv /10.10./
Pēc 1.kārtas 2.tūres: www.VissParBoulingu.lv /03.10./
Pēc 1.kārtas 1.tūres: www.VissParBoulingu.lv /20.09./

3.kārta
5.tūre

Nopietni  Bowling Sharks


Komandas nosaukums:Nopietni
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1E.Štubis184119161169633158,25
2G.Pugejs161128125160574143,50
3A.Štubis150131137166584146,00
Summa:4953784234951791149,25
Starpība-1-113-4222-134
Ieskaites punkti:000202
Komandas nosaukums:Bowling Sharks
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1M.Judins162156135140593148,25
2Pieaicinātais spēlētājs8158817481888161681170,25
3J.Nahodkins168153134164619154,75
Summa:4964914654731925157,75
Starpība111342-22134
Ieskaites punkti:222028

Zaļie Pumpuri  –  NB Tauriņi


Komandas nosaukums:Zaļie Pumpuri
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1I.Segliņa8148811481498138549137,25
2E.Kokorišs136147115199597149,25
3A.Sedlenieks127159149127562140,50
Summa:4194284214721740142,33
Starpība-44-24-1034-44
Ieskaites punkti:000202
Komandas nosaukums:NB Tauriņi
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1G.Andžāns130123123145521130,25
2R.Mauriņa8165815681408144605151,25
3I.Liniņa8152815781528133594148,50
Summa:4634524314381784143,33
Starpība442410-3444
Ieskaites punkti:222028

Molotovs  –  AFK


Komandas nosaukums:Molotovs
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1E.Cimdiņš143160126152581145,25
2A,Žigulins181157136108582145,50
3A.Liparts144134123116517129,25
Summa:4684513853761680140,00
Starpība-40-40-110-92-282
Ieskaites punkti:000000
Komandas nosaukums:AFK
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Vanags126137189133585146,25
2S.Romanovskis158140133158589147,25
3A.Perepjolkins224214173177788197,00
Summa:5084914954681962163,50
Starpība404011092282
Ieskaites punkti:2222210

Lursoft  –  Universal Services


/spēle pārcelta uz 11.03./

4.tūre

Molotovs  Lursoft


Komandas nosaukums:Molotovs
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1E.Cimdiņš196104103169572143,00
2A,Žigulins160165164125614153,50
3A.Liparts132140123142537134,25
Summa:4884093904361723143,58
Starpība123965457330
Ieskaites punkti:2222210
Komandas nosaukums:Lursoft
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1R.Tīrums12381968938997,25
2A.Liškovskis139110115135499124,75
3E.Bokanovs103122125155505126,25
Summa:3653133363791393116,08
Starpība-123-96-54-57-330
Ieskaites punkti:000000

AFK  –  NB Tauriņi


Komandas nosaukums:AFK
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Vanags132135155161583145,75
2R.Butāns146144126151567141,75
3A.Perepjolkins192206210211819204,75
Summa:4704854915231969164,08
Starpība884937107281
Ieskaites punkti:2222210
Komandas nosaukums:NB Tauriņi
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1G.Andžāns138133155134560140,00
2R.Mauriņa8122814981848129584146,00
3D.Boždzāne810681388998137480120,00
Summa:3824364544161688135,33
Starpība-88-49-37-107-281
Ieskaites punkti:000000

Nopietni  Zaļie Pumpuri


Komandas nosaukums:Nopietni
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1E.Štubis187185156144672168,00
2G.Pugejs128157121167573143,25
3A.Štubis163158154148623155,75
Summa:4785004314591868155,67
Starpība691112240242
Ieskaites punkti:2222210
Komandas nosaukums:Zaļie Pumpuri
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1I.Segliņa8124811781358131507126,75
2E.Kokorišs151121133118523130,75
3A.Sedlenieks126143133162564141,00
Summa:4093894094191626132,83
Starpība-69-111-22-40-242
Ieskaites punkti:000000

Bowling Sharks  –  Universal Services


Komandas nosaukums:Bowling Sharks
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1M.Judins172151152137612153,00
2A.Timčenko185184164140673168,25
3J.Nahodkins166186127173652163,00
Summa:5235214434501937161,42
Starpība13-50-139-117-293
Ieskaites punkti:200002
Komandas nosaukums:Universal Services
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1S.Kiseļovs182195186176739184,75
2J.Raņķis113182182200677169,25
3E.Kobiļuks215194214191814203,50
Summa:5105715825672230185,83
Starpība-1350139117293
Ieskaites punkti:022228
3.tūre

Nopietni  NB Tauriņi


Komandas nosaukums:Nopietni
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1E.Štubis118151154175598149,50
2G.Pugejs105108180132525131,25
3A.Štubis115159114121509127,25
Summa:3384184484281632136,00
Starpība-18218729119
Ieskaites punkti:022228
Komandas nosaukums:NB Tauriņi
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1G.Andžāns102123143149517129,25
2D.Boždzāne812181148968109440110,00
3T.Erbss125152114133524131,00
Summa:3563973613991513123,42
Starpība18-21-87-29-119
Ieskaites punkti:200002

Lursoft  –  AFK


Komandas nosaukums:Lursoft
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1R.Tīrums11210287117418104,50
2A.Liškovskis116135146208605151,25
3E.Bokanovs135153165133586146,50
Summa:3633903984581609134,08
Starpība-144-170-67-33-414
Ieskaites punkti:000000
Komandas nosaukums:AFK
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1R.Butāns140188115103546136,50
2S.Romanovskis126160147184617154,25
3A.Perepjolkins241212203204860215,00
Summa:5075604654912023168,58
Starpība1441706733414
Ieskaites punkti:2222210

Bowling Sharks  Molotovs


Komandas nosaukums:Bowling Sharks
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1M.Judins148197140179664166,00
2Pieaicinātais spēlētājs8150816781788175670167,50
3J.Nahodkins163173178209723180,75
Summa:4695455045712089171,42
Starpība7410392151420
Ieskaites punkti:2222210
Komandas nosaukums:Molotovs
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1E.Cimdiņš124161167179631157,75
2A.Žiguļins140153144112549137,25
3A.Liparts131128101129489122,25
Summa:3954424124201669139,08
Starpība-74-103-92-151-420
Ieskaites punkti:000000

Universal Services  –  Zaļie Pumpuri


Komandas nosaukums:Universal Services
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1E.Vende Priekule8168815881488152626156,50
2S.Kiseļovs156152150162620155,00
3E.Kobiļuks181195195178749187,25
Summa:5135135015002027166,25
Starpība11468119125426
Ieskaites punkti:2222210
Komandas nosaukums:Zaļie Pumpuri
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1I.Segliņa8113813881498122522130,50
2E.Kokorišs10614297105450112,50
3A.Sedlenieks172157128140597149,25
Summa:3994453823751601130,75
Starpība-114-68-119-125-426
Ieskaites punkti:000000
2.tūre

AFK  Universal Services


Komandas nosaukums:AFK
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1A.Vanags12113713097485121,25
2S.Romanovskis122141141158562140,50
3A.Perepjolkins153142247168710177,50
Summa:3964205184231757146,42
Starpība-215-36-93-98-442
Ieskaites punkti:000000
Komandas nosaukums:Universal Services
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1S.Kiseļovs207147144183681170,25
2J.Raņķis197149233165744186,00
3E.Kobiļuks207160234173774193,50
Summa:6114566115212199183,25
Starpība215369398442
Ieskaites punkti:2222210

Zaļie Pumpuri  –  Bowling Sharks


Komandas nosaukums:Zaļie Pumpuri
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1P.Krīgers126123144129522130,50
2E.Kokorišs144128115115502125,50
3A.Sedlenieks171166157141635158,75
Summa:4414174163851659138,25
Starpība-468-62-85-185
Ieskaites punkti:020002
Komandas nosaukums:Bowling Sharks
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1M.Judins147138204179668167,00
2A.Timčenko155161130149595148,75
3J.Nahodkins185110144142581145,25
Summa:4874094784701844153,67
Starpība46-86285185
Ieskaites punkti:202228

Lursoft  Nopietni


/spēle pārcelta uz 04.03./


Molotovs  –  NB Tauriņi


Komandas nosaukums:Molotovs
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1E.Cimdiņš134195166212707176,75
2J.Cimdiņš11213692101441110,25
3Pieaicinātais spēlētājs8191819081798210770192,50
Summa:4455294455311950159,83
Starpība2582272181
Ieskaites punkti:2222210
Komandas nosaukums:NB Tauriņi
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1G.Andžāns118172116135541135,25
2R.Mauriņa8142813381688177620155,00
3D.Boždzāne8144812681438131544136,00
Summa:4204474434591769142,08
Starpība-25-82-2-72-181
Ieskaites punkti:000000
1.tūre

NB Tauriņi  –  Bowling Sharks


Komandas nosaukums:NB Tauriņi
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1G.Andžāns136131139170576144,00
2T.Erbss137127183162609152,25
3R.Mauriņa8125812881308149532133,00
Summa:4063944604891749143,08
Starpība-81-99-15-24-219
Ieskaites punkti:000000
Komandas nosaukums:Bowling Sharks
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1M.Judins149139145179612153,00
2A.Timčenko169176203191739184,75
3J.Nahodkins169178127143617154,25
Summa:4874934755131968164,00
Starpība81991524219
Ieskaites punkti:2222210

Universal Services  –  Molotovs


Komandas nosaukums:Universal Services
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1S.Kiseļovs208161190195754188,50
2J.Raņķis205187201178771192,75
3E.Kobiļuks138189160179666166,50
Summa:5515375515522191182,58
Starpība137113100156506
Ieskaites punkti:2222210
Komandas nosaukums:Molotovs
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1E.Cimdiņš142145166125578144,50
2A.Žiguļins161144159128592148,00
3J.Cimdiņš111135126143515128,75
Summa:4144244513961685140,42
Starpība-137-113-100-156-506
Ieskaites punkti:000000

Zaļie Pumpuri  –  Lursoft


Komandas nosaukums:Zaļie Pumpuri
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1I.Segliņa8113813881498122522130,50
2E.Kokorišs10614297105450112,50
3A.Sedlenieks172157128140597149,25
Summa:3994453823751601130,75
Starpība104707132277
Ieskaites punkti:2222210
Komandas nosaukums:Lursoft
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1R.Tīrums88938210436791,75
2M.Vaicekovskis10514894113460115,00
3A.Liškovskis102134135126497124,25
Summa:2953753113431324110,33
Starpība-104-70-71-32-277
Ieskaites punkti:000000

Nopietni  –  AFK


Komandas nosaukums:Nopietni
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1E.Štubis212178175164729182,25
2G.Pugejs118139178174609152,25
3A.Štubis137136127159559139,75
Summa:4674534804971897158,08
Starpība39-53-22371
Ieskaites punkti:200226
Komandas nosaukums:AFK
Vārds, UzvārdsHDC1. spēleHDC2. spēleHDC3. spēleHDC4. spēleSummaVidējais
1S.Romanovskis136148136131551137,75
2Benjamins Zareckis123149145138555138,75
3A.Perepjolkins169209221191790197,50
Summa:4285065024601896158,00
Starpība-395322-37-1
Ieskaites punkti:022004
Share This

Share This

Share this post with your friends!