Esmu izveidojis nelielus video, kuros parādu kā izmantot un atrast atsevišķas statistikas un kā efektīvāk izmantot mājas lapu konkrētas informācijas atrašanai izmantojot datoru, mobilo ierīci.

Pārsvarā visi video ir par Amatieru Boulinga Līgas sadaļām, pievēršot uzmanību tam kā ātri un viegli atrast konkrētu informāciju.

Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.1): Video pamācības mājas lapas lietošanai| www.VissParBoulingu.lv;
Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.2): Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.2) | www.VissParBoulingu.lv;
Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.3): Video pamācības (video Nr.3)| www.VissParBoulingu.lv;
Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.4): Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.4)| www.VissParBoulingu.lv.
Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.5): Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.5)| www.VissParBoulingu.lv
Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.6): Video pamācības mājas lapas lietošanai (video Nr.6) | www.VissParBoulingu.lv


JAUNUMS!

1) Ir atjaunota statistika Vidējais rezultāts vīriešiem | www.VissParBoulingu.lv un Vidējais rezultāts sievietēm | www.VissParBoulingu.lv, kur Jūs varat apskatīt spēlētāju vidējos rezultātus tekošajā sezonā un kopējo visu sezonu vidējo. Visu sezonu vidējais rēķinās ņemot vērā arī tekošās sezonas vidējo. Statistikā redzami visi 18.ABL sezonas dalībnieki no visiem divizioniem. Izmantojot funkciju “Column Visibility” varat pievienot arī senākas sezonas un apskatīt kuri spēlētāji uzvarēja pēc vidējā konkrētajā sezonā. 

Vidējais vīrieši


2) Ir atjaunota statistika ABL Spelētāju rekordi | www.VissParBoulingu.lv, kur Jūs varat apskatīt spēlētāju 1 un 4 spēļu labākos rezultātus tekošajā sezonā un spēlētāju rekordus. Statistikā ir iekļauti tikai tie spēlētaji un spēlētājas, kuri piedalījās Līgā sākot ar 16. sezonu. 1. spēles rekordi ir sākot ar 8. sezonu. Izmantojot funkciju “Column Visibility” varat pievienot arī senākas sezonas un apskatīt spēlētāju labākos rezultātus pa sezonām. Spēlētāji, kuri nav piedalījušies Līgā pēc 16 sezonas, šajā statistikā nav iekļauti!

Statistika


Video:


Sekojiet jaunumiem, tiklīdz būs ieviests vēl kāds jaunums, par to tiks paziņots!

Atceramies, ka pagriežot telefona ekrānu ir iespējams lielākas informācijas pārskatamība ekrānā.

Ja rodas jautājumi par kādu no statistikām, rakstiet man uz e-pastu, kāda no nākošajiem video tad parādīšu un apskaidrošu kas ir kas.

Ja Jums ir vēlme, lai Jūsu komandas profilā tiek pievienota kāda bilde vai vēlaties savā profilā citu bildi, lūdzu man to atsūtiet uz e-pastu ar īsu komentāru. Tāpat ir iespējams izvietot kādu no reklāmrakstiem par Jūsu pārstāveto komandu. Atsūtiet tekstu un bildes, un publicēšu to mājas lapā, facebook kontā. Mans e-pasts: info@vissparboulingu.lv

Share This

Share This

Share this post with your friends!