Esmu izveidojis nelielus video, kuros parādu kā izmantot un atrast atsevišķas statistikas un kā efektīvāk izmantot mājas lapu konkrētas informācijas atrašanai izmantojot datoru, mobilo ierīci.

Pārsvarā visi video ir par Amatieru Boulinga Līgas sadaļām, pievēršot uzmanību tam kā ātri un viegli atrast konkrētu informāciju.

Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.1): Video pamācības mājas lapas lietošanai| www.VissParBoulingu.lv;
Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.2): Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.2) | www.VissParBoulingu.lv;
Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.3): Video pamācības (video Nr.3)| www.VissParBoulingu.lv;
Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.4): Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.4)| www.VissParBoulingu.lv.
Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.5): Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.5)| www.VissParBoulingu.lv


JAUNUMS! – Ir izstrādāta sadaļa ABL spēlētāji | www.VissParBoulingu.lv, kur Jūs varat apskatīt 18.ABL spēlētāju sarakstu (nav pievienoti spēlētāji no jaunajām komandām: AFK un Venti) un spiežot uz spēlētāja attēla varat nonākt individuālajā profilā, kur ir redzama spēlētāja statistika. Zem 18.ABL spēlētāju saraksta atrodas tabula, kur ir spēlētāju profili, kuri nepiedalās jaunajā sezonā, bet ir spēlējuši iepriekš. Tabulā var būt arī spēlētāji, kuri piedalās 18.ABL (neesmu paspējis vēl visus izņemt no turienes). Visi profili vēl nav atjaunoti. Tāpat ir papildināta “ABL komandas” sadaļa. Redzams saraksts ar komandām, kas piedalās 18.ABL un ir beigušas savu dalību čempionātā. Komandu profilos ir pievienota sadaļa “18.ABL komandas vizīkarte”, šeit varat atrast informāciju par komandu un statistiku, ko publicēju Facebokā par katru komandu. 11 un 12. septembrī notiks kvalifikācijas kārta. Pēc rezultātiem komandas tiks sadalītas pa divizioniem. Pagaidām ABL | www.VissParBoulingu.lv sadaļā izvietotas iepriekšejās sezonas tabulas. Komandu profilos jaunās tabulas tiks pievienotas pēc 1.kārtas.

 


Ir atjaunota statistika “Komandu vieta sezonā”. 

Šī statistika ir interesanta ar to, ka šeit var apskatīt kādu vietu komandas ieņēma ABL sezonās. Pirmā vieta sezonā saņem tik punktus cik komandas ir piedalījušās. Neviena komanda nepaliek bez punktiem un katru sezonu papildina punktu bagāžu. Logā “Meklēt” ierakstiet savas komandas nosaukumu un apskatiet statistiku par savu komandu. Ar pogu “Column Visibility” pievienojiet iztrūkstošās sezonas.

Statistika: Visu sezonu tops (vieta ABL) | www.VissParBoulingu.lv

Komandu vieta sezonā

Sekojiet jaunumiem, tiklīdz būs ieviests vēl kāds jaunums, par to tiks paziņots!

Atceramies, ka pagriežot telefona ekrānu ir iespējams lielākas informācijas pārskatamība ekrānā.

Ja rodas jautājumi par kādu no statistikām, rakstiet man uz e-pastu, kāda no nākošajiem video tad parādīšu un apskaidrošu kas ir kas.

Ja Jums ir vēlme, lai Jūsu komandas profilā tiek pievienota kāda bilde vai vēlaties savā profilā citu bildi, lūdzu man to atsūtiet uz e-pastu ar īsu komentāru. Tāpat ir iespējams izvietot kādu no reklāmrakstiem par Jūsu pārstāveto komandu. Atsūtiet tekstu un bildes, un publicēšu to mājas lapā, facebook kontā. Mans e-pasts: info@vissparboulingu.lv

Share This

Share This

Share this post with your friends!