LĪDZ STATISTIKAS ATJAUNOŠANAI ATLICIS:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Esiet sveicināti! Uzsākam Jaunu projektu – “Ekskluzīva statistika”.

Tagad jebkurš interesents var pasūtīt ekskluzīvu statistiku, kas tiks veikta apkopojot Average Book, ABL, 2 un 3 Ten Pin Līgas, Zemgales Līgas rezultātus, kā arī iespējams veikt detalizētu Starptautisku turnīru analīzi.

Zemāk Jūs varat iepazīties ar piedāvājumu. Jūs varat pasūtīt gan atsevišķas līgas statistiku, gan visu līgu + average book statistiku. Jūs varat pasūtīt kopējo statistiku vai savu Individuālo statistiku.

Statistikas paraugs apskatāms šeit:  – EDGARS KOBIĻUKS – . Statistika tika veikta priekš Edgara Kobiļuka – šis ir Kopējās pakas paraugs (nav veikta Ten Pin Līgas, Zemgales līgas statistikas apkopošana. Tā tiks veikta līdzīgi kā Average Book statistika). 1) Salīdzināšana ar Līgas vidējo starp visiem spēlētājiem; 2) Sliktākā/labākā 1 spēles rezultāta salīdzināšana ar citiem Līgas dalībniekiem; 3) Spēlētāja summas salīdzināšana ar citiem spēlētājiem un sava individuālās labākās/sliktākās summas aprēķināšana; 4) Spēlētāja Vietas Individuālās statistikas rādītājos salīdzināšana ar citiem spēlētājiem.

Statistika tiek veikta par gadiem: 2016 – . Ir iespējams veikt arī senāku datu apkopojumu, tas tiek veikts pēc individuālas apspriedes un par atrunātu samaksu.

Piedāvājuma pakas:

UZMANĪBU!!! IEGĀDĀJOTIES JEBKURU EKSKLUZĪVĀS STATISTIKAS PAKU AR ABONOMENTU UZ GADU KĀ BONUSU JŪS SAŅEMSIET PIEEJU AVERAGE BOOK STATISTIKAI.

1) ABL paka – tiek apkopoti rezultāti tikai par ABL (vidējais pa sezonām, labākie, sliktākie rezultāti, datu salīdzināšana ar vidējiem līgas rezultātiem, u.c.). Līgas vidējie sākot ar 10.ABL – . Iespējams veikt arī senāku datu analīzi. Pēc individuālas apspriedes.;

10 EUR Kafija;

2) Kopējā paka – visi spēlētāja individuālie rezultāti. Tiek apkopota informācija par Average Book un visām Līgām, kur spēlētājs ņem dalību. 2016 gads – . Iespējams veikt arī senāku datu analīzi. Pēc individuālas apspriedes.

20 EUR Kafija;

3) Pielāgotā paka – ir iespējams pieteikt Jums interesējošo statistiku. Ziedojums “Kafijai” būs lielāks, jo jāveic papildus informācijas meklēšanas darbi. Pēc individuālas apspriedes.

25 EUR Kafija;

4) Starptautiskā paka – tiek veikta spēlētāja statistikas apkopošana par visiem starptautiskajiem turnīriem, kur spēlētājs ir ņēmis dalību. Statistikas analīze notiek līdzīgi kā norādītajā paraugā par AVERAGE BOOK. Apkopojam visus individuālos rezultātus un salīdzinām ar citu spēlētāju rezultātiem un salīdzinām ar konkrētā spēlētāja citu gadu rezultātiem (ja spēlētājs ir ņēmis dalību konkrētajā turnīrā arī citā gadā).

15 EUR Kafija.

Ja Jūs ir ieinteresējusi kāda konkrēta statistika, pirms veicat ziedojumu, lūgums rakstīt uz epastu: edgars@universalservices.lv vai aizpildīt Kontaktu formu. Pēc pasūtījuma saņemšanas un apmaksas veikšanas statistika tiek sagatavota 1 nedēļas laikā. Statistika tiks publicēta speciālā sadaļā un links tiks nosūtīts pasūtītājam uz epastu. Šī statistika tiks arī publiskota mūsu facebook lapā, kā arī vissparboulingu.lv ziņu lapā.

Ja interese būs liela, tad tiks izveidota atsevišķa lapa, kur ar laiku notiks visu ekskluzīvo statistiku salīdzināšana savā starpā.

Turpmākas statistikas atjaunošana notiek sekojoši:

5 kafijas EUR par 1 mēnesi. 50 Kafijas EUR par gadu, ja maksā uzreiz. Statistika tiek atjaunota/papildināta vienreiz mēnesī 30 datumos. Ja interesents nevēlas atjaunot statistiku – pēc 3 kalendāriem mēnešiem par Statistikas pasūtīšanu būs jāmaksā pilna EUR Kafijas summa.

1EUR – 1Kafijas krūze.

PASŪTĪT:

Edgars Kobiļuks
personas kods: 230284
Banka Citadele
Konta Nr.: LV90PARX0006347690013

un uzrakstot personīgi uz edgars@universalservices.lv

Eksluzīvā statistika

5 + 3 =

Share This

Share This

Share this post with your friends!