Bērnu/Jauniešu Turnīri

Starptautiskie Turnīri
European Men Championship 2023

European Men Championship 2023

No 2023. gada 6. līdz 17. jūnijam Vittelsheimas pilsētā (Francijā), Cristal Boulingā notiks vīriešu Eiropas čempionāts boulingā. Mājvieta slavenajiem Brunswick Open, Track Elsace Open un Storm Open ikgadējiem starptautiskajiem turnīriem.

read more…

2022. gada Decembra mēneša čempions – Edmunds Jansons

2022. gada Decembra mēneša čempions – Edmunds Jansons

Noslēdzies Latvijas Amatieru Boulinga Līgas rīkotais boulinga turnīrs “Mēneša Čempions”. Kā ierasts turnīrs sākās ar kvalifikācijas kārtu, kur piedalījās 22 dalībnieki, no tiem 21 vīrietis un 1 sieviete. Kvalifikācijā tika izspēlētas 5 spēles un seši labākie nodrošināja sev vietu fināla kārtā. Lielākā vienas spēles ķegļu summa kvalifikācijas kārtā – 300 punkti. Maksimālais punktu skaits tika izcīnīts uzreiz 4 spēlēs. Vienam spēlētājam tas izdevās pat 2 partijās, bet pat ar to Jurijam Bokumam nepietika, lai uzvarētu kvalifikācijas kārtā. Viņš no līdera, Artūra Ļevikina (iepriekšējā Mēneša Čempiona uzvarētāja), atpalika par 27 ķegļiem. 17 no 22 dalībniekiem kvalifikācijas kārtu noslēdza ar vidējo virs 200.00.

read more…

24. Vasaras Nedzirdīgo Olimpiskās spēles – Boulinga sacensības

24. Vasaras Nedzirdīgo Olimpiskās spēles – Boulinga sacensības

20. oktobrī startē 24.Vasaras Nedzirdīgo Olimpiskās spēles boulingā. Olimpiāde ilgs līdz 30. oktobrim un notiks Malaizijas galvaspilsētā, Kualalumpurā. Boulinga sacensības pārceltas no Brazīlijas, jo telpas bija boulingam nepiemērotā tehniskā stāvoklī. Pārējie sporta veidi tika aizvadīti pērn Brazīlijā. Vēlam labu panākumus mūsu sportistiem!

read more…

Pierakstīties jaunumiem

* obligāti aizpildāms
11178 Kopā apskatīts 18 Apskatīts šodien
Share This

Share This

Share this post with your friends!